“”fontlar”” (yazı tipi), özellikle “”web tasarımı”” başta olmak üzere birçok tasarımın dikkat edilmesi gereken önemli öğelerinden birisidir.internette ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz binlerce “”font”” mevcut. durum böyle olunca sanırım en zoru da o binlerce font arasından tasarımınız için en uygun olan fontu seçmek oluyor.


Base [download]

bu bildiride, internette dolanan binlerce font arasından sıyrılan yepyeni ücretsiz 50 adet fonta yer vereceğiz. ve umuyorum ki buradaki fontlar çeşitli çalışmalarınızda en uygun fontu seçmenizde size yardımcı olacaktır.
AGE [download]

Bext [download]

La Cuqueta [download]

Certto Headline [download]

Oh! Mai Mai! [download]

Haus Sweet Haus [download]

Sumpkin [download]

Jembo Hands [download]

Per4m [download]

Adec [download]

Quadranta [download]

Amperisk [download]

Glidesketch [download]

QUB [download]

SAF [download]

geri kalanlarının hepsine şuradan ulaşabilirsiniz.tüm bunlara ek olarak fontlarla ilgili şu yazılar da ilginizi çekecektir:
* arşivinizde yer alması gereken yepyeni ücretsiz fontlar (50 adet)* herkesin sahip olmak isteyeceği yepyeni ücretsiz fontlar* Sıradışı çalışmalarınız için yepyeni 40 adet ücretsiz font* font konferansı: fontlar kişileştirilirse* fontlara dair ne varsa: muhteşem tipografi çalışmaları* Bravefont: the Movie (bir font filmi)* etkileyici tasarımlar için 22 adet ücretsiz yazı tipi* font kavgası: fontlar ölümüne dövüşürse* 30 adet ücretsiz dingbat font seti* 10 adet ücretsiz mükemmel kaligrafik font
|diğer yazılarım|