bildirgec.org

elchancho

11 yıl önce üye olmuş, 36 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Site arkaplanında video oynatma

elchancho | 31 May 2010 22:08

Arkadaşlar uzun zamandır arıyorum ama bir türlü sorumun cevabını alamadım.Burada olduğu gibi Site’nin arkaplanında herhangi bir formatta animasyon yada video nasıl oynata bilirim?

Gmail Artık Daha Güvenli

elchancho | 15 January 2010 14:34

Bir çok insan mail servisi olarak Google’nin hizmeti olan Gmail‘i kullanmakta.Beta aşamasından yeni çıkan Gmail yeniliklere ara vermeden devam etmeyide sürdürmekte.Son olarak Gmail artık daha güvenli: Varsayılan olarak HTTPS adlı duyuru yayınlayan Gmail HTTPS şifrelemesi ile web tarayıcıları ve Gmail sunucuları arasında iletilen postaların dahada güvende olmasını sağladıklarını bildirdi.
Gnail otomatik olarak bütün kullanıcılarının Gmail hesaplarını korumak için ‘her zaman HTTPS kullanılsın’ seçeneğini herkesin hesabında etkinleştirdi.
Bu seçenegin Gnail’in daha yavaş çalışmasına neden olduğu düşünülerek Gmail hesabınızdan Ayarlar sekmesini tıklayıp bu özelliği devre dışıbırak sekmesini seçip yavaş işlemesinin önüne geçebilrisiniz.

Tlink ile linklerden para kazanın

elchancho | 14 January 2010 20:33

Eğer internet iel çok zaman geçiriyorsanız ve forum,blog yada sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlar sergiliyorsanız eğer Tlink isimli site sayesinde netten para kazanmak için bir alternatifiniz var.

Peki sistem nasıl işliyor?
forum,blog yada sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımları Tlink sayesinde linke çevirip,bu linkleri sitelerde kullanarak,verdiginiz linkler ne kadar çok tıklanırsa sizde o kadar cok para kazanıyorsunuz.

Tr En İyi 50 Blog Sitesi

elchancho | 03 November 2009 13:52

Pcnet Dergisi bu ayki sayısında Türkiye’de ki en iyi 50 blog sitesini mercek altına almış.Bende sizin için önümde dergi hepsi olmasa bile gözüme çarpanları dilim yettigince özgün bir sekilde yorumlamak istedim…

Ahmet Bülent

Anladığım kadarıyla tasarım konusunda yazılar yazılan bir blog sitesi

Antifit

Tasarım,Pazarlama,Yeni Fikirler üzerine yazılar yazılan bir blog

eco uzantılı alan adları geliyor

elchancho | 19 October 2009 17:32

ICANN firması bildigimiz alan adlarına alternatif olarak günümüzün en önemli konularından birisi olan çevre ile ilgili olarka “eco” uzantılı alan adlarının 2010 yılında piyasa sunulacagını acıkladı.

Goog11e 11.Yaşına Bastı

elchancho | 19 October 2009 16:11

Günlük net hayatımızın vazgeçilmezi ve geliştiridiği teknolojik uygulamalar ile bir çok insan gibi iyi ki varsın dediğimiz google 11.yaşına bastı.

iyi ki varsın google 🙂