mp3 cut
mp3 cut

Bazen mp3 dosyasının sadece belli bir kısmını kullanmak isteriz. (örneğin cep telefonuna melodi yapmak için) kullanmak istediğimiz yeri kesmek için mp3 kesme programları vardır ama biz program kurmak istemiyorsak mp3cut sitesi sayesinde mp3 kesme işlemini hiçbir programa gerek kalmadan bedava olarak yapabiliyoruz.

ilk önce “upload mp3” düğmesine tıklıyoruz ve kesmek istediğimiz mp3 dosyasını seçiyoruz.

daha sonra resimde gördüğünüz gibi cursorler var bunları mp3 dosyası üzerinde kesmek istediğimiz saniyeler üzerine getiriyoruz. aynı anda play tuşu sayesinde kestiğimiz mp3 kısmını dinleyebiliyoruz.bu panelde her şeyi istediğimiz gibi ayarlıyoruz. kesmek istediğimiz kısmı ayarlayıp play tuşuyla dinleyip istediğimiz şekle getirebiliyoz.

ve en son hazırladığımız mp3 dosyamızı “split and download” düğmesine basıp kesilmiş olan kısmı mp3 olarak bilgisayarımıza indirebiliyoruz. böylece 3 kolay adımda herhangi bir program kullanmadan online ve ücretsiz olarak mp3 kesme işlemi yapmış oluyoruz.sitenin ingilizce ve rusça sayfaları var istediğinizi kullanabilirsiniz.ayrıca bu bildirilerde ilginizi çekebilir.Avidemux: Bedava video düzenleme programıXMPlay: Hafif ve Ufak ses oynatıcı