Malumunuz Windows Mobile işletim sistemli telefonlar için programları,oyunları ve çeşitli uygulamaları internette bulmak oldukça zor.Bulmuşken ücretsiz ve en önemlisi sağlam bir arşiv,paylaşayım dedim.SKTools LiteTemporary,Cache folders ve Junk Files denilen yerleri temizler ve rahat hızlı bir kullanım sağlar.Ram işlemlerini boşaltarak beleği artırır gibi gibi.. CAB dosyası olarak indirin.

Opera Mobile aslında anlatacak pek bir şey yok bu program internet explorer‘a alternatif internet tarayıcısının mobile hali.

BuyrunDivX Mobile Player bakın bunun gibi sağlamını ararda bulamazsınız…Divx, OpenDivX, Avi, MPEG-1 w/ FFMPEG formatlarını telefonda oynatmak için birebir.

indirin
SmartToolkit 1.00-RC09başlat menüsünden,görev yöneticisine kadar olan bilgisayar görünüşlü eklenti.Çok kullanılışlı.

fazla söze gerek yok indirinŞu an en çok indirilen programlar listeli şöyleTop 20;1. Nokia PC Suite2. NetQin Antivirus3. FExplorer (S60 3rd & 5th Edition)4. Kaspersky Anti-Virus Mobile (S60…5. X-plore6. Morange7. Astro File Manager8. AutoLock9. FExplorer10. Mobile Signer11. Nokia Multimedia Converter12. F-Secure Mobile Anti-Virus13. Smart Guard14. AntiCommWarrior15. GDesk16. MemoryUp – Mobile RAM Booster17. File Manager18. MobyExplorer19. Guardian20. Kaspersky Anti-Virus Mobilebunlar bana yetmez diyorsan git o zaman..