manipülasyon tekniği “”photoshop””‘un en temel ve en yaygın kullanım alanlarından birisidir. herhangi bir fotoğraf üzerinde yapacağınız sahte görünümler oluşturmaktır aslında. bu tekniği “”fotomontaj”” olarak da adlandırabiliyoruz.

bu bildiride foto manipülasyon tekniğini öğrenmenize yardımcı olacak 100 adet photoshop dersine yer vereceğiz. “”foto manipülasyon”” denince akla gelen en iyi çalışmaların bir araya toplandığı bu muhteşem dersleri inceleyerek manipülasyon tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Making of the Imaginary Paint Dancers

Surreal Desert Scene in Photoshop

Bike Racer on Fire

Animal King Photo Manipulation Tutorial

Make a Vector-Style Woman

Photo Manipulation from Sketch to Color

Blend a Planet Transparently

fantasy-horror scene in Photoshop

Photo Manipulate a Falling Angel

Create a Surreal Turtle Image

Abstract Light Streaks poster

Brilliant Light Effects

geri kalanlarına ve hepsine şuradan ulaşabilirsiniz.tüm bunlara ek olarak photoshop ile ilgili şu dersler de ilginizi çekecektir:
* 40 mükemmel photoshop dersi (dijital boyama, çarpıcı efektler ve dahası)* taptaze 50 çarpıcı photoshop dersi ve çeşitli teknikler* 2009’un en iyi ve en yaratıcı photoshop dersleri* 28 inanılmaz photoshop dersi (poster yapımı, metin efekti ve dahası)* 14 adet video anlatımlı photoshop dersi (yeni)* 20 adet fantastik photoshop montaj dersi* 12 adet video anlatımlı photoshop dersi* Animasyon Yapımı için 24 adet ücretsiz photoshop dersi
|diğer yazılarım|