bildirgec.org

YaMTaR

11 yıl önce üye olmuş, 37 yazı yazmış. 4 yorum yazmış.

Yeni internet Trendi : Horsemaning

YaMTaR | 18 August 2011 12:14

İnternette her gün yeni ve eğlenceli bir fotoğraf trendi ile tanışıyoruz. Son günlerin yeni internet trendi ise horsemaning.

Horsemaning kelime anlamı olarak headless horseman yani kafasız süvari anlamına gelmektedir. Bu fotoğraflarda amaç kafanın gövdeden ayrı gözükmesidir. En az iki kişi ile çekilen bu fotoğraflarda bir kişinin sadece gövdesi diğer kişinin ise sadece kafası gözükmektedir.

Suda Eriyen Bikini

YaMTaR | 02 August 2009 21:23

Erkeklerin hayali gerçek oldu! Almanya’da suda eriyen bikini yapıldı. Görünüşte normal bikiniden hiç bir farkı olmayan bu bikini, yapıldığı materyalden dolayı suya temas ettikten sonra 3 dakika içinde eriyor.
Erkekler, bu bikiniyi sevgilinize alarak onunla daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz yada bu bikiniyi eski sevgilinize alarak onun denizde rezil olması sağlayabilirsiniz.
Bazı kadın savunucularından sert tepkiler almasına rağmen bu bikini erkeklerin vazgeçilmezi olacağı kesin.
Get Naked Bikini ismiyle piyasaya sürülen bu ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Öksürerek İnsan Öldüren Hayvan:Dağ Sıçanı

YaMTaR | 28 January 2009 14:47

Dağ sıçanları büyüklükleri yetişkin bir kedi kadar olan Kuzey Yarımküre’nin dağlık bölgelerinde yaşayan ot yiyerek beslenen kemirgen hayvanlardır.

Dağ Sıçanı
Dağ Sıçanı

Dağ sıçanlarının en önemli ikinci özelliği insanlar gibi şehirlerde yaşamalarıdır, ama yeraltı şehirlerinde, 1901 de bulunanan bir yeraltı şehrinde 400 milyon dağ sıçanının yaşadığı görülmüştür. Bu yeraltı şehrinin genişliği 160km, uzunluğu ise tam tamına 390 km dir.
Dağ sıçanlarının en önemli özelliği ise en tehlikeli 2. hayvan olmalarıdır, dağ sıçanları halk arasında hıyarcıklı veba olarak bilinen hastalığa karşı çok hassastırlar ve öksürerek bu hastalığı insanlara yayarlar. Dağ sıçanlarından ölen insanların sayısı 1 milyara ulaştığı biliniyor.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.
Tıklayınız2

Ayakkabı-Sandalet

YaMTaR | 05 August 2008 17:01

Almanya’da bir ayakkabı firması Nat-2 adlı yeni ve ilginç tasarımlarıyla ayakkabı dünyasına yeni bir boyut kazandırdılar.Nat-2 adlı bu tasarımlar dış görünüşleriyle Converse‘in çok beğenilen modellerinden esinlenilmişe benziyor ama Nat-2’yi diğer ayakkabılardan ayıran en önemli özellik istediğiniz zaman ayakkabının üstünü çıkararak ayağınıza hava aldırabilmeniz. Yani istediğiniz zaman ayakkabınızı sandalete dönüştürüp ayakkabınızın üstünü çantanıza koyabilirsiniz.
Bu yeni tasarımın videosunu görmek için tıklayınız.

