fotoğraflarınızla eğlenceli dizaynlar ve fotomontaj yapabileceğiniz hazır şablonlu web sitelerini daha önceki yazımızda vermiştik ve çok beğenildi.bunun yanında bilgisayarına ücretsiz ve kullanışlı programları indirerek resimlerine imaj vermek isteyenlere buradan hatırlatma yapmak yerinde olur.Fotoğraflarınızı online olarak düzenleyip, eğlenceli çalışmalar çıkarabileceğiniz siteleri tanıtalım:1- writeonit.orgbasit kullanışlı olan bu sitede resimlerinizle yapılabilecek 4 işlem mevcut: fotomontaj, kart tasarımı, dergi kapakları ve mevcut resimler üzerine yüz ekleyip paylaşabilme özelliği.

www.writeonit.org
www.writeonit.org

2- 72photosbirkaç dakika sürecek kayıt işleminden sonra resimlerinizi yeniden boyutlandırabilir, çeşitli efektler uygulayabilir, düzenleme yapabilirsiniz.

72photos.com
72photos.com

3- picture2liferesimlerinizi kırpma, yeniden boyutlandırma, yazı veya text ekleme, renklendirme, döndürme ve kontrast ayarlama gibi birçok araçla online olarak restore edebileceğiniz bir site. bilgisayarınızda java programınız varsa rahatlıkla kullanabilirisiniz.

picture2life
picture2life

4- fotoflexerdalında en iyi online imaj editörlerinden biri. resminizi yükledikten sonra herşey hayal gücü ve yaratıcılığınıza kalmış. hazır efektler ve araçları kullanarak orjinal fotoğraflar elde etmek mümkün.

fotoflexer.com
fotoflexer.com

5- photomontageryine eğlenceyi ön plana almış, her kategoride hazır şablonları bulunan bir araç. fotoğraflarınızla oldukça kaliteli davetiye, kart ve özgün tasarımlar yapabilirsiniz. yüzlerce hazır taslak sizi bekliyor. fotoğrafını yükle, imajını oluştur.

photomontager.com
photomontager.com

6- photo505fotoğraflarınızla eğlenceli ortamlarda yer alıp eşe dosta hava atmak için kullanılabilecek imaj generator sitesi.

www.photo505.com
www.photo505.com

7- funny.pho.to5. ve 6. maddelerde istediğiniz kadar malzeme bulamadıysanız çok daha ilginç şablonları burada bulacaksınız.

funny.pho.to
funny.pho.to

8- jpgfunsiteye girdiğinizde sizi hazır efektlerle marilyn monroe karşılıyor, bazen cüretkar dostları da yanında oluyor. çok keyifli efektler var.

jpgfun.com
jpgfun.com

9- 123pimpinçeşitli kategorilerde hazır taslaklar üzerine text yazabilir, resimlerinizi çerçeveleyebilirsiniz. ilginç avatarlar oluşturmak mümkün.

123pimpin.com
123pimpin.com

10- slide.comkullanışlı bir generator aracı. oluşturulan resimler yazı text ve görsel öğelerle süslenerek slayt haline kolayca getiriliyor. kendi paylaşım ağınızda kullanmak üzere görsel ziyaretçi defteri, logo, sticker ve slaytları hazırlayıp anında sosyal paylaşım ağlarından da yayınlayabiliyorsunuz.

www.slide.com
www.slide.com

son olarak 10 adet çok farklı generatorun tanıtıldığı bir çalışmayı buradan incelemenizi tavsiye ederim.yeni önerileri olanlar için mesaj bölümümüz sonuna kadar açıktır…