Son zamanlarda futbol ile mizahı gayet ustaca bir araya getiren bir site dikkatimi çekti : Krampon.Net…Yaklaşık 2 ay önce faaliyete başlayan Krampon.Net, bu kısa zaman içerisinde benim de aralarında bulunduğum birkaç bin okuyucuya hitap etmeyi başardı. İlk bakışta zaytung.com tadı veren Krampon.Net, Zaytung‘un aksine yayınladığı asparagas haberleri sadece futbol ile sınırlı tutuyor ve bu sayede kendine özgü bir imaj yaratıyor.

...ve Fener ile Cimbom Avrupa Ligi'nden Elenir
…ve Fener ile Cimbom Avrupa Ligi’nden Elenir

Siteye ilk girdiğinizde “Bu haberlerle lig bitmez”yazısı daha baştan eğlenceli vakit geçireceğinize işaret ediyor. Krampon.net şimdilik beta yayında ya da kendi deyimleriyle “beto’o” yayında.Siteye başlangıçta adminler tarafından eklenen haberler, sitenin gelişimini daha çabuk sağlamak amacıyla artık okuyucular tarafından da gönderilebiliyor. Bunun için de “Dış Haberler” bölümü hizmete girdi. Her gün gönderilen bu haberlerin, adminler tarafından değerlendirilip çok iyi olanları “Dış Haberler” yerine doğrudan manşete taşınıyor.

..ve Vural bombalar
..ve Vural bombalar

Gerçekten site, tasarım ve işlevsel olarak her şeyiyle çok iyi hazırlanmış. Dokundurmalar gayet yerli yerinde. Ayrıca en alt bölümdeki Fatih Terim repliği mükemmel yakalanmış. Son zamanlardaki referandum ile ilgili haberlerden sıkıldıysanız, Krampon.net‘teki haberler sayesinde biraz olsun eğlenebilirsiniz.