accrediteddldegrees.com ihtiyacımız olduğunu bilmediğimiz ancak işimizi oldukça kolaylaştıran araçları bu makale bir araya toplamış.Konu 9 başlıkta incelenmiştir.# Üretkenlik (productivity)# Hayatı Kolaylaştırmak ( Making Life Easier)# Taşınabilir, mobil (Mobile)# Bilgisayarı Kolaylaştırmak (Making Computer Easier)# Google Araçları ( google tools)# Finans (Finances)# Aile için ( For the Family)# Seyahat (Travel)# Eğlence (Entertainment)6. Finans
Paranızı yönetmekten fatura ödemeye kadar sizi iş ve para konusunda yükseklere taşıyacak araçlar.1. mint.Bu ücretsiz araç ile paranızı yönetebilirsiniz. Bankanıza bağlanıp, kredi kartı ve diğer hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

2. wesabe.Hedeflerinize ulaşmak için biraz para biriktirmeniz gerekebilir. Bu araç ile online biriktirme durumunuzu girebilir ve belki hayırlı işleriniz için sizden başka kaynaklar bulabilirsiniz.

3. Zopa.Bu sosyal projede bazı insanlar para yatırıyor siteye bazıları borç alıyor ve bu site bunu organize ediyor. Kısacası bu ortam sayesinde insanlar birbirine borç veriyor.

4. Retailmenot.com.13bin alışveris sitesinde kullanılabilecek indirim kuponlarını bu siteden bulabilirsiniz. Alacağınız ürünü bu sayede daha ucuza alabilirsiniz.(Bir arkadaşım 200 dolarlık indirim kuponu ile dell notebook aldı)

5. PriceProtectr.120 online alışveriş sitesi arasında karşılaştırma yaparak istediğiniz ürünü en ucuza satın alabilirsiniz.

6. BillMonk.Bu eğlenceli araç ile paranızdan haberdar olabilirsiniz. borç verdiğiniz ve borç aldığınız insanlarla ilgili hafıza problemi için.

7. BudgetTracker, Inc.Bütçenizi oluşturun ve takip edin. borç alacak kuruluşlar, banka hesapları, en uygun kredi, ve daha bir çok özellik…

8. StockCloud.Basit bir etiket bulutu ancak hisse senetleri için güzel bir arayüz olmuş.

9. PayScale.Sizinle aynı işi yapanlar ile maaşınızı, eğitim durumunuzu, mevkinizi, yeteneklerinizi ve deneyiminizi karşılaştırabilirsiniz.

Serinin diğer yazıları:
# İhtiyacınız olduğunu bilmediğiniz 100 harika web aracı – Bölüm 1 Üretkenlik# İhtiyacınız olduğunu bilmediğiniz 100 harika web aracı – Bölüm 2 Hayatı Kolaylaştırmak# İhtiyacınız olduğunu bilmediğiniz 100 harika web aracı – Bölüm 3 Taşınabilir (Mobil)
# İhtiyacınız olduğunu bilmediğiniz 100 harika web aracı – Bölüm 4 Bilgisayarı Kolaylaştırmak# İhtiyacınız olduğunu bilmediğiniz 100 harika web aracı – Bölüm 5 Google Araçları