bildirgec.org

delik hakkında tüm yazılar

The Black Hole ( Kara Delik)

osmanxx | 05 December 2008 14:25

Virgin Media Shorts 2008 festivalinde büyük ödülü kazanan ve sanal alemde seyirci rekorları kıran ilginç bir kısa film. Filmde şans eseri bir kara delik keşfeden ofis çalışanın yaşadıkları anlatılıyor. İnsanların ne kadar aç gözlü olduğunu, tatminkarsız ve ders çıkarılması gereken bir kısa film olmuş. Hollywood yapımcıları bu kısa filmin uzun metrajını çekmek isteyeceklerdir.

Phil&Oily’nin senaryosunu yazıp yönettiği filmi izlemek için;

Virgin Media Shorts tıklayın…

Dişe Takılan Bluetooth Mikrofon

cwanch | 01 April 2008 10:15

Diş içersine açılan ufak bir deliğe yerleştirilen bu mikrofon konuşurken ağız içersindeki ses dalgalarını ve titreşimleri toplayarak kusursuz bir ses ortaya çıkarıyor. 2.2 mm genişliğinde, 1.7 mm derinliğindeki zamazingo, bluetooth özelliğine sahip tüm telefonlar için uyumlu. Fiyatı hakkında henüz bir şey söylenmemiş ancak ayrıntılı bilgiye buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Bluetooth Dental Insert Microphone
Bluetooth Dental Insert Microphone

digholes: dünyayı burdan kazsan nerden çıkarsın?

xerre | 26 December 2007 17:52

digholes
digholes

hani bazen sorarız “şimdi şurdan delsek, dünyanın neresinden çıkarız acaba?” diye. ya da sormasanız da hiç düşündünüz mü bunu? işte tüm bu düşünce ve sorulara yanıt bulabileceğiniz bir site mevcut. google earth destekli altyapısı ile nerden kazacağınıza karar verdikten sonra bu site size muhtemel çıkış noktanızı gösterecektir. insan kaptırınca kendini, her yeri kazası geliyor (:

digholes
digholes

Japonlardan Sağlık Ölçer Telefon !

byhnvc | 12 October 2007 12:16

Hep söylerim, aklınıza bir şey geliyorsa Japonlardan önce yapın diye (: Çünkü adamların yapmayacakları şey yakında kalmayacak.

Şimdiki eserleri ise sağlık ölçer telefon. Telefonun marifetleri saymakla bitmiyor. Kolestroldür strestir hepsini ölçüyor, stresi düşürmek için muhabbet ediyor hatta ağız kokusunu bile tespit ediyor. Çalışırken stresini kontrol altında tutmak isteyenlere birebir bi alet.

linguistik

annie | 15 March 2005 19:38

kapıların üstündeki gözetleme deliğinin ingilizcesi ne olsa gerek?