Yüzük

YaMTaR | 19 July 2008 10:00

Yüzük
Yüzük

“Oh be! Sonunda işim bitti, artık eve gidebilirim” dedi. İş arkadaşlarına iyi akşamlar deyip aceleyle çıktı. Hatta arkasından arkadaşlarının bu ne acele arkandan atlı mı kovalıyor dediklerini bile duymadı. Acelesi yoktu aslında ama bir an önce evine gitmek istiyordu. Evde onu bekleyen karısını çok özlemişti. Koşar adımlarla durağa geldi. Ama duraktaki otobüse binebileceğini hiç sanmıyordu, durakta acayip sıra vardı. Hadi arkadaşlar son beş kişi, son üç kişi derken zar zor otobüse binebildi. Otobüse bindiği için Allah’a şükretti, parmağındaki yüzüğü öptü ve bir an önce evine varma isteğiyle yanıp tutuştu. İneceği durağa gelmeden orta kapıya ulaşamadı. “Lütfen düğmeye basabilir misiniz?” dedi ve biri yüzük asık bir şekilde düğmeye bastı. Otobüs durunca zar zor otobüsten indi ve koşarak evine geldi, zili çaldı. Kapıyı karısı açtı, sevinçle karısının boynuna atladı, seni çok seviyorum karıcığım dedi. Karısının elini tuttu, öpmek için havaya kaldırırken ne görsün, karısı yüzüğü yüzük parmağından çıkarmış, serçe parmağına takmıştı. Neden serçe parmağına taktın diye karısına bağırdı, çok sinirlenmişti. Yüzüğün yüzük parmağına takılması Eski Mısırlılardan kalma bir gelenekti, gerçi sonradan bilimsel olarak da ispatlandığını, o parmakta doğrudan kalple bağlantılı bir aşk damarı olduğunu duymuştu ama bu onun için önemli değildi. Önemli olan Mısırlılardan kalma bir gelenek olmasıydı. Mısır medeniyetine çok ilgi duyuyordu, keşke filmlerdeki gibi Mısır’daki amcamdan miras kalsa da oralara gidip görsem, gezsem oraları diye aklından geçirdi. Ama bu imkânsızdı çünkü ne parası vardı ne de Mısır da bir amcası. Bu hayalleri unutup tekrar karısına döndü, çünkü çok üzülmüştü. Mısır sevdasından başka tek sevdası vardı o da karısına duyduğu sevdaydı. “Niye yüzüğü serçe parmağına taktın” dedi. Karısı da “artık kilo aldım biraz, yüzük yüzük parmağımı sıkıyor” cevabını alınca “yarın hemen yüzüğü genişlettirelim tekrar yüzük parmağına tak, bir daha da hiç çıkarma” dedi. Karısı da tamam canım dediği an derin bir oh çekti ve Mısır hayallerine kaldığı yerden devam etti…

Oğlu Gülünce Kahrolan Anne

YaMTaR | 10 July 2008 08:56

Oğlu gülünce kahrolan anne ve oğlu
Oğlu gülünce kahrolan anne ve oğlu

Tüm anneler çoçuklarının gülmesini ister ama bu anne oğlu güldükçe kahroluyor, oğlu gülmesin diye çabalıyor. İngiltere’de yaşayan 3 yaşındaki Cadell Hogan beynindeki oluşan hypothalamic hamartoma adlı tümör küçüğü günde 10 kere gülme nöbetine sokuyor. Bu nöbetler ise çoçuğu günden güne ölüme yaklaştırıyor. Doktorlar ise çoçuğun yaşı küçük olduğu için ilaç vermekten başka bir şey yapamıyorlar.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Plaj Voleybolu

YaMTaR | 04 July 2008 15:42

Plaj Voleybolu
Plaj Voleybolu

Bu yazın sıcağında ne yapılabilir diye bilgisayar başında düşünürken aklıma plaj voleybolu geldi ve plaj voleybolu hakkında birazcık araştırma yaptım. Plaj voleybolu Dünya’da ilk kez 1920 yılında Kaliforniya’da Santa Monica tarafından oynanmaya başlanmıştır. Türkiye’nin bu oyunla tanışması ise 1989 yılına denk gelir. Plaj voleybolunun kuralları voleybol kurallarına benzemekle beraber bazı farklılıkları vardır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
Daha fazla resim için tıklayınız.

KABARTMALI DÖVME

YaMTaR | 01 July 2008 09:46

Kabartma Dövme
Kabartma Dövme

Dikkat çekmek ve normal insanlardan farklı görünmek isteyen gençlerin son çılgınlıkları derilerinin altına kabartma dövmeler yaptırmak.

Kafalarına, kollarına, ellerine, bacaklarına hatta göğüslerine bile kabartma şekiller yerleştiren bu gençlerin resimleri için tıklayınız.

Kabartmalı Dövme yapım videosu için tıklayınız.

Tuvalet Restoran

YaMTaR | 29 June 2008 10:35

Tuvalet Restoran
Tuvalet Restoran

Tayvan’da ki çılgın girişimciler parkeleriyle-görünüşüyle tuvaleti andıran bir restoran açtı.Sandalyelerinin klozet şeklinde dizayn edildiği, peçetelerin duvara monte edilen rulolardan alındığı, yemek tabaklarının ve masaların lavaboyu çağrıştırdığı restoranda yemekler de insan artığı (dışkı) görüntüsünde servis ediliyor. Daha fazla resim için tıklayınız.