bildirgec.org

alışveriş hakkında tüm yazılar

YENI ONLINE ALIŞVERİŞ MODELİ: SHOP&WIN

cokbilen | 10 October 2011 11:17

E-ticaret pazaranın sürekli olarak büyümesi, ardı ardına farklı iş modellerinin de ortaya atılmasına olanak tanıyor. Private shopping ve grup alışveriş sitelerinden sonra, hayatımıza yeni bir e-ticaret iş modeli giriyor, shop&win modelinin mantığı oldukça basit, kredi kartları içinde para biriktirilmesini sağlayan chipli sistemler ile sadakat programlarının bir araya getirilerek internete uyarlanmış hali. Yani tüketiciler üye oldukları bir internet platformunda yaptıkları her alışveriş için para puanlar kazanıyorlar ve kazandıkları para puanları özel bir kulüp içerisinde harcıyorlar.

shopon365
shopon365

ALIŞVERİŞ ÇILGINLARINA MÜJDE

sezzo | 15 March 2011 16:11

İstanbul da yerli ve yabancı alışveriş tutkunları için büyük bir alışveriş festivali düzenlenicek. Bu organizasyonun adı İstanbul Fashion Fest ve 18 Mart- 20 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 0 a varan indirimlerle, partiler, defileler, konserler ve gece boyunca alışveriş yapma imkanı ile birçok turist ve yerli tüketiciler için alışveriş daha cazip hale gelecek. 40 gün boyunca İstiklal ve Bağdat caddesi gibi ünlü alışveriş caddeleri renkli görüntülere sahne olacak. Ayrıca birçok alışveriş merkezlerinde de festival kapsamında etkinlikler düzenlenecektir. Bu organizasyon kapsamında 1.5 milyon turistin gelmesi bekleniyor. Her yıl düzenlenmesi planlanan bu festival İstanbulun moda şehri olma yolunda büyük bir adım atılmış olacak. Bu festivalin alışveriş tutkunlarının kaçırmamasını öneririm. Yaz aylarına girerken yeni sezon ürünlerini daha ucuza bulabilme imkanı sağlanacaktır. Daha fazla bilgi için www.istshopfest.com sitesine göz atabilirsiniz… İyi alışverişler..

Memurlara özel indrimli siteler

izofis | 18 February 2011 20:48

Bu günlerde memurlara yönelik bir indirim furyası aldı başını gidiyor.
Memurlar ile alaklı çok çeşitli internet siteleri var fakat indirim yapan siteler biraz az, genelde indirim yapan firmalara yerlerine giderek abone olunuyor bazılarınada interentten abonelik, yada alışveriş yapabiliyorsunuz.
Devletimizin himayesi altında olan memurlarımaza iş yapmak sanırım daha kolay olsa gerek.
Buradan indirim yapan sitelere gidebilirsiniz ;
Kamu pazarı

vodafone cep kamu

envato’nun market sitelerini keşfedelim

silver530 | 16 February 2011 19:28

envato
envato

1 – themeforest

site tasarımları ve wordpress temalarınn satıldığı alanında dünyanın en büyük mağazası. siteler için yönetici paneli tasarımları dahi satılıyor. fiyatlar uygun ancak bir tasarımın sadece size ait olmasını istiyorsanız yüklü bir miktar ödemeniz gerekiyor.

themeforest
themeforest

Teknoloji düşkünlerine özel alışveriş sitesi

smryna9 | 07 February 2011 18:50

Limango, markafoni, trendyol…sanal ortamda alışveriş yapılabilen sitelerden sadece ilk akla gelenler. E-ticaretin yaygınlaşması ile buna benzer siteler de her geçen gün arttı. Başta ben olmak üzere giyim-kuşam, aksesuar tamam da nerede bunun teknoloji için olanı diyenler olabilir aranızda. İşte teknoloji düşkünü olanlar için de artık bir site var: Teknop! Site biraz daha erkeklere yönelik olsa da tamamen elektronik ürünlerden oluşan geniş bir yelpazeye ve özel indirimlere sahip.

En Yaratıcı Alışveriş Siteleri

Pretium | 29 January 2011 15:39

Tasarımcılar göz alıcı tasarımlar yaparken aynı zamanda sitenin işlevsel olması için çok çaba harcıyorlar. Bu yazımda mükemmel tasarımlar ve yenilikçi tasarım tekniklerinin akıllıca kullanıldığı bir kaç tasarımdan bahsedeceğim. Eminim bu tasarımlarda ilham alabileceğiniz birkaç özellik bulacaksınız.

