bildirgec.org

dizüstü hakkında tüm yazılar

Bilgisayarınızın cinsiyetini öğrenin :)

serhatgokhan | 11 June 2011 14:32

Bilgisayarınızın bayan mı yoksa erkek mi olduğunu çok kısa bir işlemle öğrenebilirsiniz.

Asus
Asus

Adım 1
Yeni bir Metin Belgesi açın.

Adım 2
Aşağıda yazanları içine kopyalayıp yapıştırın: createobject(“sapi.spvoice”).speak”i love you”

Oyun Titanı: Yeni Dell Alienware M17x R.3!

majesty s infinity | 29 January 2011 11:15

Dell, ismi “oyun titanları” olarak anılsa yerinde olan Alienware serisi notebooklarından M17X’i revize etmiş, güçlendirmiş, fakat sonuçta ortaya tamamen farklı yeni bir ürün çıkmış: “Alienware M17x R.3” Klasik modelle birlikte satışa sunulmuş olan titan yeni sahiplerini bekliyor. Özellikleri ise dudak uçuklatacak, kalp durduracak cinsten!

Bu Adam Ne İzliyor?

konami | 09 January 2011 16:38

Sony, vaio F serisi notebooklarını tanıtmak için güzel bir sitehazırlamış. Eğlenceli sitede videodaki karakterin ne izlediğini tahmin etmeye çalışıyorsunuz. Sorular çok zor değil. 5 farklı soruya cevap verdikten sonra formu doldurarak sony vaio f serisi bir notebook kazanmaya hak kazanıyorsunuz. Siteye bu adresten ulaşabilirsiniz.

Samsung NP-R530E: Pratik Kullanım

majesty s infinity | 13 December 2010 16:21

Samsung, günlük kullanım için pratik, hızlı ve kullanıcı dostu ürün portföyünü gittikçe genişletiyor. İşte son dönemlerde atılımlarıyla adından çok sözettiren Samsung’un canavarı ve özellikleri;

Dell Inspiron Mini 1018 Netbook

majesty s infinity | 13 December 2010 09:40

Dell kalitenin diğer adı olarak anılmaya başlayan bir firma. Ürettiği ürünler ise özellikle Türkiye’de son aylarda tüketici tarafından çok tutuluyor. İşte Dell boş durmamış ve yeni harika netbook’unu piyasaya sürmüş. Özelliklerini görünce şaşırabilirsiniz!

Samsung NP-R560: Daha Hızlı ve Mükemmel Grafik

majesty s infinity | 29 October 2010 09:32

Samsung‘un en göz alıcı ürünlerinden birisinin tanıtımıyla karşınızdayım. NP-R560’ın gerçekten ilginç özellikleri bulunuyor. Üstün & hızlı grafik kalitesine ve müthiş performansına, bakteri barındırmama özelliğini de eklemiş Samsung bu sefer. Bilgisayarın çok ilginç özellikleri var, işte onlar;

Samsung NP-R620E : Eğlencede Mükemmeli Arayanlar için

majesty s infinity | 28 October 2010 10:24

O Samsung‘un Yüksek Performans sınıfının cazibeli bir üyesi. R620E‘den bahsediyorum. Olağanüstü grafik performansıyla, HD için optimize edilmiş resim kalitesiyle, Multimedya USB arabirimleriyle ve uzatılmış pil ömrüyle rüyalarınıza kavuşabilirsiniz. Bu stil sahibi notebook’un özellikleriyse şöyle;

Samsung NP-R580E: Tasarım, Performans, Pil Ömrü

majesty s infinity | 27 October 2010 14:21

Samsung, yüksek performans sınıfı bilgisayarlar üreten nadir firmalardan bir tanesi. İşini iyi yaptığını ispat edercesine piyasaya sürdüğü ürünler cazibeli ve görenleri cezbedecek cinsten. R580 modelinde de performansı tasarıma yansıtırken, harika bir görüntü kalitesi, uzun pil ömrü, çizilmelere karşı korumalı dayanıklı bir kasa ilave etmeyi başarmış görünüyorlar. Hep birlikte özelliklerini inceleyelim:

Asus N43JF-A1: Gücü Duy, Gücü Hisset!

majesty s infinity | 26 October 2010 14:17

Asus‘un “Gücü Duy, Gücü Hisset” sloganıyla çıkardığı serinin minik multimedya canavarından bahsediyorum bugün. Kendisinin boyu küçük, ama özellikleri bir çok kişiyi fazlasıyla memnun edebilir! İşte bu canavarın özellikleri: