bildirgec.org

Suda Eriyen Bikini

YaMTaR | 02 August 2009 21:23

Erkeklerin hayali gerçek oldu! Almanya’da suda eriyen bikini yapıldı. Görünüşte normal bikiniden hiç bir farkı olmayan bu bikini, yapıldığı materyalden dolayı suya temas ettikten sonra 3 dakika içinde eriyor.Erkekler, bu bikiniyi sevgilinize alarak onunla daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz yada bu bikiniyi eski sevgilinize alarak onun denizde rezil olması sağlayabilirsiniz.Bazı kadın savunucularından sert tepkiler almasına rağmen bu bikini erkeklerin vazgeçilmezi olacağı kesin.Get Naked Bikini ismiyle piyasaya sürülen bu ürünü buradan satın alabilirsiniz.

yorumlar

mucizemsin | 02 August 2009 21:37

Erkekler, bu bikiniyi sevgilinize alarak onunla daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz yada bu bikiniyi eski sevgilinize alarak onun denizde rezil olması sağlayabilirsiniz.

hay! ben senin zihniyetine…

Queen Maria Antonia | 02 August 2009 23:01

Bu bikiniden VII. Elizabeth Mary hemşireme alacağım. Cap d’Agde’deki özel plajımda bu bikiniyi giyip kameralara poz verirsek fevkalade eğlenebiliriz.

Wong Fei Hung | 02 August 2009 23:03

siz aristokratlar yok musunuz sayın majestleri?..eğlence anlayışınıza hayranım. beni de bizim çin imparatoru arslanlarla dolu bir arenada koşturmuştu. çok eğlenmişti ama sonu kötü oldu. son imparatorun.

mucizemsin | 02 August 2009 23:11

Cap d’Agde’deki özel plajımda

ozaman bikiniyi alıp neden zarara gireceksinki.çıplak girsinler. ama illede eğlencez biz fantazi olur diyosan bilemem:)

Queen Maria Antonia | 02 August 2009 23:20

Sevgili Wong Fei Hung, siz de gayet iyi bilirsiniz ki son imparator entelektüellikten oldukça uzaktı. Skandallar, sığ sohbetler, komedyadan dövüşler. Ancak malumunuz; her son yeni bir başlangıçtır. Sizi Versay Sarayı’nda ağırlamak isterim.

mucizemsin | 02 August 2009 23:24

şüphesizki.sen şimdi pasta yemekten de sıkılmışsındır:) galeta yiyorum şuan ne dersin?

Wong Fei Hung | 02 August 2009 23:34

Owww, sayın kraliçe. beni çin’e imparator olarak atar mısınız hakkaten? varolunuz efendim. hürmetlerimi sunuyorum size.(mısınız’ı ayrı yazdım bu arada sayın kraliçe)

mucizemsin | 02 August 2009 23:35

haklısınız majestelerim,avamlığımıza bağışlayın. fakat k büyük harfle değil sanırım.

pillibebekkuyuda | 02 August 2009 23:47

Suda eriyen bikiniyi gerçek bikininin üzerine giyinin, bir an bile olsa, ümit ederek sevinsin zavallıcıklar..

Queen Maria Antonia | 02 August 2009 23:51

Wong Fei Hung azizim, sadece Çin yeterli mi?Mucizemsin, Rohan kardinali, buraya üye olmadan önce beni yazım kuralları konusunda uyarmıştı. Hassasiyetim bu nedenle. K’yi büyük harfle yazmamın nedeni ise, cümle başı olması. Saygılarımı sunarım.

mucizemsin | 02 August 2009 23:54

majestelerim bağlaç olduğu için büyük yazmaya gerek yok.Türkçemize olan ilginiz ve hassasiyetiniz sevindirici bizim için.sizin ollarda dile çok önem verilir bilirim.

Queen Maria Antonia | 02 August 2009 23:58

Cümlelere her daim büyük harfle başlandığı öğretildiydi bana sevgili Mucizemsin. Hatam varsa affediniz, sizin dilinize yeteri kadar hakim değilimdir.

YaMTaR | 03 August 2009 04:03

Erkekler, bu bikiniyi sevgilinize alarak onunla daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz yada bu bikiniyi eski sevgilinize alarak onun denizde rezil olması sağlayabilirsiniz.

Bu cümle benim zihiniyetimi değil Türkiye’de ve Dünya’da olabilecek durumları açıklıyor sayın MUCİZEMSİN

nazokiraze | 03 August 2009 12:57

elbetteki etmeyiz ama neden hep kadınlar rezil edilecekmiş eski erkek arkadaşlarada üretilsin o zaman

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.

Suda Eriyen Bikini

| 02 August 2009 14:55

alman racheshop firması tarafından üretilen bikini
get-naked adlı bikini

Alman racheshop firması tarafından satışa sunulan yukarıda resmini gördüğünüz bikini ülke gündemine bomba gibi düşmüş durumda. Get-naked adı verilen bu bikini özel bir kumaştan (polyamid, elasthan ) yapılmış olup 34, 36, 40, 42 bedenlerinde satışa sunulmuş.

İngiliz dailystar gazetesinin haberine göre suyla temas ettikten sadece 3 dakika sonra eriyen bu bikini, özellikle ayrıldıkları sevgililerinden intikam almak isteyen gençler arasında oldukça yaygınlaşmış.

kadın hakları savunucu rosmarie zapfl
kadın hakları savunucu rosmarie zapfl

Kadın hakları savunucu ve yerel politikacı rosmarie zapfl austrian times gazetesine verdiği demeçte “bu buluşun kadınlara yapılabilecek en büyük hakaret olduğu” görüşüne yer vermiştir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.