bildirgec.org

OguzKagan35

11 yıl önce üye olmuş, 167 yazı yazmış. 2344 yorum yazmış.

ileri japon keşif teknikleri: su yakarak çalışan araba

OguzKagan35 | 14 June 2008 18:42

bir capon samuray sözüne göre “ihtiyaç bütün keşiflerin anasıdır”. bunu duyan ninjalar ise hemen babalara gelip “ihtiyaç bütün keşiflerin babasıdır” deyip samuraylara suikast düzenlemeye kalkmışlar. her ikisindende kurtulup çok hızlı aydınlanmak(!) isteyen capon işadamları ise “petrole bağımlılığımız bizi mahvetti, möhendislere söleyin, derhal alternatif enerji kaynakları keşfetsinler” demiş. o gün bugündür caponlar petrole bağımlılıklarını bitirecek enerji kaynakları aramakla meşguller. bizim devleti aliyemizin nevi şahsına münhasır borukıratları ise laikliği başörtülülerden koruyup günü ve koltuğu kurtarmakla!

jüristokrasi geçersiz bir işlem yürüttü ve demokrasi kapatılacak

OguzKagan35 | 06 June 2008 09:28

caanım türkiyamda laaaik işletim sisteminin her daim verdiği hata mesajıdır. işletim sistemi zorlanmadıkça restart atar, “şimdi ne yapmak istiyorsunuz?” sorusuna daima [yeni parti kur, daha fazla oy al] cevabını alır, çok zorlanırsa tertemiz bi format atar, terütaze mis gibi yepisyeni bir işletim sistemi yeniden yüklenir [türkiye laiktir laik kalacak].

anayasa mahkemesi 367 komedisinden sonra yeni bir oyunu sahneye koymuştur, yalnız bu seferki trajedi. bi sonraki oyuna ne isim koyacağımı bilemedim, bilenler yardım etsin.