bildirgec.org

dell hakkında tüm yazılar

Alien Ware Oyun için Yaratılmış

gulbin ayvalik | 25 June 2012 15:03

Amerikan bilgisayar firması Dell ile bağlantılıdır.Yüksek performanslı bilgisayarlar üretmektedir. Bu bilgisayarları tercih eden kullanıcıların genel amacı bilgisayarın güçlü donanımı sayesinde kusursuz bir oyun zevki vermesidir

Kasanın İçi
Kasanın İçi

Bilgisayarın Örnek Sistem Özellikleri :
ntel® Core™ i7 processors
16GB 1600Mhz Quad Channel memory*
1.25GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX 690 Ti video card*
2TB RAID 1+0 performance hard drive
High-performance CPU liquid cooling unit
Optional Alienware ALX chassis with active venting

Kasa Rengi Ayarlama Menüsü
Kasa Rengi Ayarlama Menüsü

Oyun Titanı: Yeni Dell Alienware M17x R.3!

majesty s infinity | 29 January 2011 11:15

Dell, ismi “oyun titanları” olarak anılsa yerinde olan Alienware serisi notebooklarından M17X’i revize etmiş, güçlendirmiş, fakat sonuçta ortaya tamamen farklı yeni bir ürün çıkmış: “Alienware M17x R.3” Klasik modelle birlikte satışa sunulmuş olan titan yeni sahiplerini bekliyor. Özellikleri ise dudak uçuklatacak, kalp durduracak cinsten!

Dell Inspiron Mini 1018 Netbook

majesty s infinity | 13 December 2010 09:40

Dell kalitenin diğer adı olarak anılmaya başlayan bir firma. Ürettiği ürünler ise özellikle Türkiye’de son aylarda tüketici tarafından çok tutuluyor. İşte Dell boş durmamış ve yeni harika netbook’unu piyasaya sürmüş. Özelliklerini görünce şaşırabilirsiniz!

Dell Inspiron 17R

majesty s infinity | 20 October 2010 09:29

15″ dizüstü sektöründe başarılarına yenilerini ekleyen Dell, 17″ klasmanında da harika ürünler dizayn etmeye ve üretmeye devam ediyor. İşte yeni ürünlerle tekrar gözde olan Inspiron serisinden 17R!

Dell Vostro 230s Slim Tower

majesty s infinity | 15 October 2010 14:36

Dell masaüstü sistemlerinde haklı bir şöhrete sahip. Bunu da kaliteli ve yüksek performanslı modellerine borçlu. Her geçen gün çıkan yeni modellerinden birisi de bu.

Dell Inspiron 15R

majesty s infinity | 14 October 2010 17:47

Dell Inspiron serisine yeni tasarımlar, ev kullanıları için canavarlar katmaya devam ediyor. Fiyatları da oldukça uygun olan ürünler, Türkiye’deki en iyi servise sahip Dell güvencesiyle.

Windows Phone 7’li akıllı telefon; Dell Venue Pro

cherry blossom girl | 12 October 2010 15:04

Dell, Windows Phone 7 işletim sistemli (basit yönetim ve kişiselleştirme ile ön plana çıkan, Microsoft’un mobil işletim sisteminin son sürümü) yeni telefonu Dell Venue Pro‘yu duyurdu. 480 x 800 piksel çözünürlük sunan 4.1 inç büyüklüğündeki sürgülü ekranın altında Q klavyesi bulunan cihaz, 8 GB hafıza kapasitesine sahip..

3G, Wi-Fi, bluetooth (A2DP destekli) ve EDGE bağlantı seçenekleri bulunan Venue Pro‘nun multimedya özellikleri arasında LED flaşlı ve otofokuslu 5 MG kamera, FM radyo ve müzik çalar var.

Cihazın 2010’un 4. çeyreğinde piyasaya sunulması bekleniyor.

her şey yarı fiyatına!

misterial | 11 October 2010 16:54

Bilindiği gibi, gelişen ve geliştikçe hayatımızı kolaylaştıran teknoloji ürünleri hepimiz tarafından çok sevilmekte. İşte tam da bu noktada harika bir linki sizinle paylaşmak istedim. Burada aradığıız bir çok teknoloji ürünü YARI FIYATINA!!!

Apple iphone 4, laptoplar,dijital fotoğraf makineleri,nokia cep telefonları,plazmalar çok uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

Tablet Karşılaştırması iPad/PlayBook/GalaxyTab/Streak

iMania | 01 October 2010 12:37

BlackBerry de tablet savaşına girdi. Playbook da çok yakında raflardaki yerini alacak.

Blackberry Playbook
Blackberry Playbook

Peki biz son kullanıcılar hangisini neye göre seçeceğiz? Aşağıdaki karşılaştırma tablosu şu ana kadar öğrenilenler çerçevesinde hazırlanmış. Henüz birçoğunun fiyatı belli olmadığı için bir fiyat karşılaştırması yok ama teknik özelliklerinin birçoğu belli.

Bu tabloya baktığınızda iPad ekran büyüklüğü ile hepsinden farklı bir noktada. Tabii bir tablet PC’den ne beklediğiniz ile çok bağlantılı ekran boyutları. Eğer kolay taşınsın diye düşünüyorsanız, ekranın büyük olması avantaj değil tersine dezavantaj da olabilir.

Samsung Galaxytab
Samsung Galaxytab

Samsung ve Dell, Android işletim sistemini seçerken, Apple iPhone ile deneyim kazandığı ios’i, blackberry ise (en azından benim) detaylarını bilmediğimiz bb tablet os’u seçmiş. Daha önce ios (iphone işletim sistemi) ile android’i karşılaştırmıştım ve bazı noktalarda android’in daha iyi olduğunu saptamıştım. Tabii ki farklı düşünceler olabilir ama her ikisi de denenmiş ve acemiliklerini atmış işletim sistemleri.

Dell HTPC’sini güncelledi

sCoRPionTR | 25 September 2010 12:44

Dell‘in HTPC olarak sattığı Zino HD güncellendi. HTPC’ler genellikle film izleyenler tarafından tercih ediliyor. PC’ler hiçbir medya player da olmayan bir codec genişliği imkanı sunuyor. Yeni çıkan codecler için media playerlardaki gibi firmware güncellemesi beklemek gerekmiyor. Tabi diğer PC işlevlerini yapabilmesi de HTPC’lerin artısı. Yeni Zino HD bir önceki nesile göre daha iyi bir işlemci, daha iyi bir ekran kartı ve daha hızlı RAM’ler ile geliyor.