bildirgec.org

kredi hakkında tüm yazılar

Kredi karşılaştırma siteleri

pilsiztelsiz | 22 June 2012 11:28

Artık kredi kullanırken, neredeyse herkes internet üzerinden taksit ve tutar hesaplaması yaptırmadan kredi kullanmıyor. Peki herhangi bir siteye güvenip kredi hesaplaması yapmak doğru olur mu, yoksa bu alanda da güvenilir ve diğerinden sıyrılan siteler bulunuyor mu?

işte bu noktada sizlere önereceğimiz bazı siteler var. Bunlardan birincisi enuygun.com . En uygun sitesinin kurulma amacı, kullanıcılar tarafından çeşitli finansal alanda listelemeler ve karşılaştırmalar yapabilmesi. Böylece alacağı hizmetin veya kullanacağı kredinin sadece fiyatını değil, tüm özelliklerini karşılaştırabiliyor. Bu da kendisine en uygun hizmeti alabilmesi için oldukça önemli. Özellikle konut kredisi ve ihtiyaç kredisi konularında uzmanları bulunan web hizmeti, finansal konularda bilgilendirici makaleler de yayınlıyor.

BANKA BANKA YILLIK KREDİ KARTI ÜCRETLERİ

SERKANEHIR | 26 February 2011 16:56

Bankaların web sitelerine baktım ve zaman zaman herkesin bakma ihtiyacı duyabileceğini düşünerek bankaların biz müşterilerine sunduğu kredi kartı hizmeti karşılığında yıllık olarak ne kadar ücret aldıkları hakkında bir araştırma yaptım. Buna göre şöyle bir liste çıkardım;

ÖZGÜN FİKİRLER KAZANIYOR

admin | 06 January 2011 14:26

bu sitede fotoğraf,grafik tasarımı, imaj tasarımı ya da çizim yapanlar çalışmalarınızı değerlendirerek kazanca dönüştürebilir ve bir çok kişiyle paylaşabilirsiniz.

DEVLET BABA İŞSİZİN DAYISI OLUYOR

admin | 26 December 2010 00:06

İşsiz olanlar; üniversite mezunları,ev hanımları 18 yaşını bitirmiş bütün herkes.
Artık iş yapmak isteyene devlet karşılıksız yardım ediyor ve hibe kredi veriyor.
Nasılmı?
yazıyı mutlaka okuyun internette bazı uyanıklar bu tip kredileri nasıl alınacağına yönelik işlemleri “hine kredi nasıl alınır” adıyla kitap haline getirerek satıyorlar.
Diyelim ki ev hanımısınız yada üniversiteyi bitirmiş işsizsiniz yada ilkokul yada lise mezunusunuz ne olursanız olun sadece 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli.

KrediKazan.com

taitai | 23 November 2010 14:43

KrediKazan.com
KrediKazan.com

Zamandan ve Paradan kazandıran kredi başvuru sitesi www.kredikazan.com. En ucuz ve en uygun kredi faiz oranları KrediKazan‘da. Kredini hesapla, Banka şubesine gitmeden konut kredisi ve ihtiyaç kredisi seçeneklerini karşılaştır. En kolay ve en hızlı şekilde başvur.

Bankalar, kan emiciler!

hayalicindegecti | 19 September 2010 14:20

Aşırı mı geldi? Abarttım diye mi düşündünüz? Hayır, aynen öyle, hatta fazlası. Neden diyorsanız buyrun size bir gerçek hikaye:
Bir tanıdığım var, ismi lazım değil. İki yıl öncesine kadar iyi ücretlerle özel sektörde çalışırken, malum, iktidar partisi çok başarılı! ya, (hani ülke dev bir şantiyeye dönüştü breh breh breh), işsiz kaldı…
“E, ne olacak? Çoğumuz bu durumdayız , ya da hepimizin bu durumda yakınları, tanıdıkları var” diyorsunuz duyuyorum. Durun durun, işte ben de onların halini ya da gelecekteki hallerini anlatmaya çalışıyorum size.
Evet işsiz kaldı. Olağanüstü çaba göstermekle birlikte tam iki yıl boyunca iş bulamadı. Peki ölsün mü? Tabii yaşasın, ama nasıl?
Devam eden hayat demek, harcama demek… Yani kira, evin-mutfağın günlük masrafı, çocukların, eşin (çalışıyor ama memur maaşları malum) harcamaları. Eh, gelsin borçlanma… Bankalar bol keseden kredi dağıtıyor, hatta “sıfır faizli ihtiyaç kredisi” açıyor ya… Evet, borçlar kar topu gibi büyümeye başladı, aradan bir kaç ay geçti, aradı aradı hala iş yok, başvurular, doldurulan formlar, araya sokulan hatırlı dostlar, mülakatlar, biz sizi ararızlar vs vs iş yok… Önce araba satıldı. Biraz rahatlayacağını sandı ama ne gezer? Meğer o sıfır faizli diye sunulan krediler anasının nikahı değil miymiş… Gelen para kızgın tavaya su damlamışcasına uçtu gitti. İş aramaya devam… Yer demir, gökbakır… İş yok…
Dur bakalım dedi şu bankanın kredi koşulları daha uygun diyorlar. Oradan alıp şurayı kapatmalı bari… İş hala yok… Babadan kalan küçük bir arsa vardı onu satışa çıkarmalı... Eh, kızgın tavaya bir damla su daha… İş yok…
Efendim uzatmayalım. O bankadan bu bankaya… Satılan arsanınkini ona, şunu buna derken bıçak geldi kemiğe dayandı. Yapılan şey şu oldu… Beraberlik dağıtıldı, yakınım o yaştan sonra bekar bir akrabasının yanına taşındı, hayat arkadaşı da annesinin yanına gitti. Çocuklar yetişkindi, onlar da kendi yağları ile kavrulmak üzere arkadaşlarının yanına yerleştiler (bir yandan günlük işlerde çalışıyorlar.)
Evet, bıçak kemiğe dayandı demiştik değil mi? Ne oldu sonra peki? Yakınım kardeşi ile olan evinin yarı hissesini sattı, onunla da borçlarını kapama maratonua girişti… Kan emici bankaların kapılarını tek tek çalmaya başladı. Ona şu kadar, buna bu kadar… Ama mübarekler geciken borçlara öyle faizler tahakkuk etiriyorlar ki… Of of of… Ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Üstelik telefonda (borç takip bölümleri şubelerden bağımsız, ancak telefonla ulaşılabiliyor!) söylenenlelerle, bankada karşılaşılan rakamlar birbirini tutmuyor. Hele hele kan emicilerin şu otomatik santralleri yok mu? Dakikalarca süren konuşmalar, onu tuşla bunu tuşla, tekrar başa dön, şu menüye git, sizinle müşteri temsilcimiz birazdan ilgilenecekler, şu anda hatta bekleyen dördüncü kişisiniz, olmadı baştan… Resmen çıldırtıyor adamı.
Eveeet bütün parası bitti, üstündeki mal varlığı sıfıra sıfır oldu… Hala iş yok…
Sonuç mu? Sonuçta yakınım bu koşullarda yuvarlanıp gidiyor, pardon yaşamayı sürdürüyor, tabii buna yaşamak denirse.
Bilin bakalım bu rezaletin yaşandığı ve de insanların hala yöneticilerine biat ettikleri ülke neresi? Bir ipucu, T harfiyle başlıyor ülkenin adı… Trinidad, Tobago… Hadi canım söyleyiverin neresi burası?

