bildirgec.org

yorumlar

kopanisti | 04 February 2008 17:03

e nolcak şimdi?, ölcek dokancez dirilcek, sonra bi daha dokanama ölmesin diye, e netcez?

Anthro | 04 February 2008 20:34

O eski CNBC-e’yi özlüyorum. Hatta Kanal E zamanını. Her akşam muhteşem bir sitcom ardından gençlik dizileri daha sonra sanatsal değeri yüksek bir sinema filmi felan. Şimdi E2 ile ikisini toplasan eskisi kadar eğlenceli kanal etmiyor. Pastayı digitürk kanallarına hediye ettiler biraz.

OguzKagan35 | 04 February 2008 21:01

kanal e bunlara 5 basardı, çünkü ilk gözağrımız. şimdikiler o kadar çokki bi kıymeti yok. bu deyziyi puşlamakta ölesine bişi işte, “dokunmaktan korkmayan hanımların dizisi!”

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.

Pushing Daisies

behman | 29 January 2008 09:24

pushing daisies
pushing daisies

Dirilen insanlar aşkına!
Yerli dizilerin uzunluğundan sıkıldığım zamanlarda kısa diziler arayışına girdim ve farkettim ki yabancı diziler hiç de bizdeki gibi uzun, bunaltıcı, sıkıcı ve bol gözyaşılı değil. Yerli ekranlarda da yabancı dizileri altyazılı yayınlayan kanallar mevcut. Pek yakında ekranımıza merhaba diyecek olan entersan bir dizi var : Pushing Daisies. Konusu ve görüntüleri oldukça ilginç. Daha çocukken ölüleri diriltme yeteneğine sahip olduğunu keşfeden Ned yıllar sonra çocukluk aşkının ölüsüyle karşılaşır ve onu tek dokunuşla hayata döndürür. Fakat bir daha asla sevdiğine dokunamaz çünkü ikinci kez dokunursa sonsuza dek ölür. Diğer bir doğa kanunu daha var ki dirilen birinin yerine bir başkası veda eder hayata. Yerli dizilerden kaçanlar “Pushing Daisies“in ihtişamına kapılabilirler..Kaçırmayın..

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.