Arrowchat, gelişmiş bir interaktif sohbet uygumasıdır. Birçok script‘e entegre edilebilecek bu uygulamayı web sitenizde kullanarak kullanıcılar arasındaki iletişimi güçlendirebilir ve arrowchat‘in birçok özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Görünüm bakımından Facebook‘a benzetilmiş olsada istediğiniz gibi özelleştirebilir ve web sitenize entegre edebilirsiniz.jQuery ile hazırlanan bu uygulamayı kendi web sitenizde kullanabilir veya WordPress, phpBB eklentileri de kurabilirsiniz. Brutal, vBullettin, php-nuke gibi birçok script ile entegrasyonu yapılmak üzere.

Eş zamanlı chat imkanı veren arrowchat ile birebir konuşma harici de sohbet odaları yaratabilir, farklı tema ve smiley’leri ekleyebilir ve bir sohbet odasındaki her şeyi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sitenizdeki haber akışını küçük bir pencere ile bildirebileceğiniz gibi farklı flash oyun uygulamalarını arrowchat’e ekleyerek ziyaretçilerinizin boş vakitlerini doldurabilirsiniz.

Oldukça kolay kurulumu olan arrow chat php, mySql ve jQuery ile hazırlanmıştır. Bildirim, duyuru ve görüntülü sohbet özellikleri bulunmakta olan bu uygulama ile isterseniz kullanıcı ve ip’leri banlayabilirsiniz. Çevrimiçi/Çevrimdışı, altta yer alan sohbet penceresini gizleme gibi özellikleri sayesinde kusursuz bir sohbet uygulamasıdır.Arrowchat’e buradan ulaşabilir veya demolarını buradan incelebilirsiniz.Ayrıca Bakınız ;
* Gelişmiş Çevrimiçi Metin Editörü: elRTE* Kullanışlı Html5 video oynatıcı: SublimeVideo
* Zoom Efektli Galeri: Zoomer Gallery* Farklı Geçiş Efektleri için: AviaSlider* Yararlı jQuery Sekmeli Navigasyon Uygulamaları* Starbox – Interaktif Oylama Uygulaması* jQSlickWrap* Interaktif galeri uygulaması: SlickGallery* Zoom Bileşeni: Zoomoozangelsdemos: Blog | FriendFeed | Twitter | Email | RSSKaynak : arrowchat