Görünümü gayet hoş
Görünümü gayet hoş

Sevdiğiniz eski dostlarınızı görmek insana nasıl bir mutluluk verirse bir teknoloji meraklısı için eskiden severek kullandığı ürünlerin yenilenmiş hallerini görmek de öyle bir haz demektir. Seksenlerde çocukluk ya da gençlik yıllarını yaşamış arkadaşlar Boombox’ları iyi hatırlayacaklardır. Bu omuzda taşınan eğlenceli gürültü makineleri çağımıza ayak uydurmaya geldiler.

Tabii ki çağımızın mottosu “hepsi bir arada” olunca bir boombox’ı sadece geliştirilmiş müzik çalar olarak piyasaya sürmek hatalı olacağından üzerinde ekstra özellikleri görmek beni şaşırtmadı. Boomboxlarımız artık tam anlamıyla birer eğlence üstü oldular.

Haydi arkadaşlar maça!
Ben öğrenciyken bu alet neden yoktu?!

Gelişmiş dahili kaliteli stereo hoparlörleri, 5.1 çıkışı (ya da kulaklıkla dinleme olanağı), ses (ipod vb gibi) ve mikrofon girişi, usb desteği, sd kart desteği, (resimleriniz, videolarınızı, müziklerinizi okuyabilmekte) Mp3 – Cd – Dvd player, uzaktan kumanda, dahili DVB-T tuner ve anten ve 75″ lik ekrana denk 180 derece dönen ve ayarlanabilen (10.000 saat ömürlü) led projektörüyle bu Boombox atalarının çok önünde yer alıyor.

Kontroller
Kontroller

Teknik detaylarına bakarsak;
Model numarası: D25
Optik Teknolojisi: LCoS (Liquid crystal on silicon)
Işık Kaynağı: Beyaz LED
Çözünürlük / En boy oranı: 640 x 480 piksel / 4 : 3
Parlaklık: 20 Ansi-Lümen
Yansıtma boyutu (diyagonal): 13 cm ~ 190 cm (5 inch ~ 75 inch)
Çalışma Mesafesi: 20cm ~ 300 cm
Yakınlaştırma & Fokus: Elle
Kontrast: 100:1
Fonksiyon: DVD – oynatıcı, DVB-T Tüner, FM radyo, CD oynatıcı, MP3 oynatıcı, Video oynatıcı
Yansıtma Kaynağı: DVD, DVB-T Tüner, USB, SD/MMC kart DVD oynatıcı bölge olarak sadece UK/Avrupa Bölge 2 DVDGiriş: Audio in (3,5mm), Mic in (3,5mm), DVB-T (IEC)
Çıkış: Kulaklık (3,5mm), compozit (RCA video ve ses)
Maksimum kart büyüklüğü: 8GB
Formatlar: Resim (JPEG) Ses (MP3)
Video (MPEG-4:AVI / XVID / MPEG-1 / MPEG-2)DVB-T (MPEG-2 – şifresiz SD çözünürlük )Desteklenen Medyalar: DVD/CD/MP3/DVCD/CD-R/CD-RW,DVD-R/RW, DVD+R/RW
Desteklenen DVB-T formatları: MPEG-2 (şifresiz SD çözünürlük)
FM Frekans Aralığı: 88,8 Mhz den 108,0 Mhz e kadar
FM Anten: Gömülü teleskop anten
Hoparlörler:Stereo (2x 4W RMS)
Güç: Direk elektrik ya da 8x C boy pil
Güç tüketimi: 35W Civarı
Kullanım klavuzu dili: EN/DE/FR/IT/ES/PT/NL
Boyutları: 45cm(G) x 24.5cm(Y) x 18cm(D)
Kutu içeriği:
• D25 Boombox Projektör• Güç kablosu• AV Cable• DVB-T Anten• Kullanım kitabı• Uzaktan kumandaEski dostumuz Boombox Freeview DVD Projector a bu adresten 496$ a sahip olabilirsiniz…