bildirgec.org

manipulation hakkında tüm yazılar

25 harika Photo manipulation dersi

412 | 05 May 2011 10:42

Kuşkusuz photoshop programının en zevkli yönlerinden birisi Photo manipulation çalışmalarıdır. Hayal gücünün doruğa çıktığı kendine hayran bırakan çalışmalar ortaya çıkar. İşte bu konuda birbirinden güzel çalışmalardan oluşmuş 25 Photo manipulation dersini bulabilirsiniz.

Yağmur Meleği

100 photoshop dersi [size foto manipülasyonu öğretecek]

xerre | 24 November 2010 15:43

manipülasyon tekniği photoshop‘un en temel ve en yaygın kullanım alanlarından birisidir. herhangi bir fotoğraf üzerinde yapacağınız sahte görünümler oluşturmaktır aslında. bu tekniği fotomontaj olarak da adlandırabiliyoruz.

bu bildiride foto manipülasyon tekniğini öğrenmenize yardımcı olacak 100 adet photoshop dersine yer vereceğiz. foto manipülasyon denince akla gelen en iyi çalışmaların bir araya toplandığı bu muhteşem dersleri inceleyerek manipülasyon tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Fotoğraf Manipülasyonlarına Hafif Bir Dokunuş

rfh | 02 June 2009 13:27

Fotoğrafları manipule ederek mükemmel resimler yaratma trendi gün geçtikçe daha da ilerliyor. Bu konuda birçok yarışma yapıldı ve yapılmaya da devam ediliyor. İnternet üzerinde de, profesyonelce manipule edilmiş resimler paylaşılmaya devam ediliyor haliyle.

Sizler de bu resimlerden ilham alarak daha güzel manipulasyonlar yaparsınız umarım;

Photoshop sevenler!

xururuca | 04 September 2007 14:33

Fırça ve filtre efektlerinin,ikon ve logo örneklerinin,fotoğraf hilelerinin,yazı efektlerinin,web 2.0 tarzı örneklerin yapımını açıklayıcı ve kolay anlaşılır bir şekilde sunan yeni bir photoshop sitesi!

yüz’ünüze ne yapmak isterdiniz?

| 25 August 2006 08:35

yüzünüze yapmak isteyipte yapamadıklarınızı yapmak için yapmanız gereken tek şey ilgili linke tıklamak .:
not:”yapmak” fiilini ne kadarda çok kullandım böyle =)