yeni sosyomat -  kendi sosyomat'ını yarat
yeni sosyomat – kendi sosyomat’ını yarat

yeni nesil sosyalleşme aracımız sosyomat yenileniyor ve daha bir yeni nesil hale geliyor. yeni sosyomat köklü değişiklikler getiriyor ve çok daha cezbedici bir kimliğe bürünecek gibi görünüyor. benim gibi bir sosyomat böceği için sevindirici bir haber. değişim şu duyuru ile müjdelendi:

04/08/2007 03:42 haberimiz var; sosyomat yenileniyor. yaklaşık 6 aydır üzerinde çalıştığımız sosyomat v2’ye pazartesigünü geçiyoruz. gün boyu site kapalı kalacak ancak döndüğünde keşfetmenizi bekleyen bir sürü yenilikle karşılaşacaksınız.

beta aşamasında yeni sosyomat’ı inceleme fırsatı bulan webrazzi ve okyanus ötesi yeni sosyomat’ın ilk ekran görüntülerini yayınlayıp, yepyeni özelliklerini tanıtmışlar. okyanus ötesi: [kendi sosyomat’ını yarat: yepyeni sosyomat ve ilk ekran görüntüleri]. webrazzi: [sosyomat’ın yeni versiyonu ve ilk ekran görüntüleri].yeni sosyomat’ta en köklü değişiklik her üyenin bundan böyle grup adı altında kendi sosyomat’ını kurup, yönetebilecek olması olarak dikkat çekiyor. bunun yanında her üyeye bir blog ve daha geliştirilmiş takip aracı gibi bir çok yenilik geliyor.burada da benim izinle sızdırdığım küçük bilgiler var.