bildirgec.org

download hakkında tüm yazılar

Güvenilir Kazanç Kapısı

ANDER | 20 February 2011 14:12

Şüphesiz internet üzerinden en kolay,hızlı ve güvenilir para kazanma yöntemlerinden biri upload ile kazanç sağlamaktır. Bu yazıda her yaptığınız upload’ın download edilmesine para veren sistemlerden Turbobit‘i tanıtmaya çalışacağım.

Ücretsiz 40 PSD Web Template

ANDER | 15 February 2011 14:24

İyi bir photoshop kullanıcısı değilseniz ve web arayüz tasarımı yapmak istiyorsanız, kaliteli psd temalara her zaman ihtiyaçınız vardır. Tabii sadece orta dereceli photoshop kullanıcıları için geçerli bir durum değil bu. Can sıkıntısından kodlamaya dökmek istediğiniz tema arıyorsanız bu temalara her zaman sizinde ihtiyaçınız var.
Hongkiat bu ihtiyaca karşılık olarak 40 adet kaliteli psd web tasarım temalarını ücretsiz olarak derledi.
Bazı psd temalar ;

Ücretsiz Xml-Flash Galeri

ANDER | 10 February 2011 16:06

ücretsiz olarak edinebileceğiniz son derece kullanışlı, kategori sistemli, ilgi çekici xml-flash fotoğraf galerisi…

Demosu için buraya
Ücretsiz indirmek için de buraya tıklamanız yeterli.

Rapidshare, hotfile ve türevlerini sömürme

dili | 07 February 2011 10:23

İsim vermeden bütün dosya barındırma servisleri ücretsiz iken kullanıcıları bekleterek ücretli hizmetinden satın almaya yönlendirmekteler. 2 parçaya bölünmüş bir dosyayı dahi indirmek için dosya iniş süresi artı 1-60 dakika arası değişen sürelerde bekleme, resimdeki enteresan yazıları çözme gibi eziyetlere maruz kalıyoruz. Sıralı dosya indirme programları dahi bu resimdeki yazıyı gir olayına bir çare bulamadılar ki videolusu kullanılmaya başlandı bile. torrent ve emule harici, akşam koy sabah insin yok artık.

indir indirebildiğin kadar
indir indirebildiğin kadar

10 site keşfedelim

silver530 | 31 January 2011 18:24

1 – anonymouse: iz bırakmadan sörf yapmak isteyenlere

web’de gezinirken bilgilerini gizli tutmak isteyenlere 1997 yılından bu yana ücretsiz hizmet veren anonymouse ingilizce ve almanca arayüzlerini destekliyor.

anonymouse
anonymouse

2- acapela speech: telaffuzunuzun doğruluğunu kontrol edebilirsiniz

bilindiği gibi ingilizce kelimeler yazıldığı gibi telaffuz edilmiyor. eğer bir ingilizce kelime doğru telaffuz edilmezse anlaşılamıyabiliyor. ingilizce kelimelerin nasıl telaffuz edilidiğini sesli olarak dinleyebilirsiniz. program bu konuda doğru sonuçlar üretmede çok başarılı.

acapela
acapela

Google Earth 6 Yayınlandı

angelsdemos | 02 December 2010 12:22

Google‘ın popüler ve olay yaratan programlarından biri olan Google Earth‘ün yeni sürümü yayınlandı. Tüm dünyayı ücretsiz olarak görebileceğiniz Google Earth ile bazı şehirlerin tümünü (New York, Chicago vs.) ve önemli yapıları 3 boyutlu olarak görebilirsiniz. Yeni sürümle beraber bu özellik geliştirilerek 3 boyutlu ağaçlarda eklendi.

Google Earth 6 ile Google Street View artık bütünleşik olarak uygulamayı kurduğunuzda bilgisayarınızda yer alacak. Streev View’in kullanıldığı alanlar ise mavi renk ile işaretlenmiş durumda. Yeni bir özellik olan “Pagman” karakteri ile Street View’in kullanıldığı yerleri kolaylıkla dolaşabilirsiniz. Karakterinizi klavyenin yön tuşları ve mouse ile hareket ettirmeniz mümkün.

MİCROSOFT TAN BEDAVA ANTİ-HACKER YAZILIMI

eyupcan199 | 24 November 2010 15:59

Microsoftun ücretsiz olarak yayınladığı EMET(Enhanced Mitigation Experience Toolkit) adlı anti hacker programı sisteminizi program açıklarına karşı savunuyor.EMET bilgisayarınızda çalışmakta olan programların açıklarını tespit ederek oradan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruma sağlıyor. özellikle sistem ve program güncellemeyi sevmeyen kullanıcılar için geliştirilen programı denemenizi tavsiye ederim.

link:http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=4a8a9171-5a11-4d58-aa34-95c855f69c39

PROGRAM VE OYUNLARI İNDİRİP YÜKLEME SORUNUNA SON

eyupcan199 | 22 November 2010 14:00

Hepimiz için külfettir ,ufak programları indirip kurmak. İşte bu derdi ortadan kaldıran mucize gibi bir tarayıcı eklentisi: SPOON

Bu eklenti ile istediğimiz programı herhangi bir kurulum işlemi yapmadan internet tarayıcımız üzerinden çalıştırabiliyoruz. ne yazık ki SPOON sınırlı sayıda program ve oyunu çalıştırabiliyor.

Sürekli genişleyen program arşivine şurdan:http://www.spoon.net/Apps/

oyunlara şurdan:http://www.spoon.net/Games

Eklentiye ise şuradanulaşabilirsiniz:

not:uygulamayı kullanabilmeniz için ücretsiz üyelik açmalısınız.

Youtube’daki videoları MP3 olarak indirme

emre2050 | 15 November 2010 10:37

Limewire, imesh, frostwire gibi programlarla sorun mu yaşıyorsunuz? İşte size her aradığınız şarkıyı bulabileceğiniz youtube’daki videoları mp3 formatında indiren bir program.

Kurulum ve Kullanım: Öncelikle programı bu adresten indiriyorsunuz. İndirdiğiniz programı çalıştırıp, ileri tuşlarına basarak kuruyorsunuz. Masaüstüne gelen ikona tıklayıp programı başlatıyorsunuz. Karşınıza gelen menüden en soldaki internet seçeneğini tıklıyorsunuz. Açılan pencereden free youtube to mp3 converter seçeneğini tıklıyorsunuz. Youtube’taki istediğiniz videonun adresini (url’sini) kopyalayıp, karşınızdaki pencerede yapıştır ve indir (paste and download) tuşuna basıyorsunuz. Mp3’ünüz hazır.