myviewin
myviewin

Elde ettiği geliri üyeleriyle paylaşan bir arkadaşlık sitesi olan myviewin, arkadaşlarınızın; “”profil””inizi, eklediğiniz “”resim””leri, yazdığınız “”blog””ları, paylaştığınız müzik ve “”video””ları görüntülemesiyle “”para kazan””abileceğiniz bir site.Siteye üye olmanızla birlikte 5 dolar kazanıyorsunuz. Profilinizi eksiksiz oluşturduktan sonra da bir 5 dolar daha kazanıyorsunuz, başlangıçta toplamda 10 dolarınız oluyor.

.
.

Sistem; “”profil””inizin, “”blog””larınızın, “”resim””, müzik ve “”video””larınızın görüntülenmesi karşılığında puan veriyor ve bu puanları ay sonunda sitenin elde ettiği gelire oranlayarak sizin payınıza düşen parayı hesabınıza yazıyor.Ayrıca sizin “”referans””ınızla siteye üye olan arkadaşlarınız puan kazandıkça siz de puan kazanabiliyorsunuz.Sitenin dili “”ingilizce””, ancak “”ispanyolca””, “”almanca”” ve “”fransızca”” seçenekleri var.

paypal
paypal

Ödemeyi paypala, hesabınızdaki para 50 doları aşınca yapıyor.Aslında uygulama Yuwie‘deki uygulamanın aynısı.Para Kazandıran Myviewin sitesine buradan üye olabilirsiniz.