Heartbreaker Fashion

50’ler ve 60’ların kıyafetlerinden esinlenilerek yapılmış, pastel renkler ve retro çizimler kullanılan tasarımı ile Heartbreaker’ın tasarımı şirket vizyonunu çok iyi yansıtıyor. Noktalı ve çizgili kenarlıklar farklı nesneleri birbirinden nazik bir biçimde ayırıyor.

Yurt Dışı Alışveriş Merkezi (iskonto.org)

oquzhan20 | 29 November 2010 17:14

İskonto.org ile Türkiye’ye yurt dışından ürün getirtebilirsiniz. Yılbaşı hediyelerinizi şimdiden sipariş vererek 2 hafta içerisinde elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İskonto.org ile elektronik aletler ve çeşitli hediyelik eşyaları yurt dışından getirtebilirsiniz.

Ödeme sistemi: PayPal üzerinden kredi kartı ile tek slim
Ücretsiz kargo ve ücretsiz hediye paketi ile tavsiye edebileceğim bir alışveriş sistemi.

Web: http://www.iskonto.org
Kargo Takip: Buraya!
Müşteri Sözleşmesi: Buraya!

Samsung Galaxy Tab fiyatı Türkiyede kaç para?

NLPMaster | 27 November 2010 14:51

Galaxy Tab Cep Telefonu ve el bilgisayarı olarak nitelenebilir sanırım...
Galaxy Tab Cep Telefonu ve el bilgisayarı olarak nitelenebilir sanırım…

Apple ipadin pabucunu dama atabilecek telefon olarak tanımlanan Samsung Galaxy Tab Türkiyede şatışa sunuldu.

Samsung Galaxy Tab Türkiye satış fiyatı belli oldu. Hürriyet’te yer alan habere göre Turkcell ile olarak satışa sunulacak olan Samsung Galaxi Tab fiyatı kontratsız 1699 TL.

Turkcell Samsung Galaxy Tab kampanya fiyatıkontratlı olarak sanırız daha uygun olacaktır. Ucuz Samsung Galaxi Tab almak isteyenler sanırız ki kontratlı ürün tercih edebileceklerdir.
Galaxy tab sitesi
Samsung Galaxy Tab fotoğrafları burad
Samsung Galaxi tab videosu burada

İnternet ve Güvenlik

northpower | 24 November 2010 21:41

internet neredeyse hava su gibi hayatımızın bir parçası haline geldi. Kimileri günlük gazetelerini internet üzerinden okumadan güne başlayamaz, kimileri alışveriş sitelerinde yeni ürünlere bakmadan dışarı çıkamaz oldular. Hal böyle olunca dışarıdaki hırsızlar artık o kadar da dışarı da kalmıyorlar. Arama motorlarında aradığımız bir kelime bazen öyle sitelere yönlendiriyor ki bizleri siber hırsızlar çok da çaba harcamadan bilgilerimizi ( bazen bilgiler maddi olanaklarımızdan daha değerlidir ) ele geçirebiliyorlar. Bazen büyük şirketler kendileriyle irtibat kuran siber suçlularla rakip şirketlerin teknoloji çalışmalarını satın alabiliyorlar. Bir düşünün nüfus cüzdanınızın fotokopilerini çekip yollardaki duvarlara direklere asar mısınız? “Hayırrr” dediğinizi duyabiliyorum. Peki twitter, facebook ve vb. sitelere neden bu bilgileri koymakta sakınca görmüyoruz. “Gizlilik ” mi ? Tanımadığınız insanların oluşturduğu bir mecraya ne kadar güveniyorsunuz bilmiyorum ama emin olun bilgileriniz interner üzerinde o kadar da güvenli değil. Özellikle de ( burası çok önemli ) bilgilerinizin kayıt edilip sunucularda saklandığı yerlerde. Çünkü anlık bilgi alıp sonra silen sistemlerde güvenlik açıkları çok olmaz. Ama bilgileriniz kayıtlı kalıyor ise işte o zaman biraz daha dikkatli olmakta fayda var. İnternette gezinirken cüzdanınızı da tuttuğunuz kişisel günlüğünüzü de açık bırakmamanız dileğiyle. İyi sörfler…