bildirgec.org

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.

yorumlar

ufopilotu | 21 March 2007 18:03

aslında bu konularda çok iddialı tartışmalara girerdim. okuduktan sonra öylesine bunlattı ki, gıcık oldum. evet! çözüm yok! ahahah ben birisi görürde çözümü gönderir diye buraya ekledim 🙂 affedin beni lütfen! deli, kuyu ve taş üçlüsü kervanına bende katılmış oldum galiba 🙂

aRRoGaNTe HoMbRe | 21 March 2007 18:19

bana da mail olarak gelmisti bu ve “meraklı ol” cikis noktasiyla size de attigim cevaba ulasmistim. fakat mantık fakiri bir durum soz konusu bu olayda. cunku bu bir kagida yazilip veriliyor kurbanlara ya da is basvurusu yapanlara..fakat bu sorunun mail ile gonderilmis olmasi cevabini ne yazik ki gecerli kılmı[email protected], affedilecek birsey yok..sen de merakini baska bir yol ile gidermis oldun. dedigim gibi igrenc bi cevabi daha elime gecti sonralari ama bu cvp onun yaninda muthis akılcı kalıyor o yuzden bununla idare edin..

zeynep33 | 22 March 2007 01:55

Kadın polis; kadının eşi doktor, kadının erkek kardeşi adamın arkadaşı,Kadın kâğıda: adini soyadını ve tlf. Numarasını yazıyor, seninle birlikte olabilirim ama evli isen eşini boşa, eğer anne baban varsa onları reddet diyor.Şu an müsait olmadığını akşam bir bankayı hırsızların soyacağını ihbar aldıklarını ve akşam o bankaya baskın yapacaklarını yazıyor kâğıda ve yarın kendisini aramasını söylüyor.Arkadaşı kâğıdı okuyunca kız kardeşine en yakin arkadaşının böyle bir şey yapmasını hazmedemiyor ve onunla ilişkisini kesiyor.Anne babası kâğıdı okuyunca oğullarının böyle bir şey yaptığına inanamıyor ve onu evlatlıktan reddediyor.Eşi kâğıdı okuyunca şok oluyor bunca yıllık kocasından gördüğü ihanet karşısında ona boşanma davası açıyor.Doktor kâğıdı okuduğunda kâğıttaki isim ve tlf numarasından yazıyı eşinin yazdığını anlıyor ve bu ihaneti gururuna yediremeyerek intihar ediyor.Hırsızların şefi kâğıdı okuduğunda baskına uğrayacaklarını anlıyor ve hemen paraları bırakıp orayı terk ediyorlar-mış.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.