bildirgec.org

ücretsiz hakkında tüm yazılar

Ücretsiz E-Ticaret Portalı Proticaret Local Host (Yerel Bilgisayar) Üzerine Nasıl Kurulur (Windows XP )

minegur | 18 May 2012 17:48

Daha önceki makalemde size Proticaret’ten bahsetmiştim. Şimdide kurulumunu adım adım ele almak istiyorum. Bazı forumlarda zaman zaman kurulumunda sıkıntı yaşayanlar olduğunu gördüm. Gayet basit adımlarla localhost üzerine kurup testler yapabilirsiniz.

Öncelikle Proticaret’i bilgisayarınıza kurabilmeniz için bazı gereksinimlere ihtiyacınız var:
• SQL SERVER 2005 ve üzeri versiyonlar,
• IIS (Her bilgisayarda vardır yalnızca aktif hale getirilmesi gerekir. Windows XP için IIS nasıl kurulur buraya tıklayarak öğrenebiliriz)

%100 türkçe ve ücretsiz .net e-ticaret yazılımı

minegur | 11 May 2012 17:38

Birçoğumuzun e-ticaret girişimleri olmuştur. Belki son kullanıcı olarak belki bir web master olarak. Bir web master ve yazılım geliştirici olarak bugüne kadar açık kaynak kodlu ve PHP üzerinde geliştirilmiş OpenCart, PrestaShop gibi e-ticaret yazılımlarını denedim. Fakat bugüne kadar birkaç proje gerçekleştirsem de gerek yabancı dil olması gerekse de yabancı isimlerin bu yazılımları geliştirmesi problemlere neden oluyordu.
Yaklaşık 3-4 ay önce bir e-posta iletisiyle irkildim! Çünkü e-posta içeriğinde tamamı Türkçe ve geliştirilmesi bir Türk tarafından yapılan e-ticaret yazılımından bahsediliyordu. Hemen incelemeye koyuldum ve özelikle yönetim paneline tabiri caizse hayran kaldım. Bu yazılım ise proticaret.org üzerinden şu an 1.06 versiyonu ile indirilebilir durumda. Eğer siz de bir web master iseniz ve elinizde e-ticaret projesi var ise düşünmeden kullanabileceğiniz bir sistem. Kısaca özelliklerinden bahsedecek olursam;

Kampüs Ağı Sosyal Ağ Gerçek İnsanlar Gerçek Eğlence Hemde Evinizin konforunda :)

kingofbet | 29 July 2011 18:17

Arkadaşlar Kampüs Ağı . Com açıldı. Türkiyenin Ücretsiz ve herkesin Katılabileceği Sosyal ağı.
Mutlaka ziyaret edip bir bakın. bütün paylaşımlar artık Burada üye sayımızda her geçen gün artıyor. oyun mu Oynamak İstiyorsunuz? Yoksa Müzik’mi Dinlemek İstersiniz? Yok ben Resim , video veya Müzik Paylaşacağım mı Diyorsunuz? Hayır ben Blog yazı yazacağım Diyorsanız Hepsi var. İstediğiniz herşeyi Yapabilirsiniz ve tamamen Türkçe….
www.KampusAgi.com

Blogcular için 19 Ücretsiz Fotoğraf Sitesi

Blog Hocam | 02 April 2011 13:14

Eğer sizde benim gibi blog yazılarınızda görselleri özellikle de stok fotoğrafları kullanmayı seviyorsanız bu siteler işinize yarayacaktır.

 1. Morgue File
 2. Flickr
 3. Stock.Xchng
 4. Image Base
 5. Open Photo
 6. FreeFoto
 7. Every Stock Photo
 8. Free Photos Bank
 9. Image After
 10. Studio 25
 11. Free Stock Photos
 12. PD Photo
 13. Free Images
 14. Stock Vault
 15. Free Digital Photos
 16. Free Range Stock
 17. UnproFound
 18. Photo Rogue
 19. Free Pixels

Benim tavsiyem Morgue File ve Flickr.Umarım işinize yaramıştır.

Saygılarımla…

Serdar Kara

Web siteniz için inanılmaz bir eklenti.

ferfote | 18 March 2011 18:27

Wow Slider olarak adlandırılan bu program sayesinde,iki satır dahi kod yazmadan, animasyon ve biçimlendirme gibi birçok özelliği ayarladıktan sonra fotoğraflarınızı slayt olarak web sitenize doğrudan ekleyebilirsiniz.Bu programı diğerlerinden farklı kılan, bu işi gerçekten kaliteli bir görsellikle icra etmesi.

-Wow Slider-
-Wow Slider-

Photoshop ile resminize Lomo Karanlık efekti

mcmtsuz | 14 March 2011 16:23

Lomo heralde ispanyolca da geri demekmiş. Neyse şimdi kartpostal,film afişi veya Billboard resimlerinde gördüğünüz profesyonellik nasıl yapılıyor ? Beraber yapalım…

İşte ilk resim ve sonuç…

1 evet işleme geçelim photoshop yüklü ise başlayalım..

ücretsiz oyun sunucusu

silver530 | 07 March 2011 18:34

eskiden internetten oynanılacak oyunlar flash oyunlarıydı. oysa ki günümüzde geniş bant sayesinde hızlı internet bağlantıları kurulabiliyor ve takılmadan oyun oynamak mümkün hale geliyor. şimdi yüksek grafiklere sahip oyunları internetten bir sunucuya bağlanarak diğer ülkelerdeki insanlarla ücretsiz aynı oyunu paylaşmayı sağlayan oynasana sunucusunu tanıyalım.

oynasana.com
oynasana.com