Kredi Dersem Çık , Kredi Kartı Dersem Çıkma !!!

firatocal | 11 August 2010 17:54

yerel,özel,kamu demeden tüm bankaların yöneticilerine üstün başarı belgesi verilmesi gerektiğini düşünüyorum… bir de üstüne herbirinin alınlarına okkalı birer aaaaferin öpücüğü kondurmalı…

kredi kartı madurlarının sayılarının hızla artmasına , kart sahibi bankaların yaşanan olaylar sonucunda tüm saygınlıklarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olmalarına rağmen , ne yapıp edip , hala kredi kartlarına müşteri bulmayı başarabiliyorlar ya… pes yani…

öylesine usta birer pazarlamacı haline dönüşmüşlerki , inanılmaz güzellikte ve orjinallikte , rengarenk , en kart düşmenı kişileri bile cezbediverecek kartlarla , biz saf ne yaptığını bilmez ahaliyi bir güzel kandırıp parmaklarında oynatmaya devam ediyorlar…

Ekranlaradan bangır bangır yaptıkları mide bulandırıcı reklemlarından gördüğümüz kadarıyla son numaraları da kartların kimliğimizi yansıtmasının gerekli olması… bak sen şu işe… o kadar eksik ve zayıf karakterliyiz ki , allı pullu kredi kartlarımız olmazsa şu iki günlük dünyada eriyip gideceğiz… dümdüz kart sahibi olursak bir tarafımız eksik kalacak… mazallah Allah çarpıverir , yerin dibine dibine gireriz…

yok çok flexible , aman fotoğrafınız eksik olmasın , yetmedi mi , bebeğinizin , köpeğinizin , en sonunda da sıktığımız imiğinizin fotoğraflarını koyalım… daha daha ne numaralar , ne takla attırmalar… bir de üstüne şu kadar kuruş para puan , chip puan , bonus lira… oooohhhh deymeyin keyiflerine,,, işte avuçlarındasınız , başladılar bile sizi hooop o kucaktan bu kucağa oynatmaya…

Yapı Kredi Mortgage

simetra | 09 July 2010 10:32

Yapı Kredi, konut kredileri ile ilgili merak edilen tüm soruları Yapı Kredi Mortgage adı altındaki sitelerinde cevaplıyor. Size uygun krediyi seçebilir, kredinizi kendiniz hesaplayabilir veya uzman mortgage bilirkişilerinden yardım alabilirsiniz. Siteye göz atmak isterseniz, sizi şöyle alalım.

Hürriyet Karşılaştırma Portallarına el attı

billen | 25 February 2010 15:10

bireysel kredi kullanımın fazlalaşması nedeniyle tüketicilerin bu konudaki bilgi ihtiyaçları gün geçtikçe artıyor. hürriyet internet grubu da bu konuya yatırım yaparak hizmet ve ücret tarifelerinin karşılaştırılması imkânını sunan hürriyet kıyasla’yı yayına aldı. portal kasım ayında hizmete girdi. böylece kredi karşılaştırma imkanı sunan bir portal daha yayına girmiş oldu.

hürriyet kıyasla
hürriyet kıyasla

hürriyet kıyasla’yı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği temiz tasarımı ve özellikle ödeme planı ve karşılaştırma seçeneklerindeki görselliği ile kolay anlaşılır olması. hürriyet markasının güvenirliliği ve tarafsızlığı bu site için büyük avantaj. yine refinansmanbölümü ile faizlerdeki düşüşü nasıl lehinize çevirebileceğinizi göstermeleri de önemli bir artıları.

hürriyet kıyasla
hürriyet kıyasla