bildirgec.org

latitude hakkında tüm yazılar

Üstün Kaliteli Laptop mu Aradınız? Latitude E5510

majesty s infinity | 03 August 2010 14:48

Günümüzün en çok kullanılan araçlarından birisi notebooklar. Ama kaliteli üretilmeyenler tarafından da başımız bir o kadar ağrıyor ya da ağrıtılıyor. Sürekli problem çıkarmaması, stabil ve güçlü olması, günümüzde performans seçeneklerinden çok daha önemli bir hale geldi. Gelin görün ki performansdan vazgeçmeden kaliteyi yakalayabileceğiniz, stabil bir sistem var! Yazının devamında onu konuşuyoruz.

Dell’in En Kaliteli Laptopu : Latitude E6510

majesty s infinity | 22 May 2010 10:50

Dell’in dünyanın en iyi laptop üreticilerinden biri olduğundan sanırım haberdarsınız. Ayrıca ülkemizde verdikleri servis hizmetiyle de göz dolduran bir marka Dell. Eğer ki Dell marka bir laptopa sahipseniz bu kaliteyi hiçbir şeye değişmeyenlerden biri olmanız neredeyse kaçınılmaz. İşte Dell’in şu ana kadar ürettiği en kaliteli laptoplardan bir tanesi.

arkadaşınızın nerede olduğunu görün, kendi yerinizi paylaşın

haltun | 05 February 2009 14:49

Google Latitude bizlere o an nerede bulunduğumuzu paylaşma, arkadaş ve sevdiklerimizin nerede olduğunu görme imkanı tanıyor. Bu uygulamayı ister cep telefonumuzdan ister bilgisayardan kullanma imkanı sunuyor.

Hemen aklımıza gizlilik konusu geliyor onu da bizim yerimize google düşünmüş böyle bir uygulama için bulunduğumuz yeri gösteren durum bilgilerini değiştirmemizi bize bırakmış. yani aslında italya’dasınız ama bunu amerika’daymış gibi gösteribileceksiniz.