bildirgec.org

bedava hakkında tüm yazılar

Amerika’da Doğum Kontrol Hapları Da Bedava Olsun

| 05 June 2011 14:56

Amerika’da sağlık uzmanları, doğum kontrol haplarının bedava satılıp satılmaması gerektiğini tartışıyorlar. Sağlık merkezleri, prezarvatifleri bedavaya verirken Amerikalılar, hala doğum kontrol haplarına para ödemek zorundalar.

Domino’s Bol Malzemos İçin Bilardoya Var Mısın?

bluelake | 28 May 2011 10:56

Türkiye böyle bolluk görmedi. 12 malzemesiyle Türkiye’nin en cömert pizzası Bol malzemos kazanmak için Burcu Esmersoy ile bilardoya var mısın? Unutma, bedava Bol malzemos için 12 malzemenin 12’sini de hak etmelisin. Bunun için yapman gereken, tüm bilardo toplarını deliklere arka arkaya hatasız sokmak. Bol malzemos Bilardosu‘nda başarılı olanlara Domino’s Pizza lezzetleri anında hediye!

wp blogunuz için 10 önemli özellik

silver530 | 18 May 2011 14:54

bu yazımızda wp temanıza özellik ekleme konusundan bahsedelim. bunu yaparken wp fonksiyonlarını kullanacağız.

wordpress sitenizi geliştirmek
wordpress sitenizi geliştirmek

navigasyon ekleme: sitenizin daha kolay gezilmes için en başta yapmanızı gereken özelliklerden birisidir. seo ya da artı puan katar. bunun için bir eklenti de kullanabilrsiniz. adı yoast breadcrumbs.

Xtion ile Pc’miz Xbox oldu!

Beacool | 24 April 2011 09:08

Xtion ile Pc’miz Xbox oldu!

Asus Xtion

Her zaman derim. Bir bilgisayar her şeyi yapabilir diye. Bu yüzden konsol ya da buna benzeri bir cihaza yatırım yapmaktansa pc’me para harcamayı yeğlerim. Kısaca üzerinde yazılım olan her şeyin her şeyi taklit edebileceğini biliyorum. Önceden Pc yi wii gibi kullanmanıza yarayan Fling Pc yi tanıtmıştım. Şimdi sırada Pc’yi Xbox’ın kinect i gibi kullanabilmemize olanak veren Asus Xtion var…

Xtion un arkasında teknoloji devlerinden biri olan Asus var, ve Kinect in başlarında olduğu gibi kapalı bir kod ile değil tamamen açık ve geliştirilebilir bir SDK (Software development kit – yazılım geliştirme kiti) ile birlikte yazılımcılara sunuluyor. Açıkçası bu Kinect in tahtına göz koymuş bir ürün için Pc lerde orijinal bir yazılımı olmayan bir ürüne karşı büyük bir çelme.

ücretsiz oyun sunucusu

silver530 | 07 March 2011 18:34

eskiden internetten oynanılacak oyunlar flash oyunlarıydı. oysa ki günümüzde geniş bant sayesinde hızlı internet bağlantıları kurulabiliyor ve takılmadan oyun oynamak mümkün hale geliyor. şimdi yüksek grafiklere sahip oyunları internetten bir sunucuya bağlanarak diğer ülkelerdeki insanlarla ücretsiz aynı oyunu paylaşmayı sağlayan oynasana sunucusunu tanıyalım.

oynasana.com
oynasana.com

adobe photoshop cs5 kullanma kılavuzu

ANDER | 26 February 2011 15:45

adobe, photoshop cs5 için türkçe kullanma kılavuzu hazırladı. cs5’in tüm yeniliklerinden ayrıntılı bir biçimde bahseden bu kullanma kılavuzunda ayrıyetten photoshop’un püf noktalarından bahsedilmiş. 631 sayfa olarak hazırlanan bu kılavuzu indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

envato’nun şubat 2011 bedavaları

silver530 | 20 February 2011 15:01

1 – themeforest

sade ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. siyah ve beyaz arkaplan renkleri üzerine kurulu ve menülerde tatlı mavi renkler kullanılmış. tasarım css3 ve jquery ile desteklenmiş. beni rahatsız eden tarafı anasayfadaki slaydırın her geçişte farklı bir efekt ile değişim yapması biraz amatörce olmuş. bedava

Xero
Xero