bildirgec.org

iş bilgisayarı hakkında tüm yazılar

Üstün Kaliteli Laptop mu Aradınız? Latitude E5510

majesty s infinity | 03 August 2010 14:48

Günümüzün en çok kullanılan araçlarından birisi notebooklar. Ama kaliteli üretilmeyenler tarafından da başımız bir o kadar ağrıyor ya da ağrıtılıyor. Sürekli problem çıkarmaması, stabil ve güçlü olması, günümüzde performans seçeneklerinden çok daha önemli bir hale geldi. Gelin görün ki performansdan vazgeçmeden kaliteyi yakalayabileceğiniz, stabil bir sistem var! Yazının devamında onu konuşuyoruz.

Güçlü bir iş arkadaşı!

majesty s infinity | 30 July 2010 10:08

Çağımızda yaşayan neredeyse herkesin internete ve bilgisayara zaman zaman işi düşüyor. Hatta bazılarımız çalıştığımız işler ya da farklı sebeplerle her an internetle ve bilgisayarla iç içe olmak zorunda kalıyoruz. Peki tam da böyle iç içe olurken yanımıza iyi bir yoldaş, güçlü bi arkadaş almamız şahane olmaz mıydı? (Buyrun yazının devamında hep birlikte nasıl alabiliriz ona bakalım)

İş Dünyasının Yıldızı!

majesty s infinity | 12 July 2010 15:33

Dell iş dünyasının açık ara yıldız bilgisayar üreticisi olmaya devam ediyor. Amerika’da ki kamu sektörünün büyük bölümünü elinde bulunduran Dell, yeni iş modelleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Çok farklı iş model seçenekleri sunan Dell’in işte bu modellerinden bir tanesi.