ERKEKLERE SÖYLENMEYECEK LAFLARErkekler kaba ve kırıcı olabilir. Bağırıp çağırabilir. Bundan şikâyetçi olmayan kadın yoktur. Ancak yine de erkeklerin onca kabalığına rağmen kırılmaması gereken bir gururları, sevilmeye muhtaç bir kalpleri, yalnız bırakılmaması gereken bir tarafları vardır.
Onların lambur lumbur sözlerine, kaba saba tavırlarına bakmayın. Sizden, kendi yaptıklarının benzerini gördüklerinde, söylediklerinin benzerini işittiklerinde adeta dünyaları yıkılır.
İşte erkeklere söylenmeyecek laflar:
1-Çok beceriksizsin.2-Senden adam olmaz.3-Sen nasıl erkeksin?4-Pis kokuyorsun.5-Bir şeyden anlamıyorsun.6-Giyinmeyi bilmiyorsun.7-Doğru dürüst konuşamıyorsun.8-Falan erkek senden daha iyi.9-Seni hiç beğenmiyorum.10-Seni hiç sevmedim.11-Senden iğreniyorum.12-Bıktım senden.13-Eve hiç vakit ayırmıyorsun.14-Hep işin var.15-Çok tembelsin.16-Beni hak etmiyorsun.17-Beni sevmiyorsun.18-Bana hiç değer vermiyorsun.19-Para, para, para. Paraya dair şikayetler.20-Gezmek, tozmak ve alışverişe dair şikâyetler.21-Komşu aileleri kıyaslayarak yapılan tespitler.

Liste uzayıp gidiyor. Kadınlar bundan daha fazlasını erkeklerine söylüyorlar. Çoğunlukla da erkekler bunları hak ediyordur. Kadınların çoğunlukla bunları söylemekte ki niyetleri ;erkeklerinin ilgi ve dikkatini çekmektir.
Ancak bir gerçek var ki; kadınlar, bitmek bilmeyen istekleri ve bu tür söylemleri sebebi ile erkeklerin kendilerinden daha da uzaklaşmalarına ve soğumalarına sebep oluyorlar.