Günümüzün en çok kullanılan araçlarından birisi notebooklar. Ama kaliteli üretilmeyenler tarafından da başımız bir o kadar ağrıyor ya da ağrıtılıyor. Sürekli problem çıkarmaması, stabil ve güçlü olması, günümüzde performans seçeneklerinden çok daha önemli bir hale geldi. Gelin görün ki performansdan vazgeçmeden kaliteyi yakalayabileceğiniz, stabil bir sistem var! Yazının devamında onu konuşuyoruz.

Latitude E5510, Dell’in üst sınıf notebooklarından bir tanesi. Kısacası as takımının onbirinde oynayan harika bir futbolcu olarak niteleyebiliriz. Intel® Core™ i7-620M (2.66GHz, 4M cache) (Dual Core) işlemci kullanıyor, Windows® 7 Professional with Downgrade Rights Service to Windows® XP Professional SP3 paketini de yanında getiriyor. Bu sayede Windows 7’yle de Windows XP’yle de çalışma imkanına sahip oluyorsunuz.
15.6″ HD+ Geniş Görünüm Parlama Engelleyici LED (1600 x 900) ekrana sahip. Bu sayede gözleriniz çok fazla yorulmuyor ve iyi bir görüntü deneyimi yaşıyorsunuz. Standart olarak 4GB DDR3 1333 MHz SDRAM bellek, Mobility Solid State 128GB yeni teknoloji sahibi sabit disk, dinamik frekanslı Intel® HD Graphics ekran kartı kullanıyor.

KaynakAlakalı Yazılar:
Güçlü bir iş arkadaşı!Yaşam ve Çalışma Üssünüz Hazır! Güçlü ve Üstün Performanslı!İnci Tanesi: Dell Adamo PearlO’ndan incesi var mı?Dell Canavarı: Performans & Uygun Fiyatİş Dünyasının YıldızıDell’in En Kaliteli Laptopu : Latitude E6510Bu Bilgisayar Ferrari Hızında!Performansın Vücut Bulmuş HaliDell Mini 10 & 10v : Kaliteli ve PortatifDell Optiplex 960 Serisi: Çevre DostuDell M210X Projektör: Mobil Olmanın GücüDell Inspiron 17 : İncelik, Tasarım ve Güç TasarrufuDell Alienware M11X: Oyun Oynamanın KeyfiYeni Teknolojili Dell Inspiron 15Dell Latitude XT2 Tablet: Dell Kalitesi ile Tabletin KesişimiDell Managed Mobile Computing Station Cart: Destek Sistemi Hazır!Sonunda bu da oldu: Dell Wireless Plus Mainstream Projector