eskiden internetten oynanılacak oyunlar flash oyunlarıydı. oysa ki günümüzde geniş bant sayesinde hızlı internet bağlantıları kurulabiliyor ve takılmadan oyun oynamak mümkün hale geliyor. şimdi yüksek grafiklere sahip oyunları internetten bir sunucuya bağlanarak diğer ülkelerdeki insanlarla ücretsiz aynı oyunu paylaşmayı sağlayan oynasana sunucusunu tanıyalım.

oynasana.com
oynasana.com

bu site yüksek çözünürlüklü oyunları oynatmakta çok başarılı. bunu kendinizde oyun oynarken farkedeceksiniz. çünkü saç baş yolduran takılmalar ve ani kesintiler yok denecek kadar az. şimdi eşine az rastlanır bu nadide sunucunun ücretliler kadar başarılı olan ücretsiz hizmetlerini yakından inceleyelim.

popüler oyunlar
popüler oyunlar

1. adım: ücretsiz sunuculardan faydalanmak için siteye kaydolmanız gerekiyor. üyelikte cep numarası isteniyor ancak üyelik ücretsiz.

kayıt formu
kayıt formu

2. adım: sisteme giriş yaptıktan sonra oynamak istediğiniz oyunu üst menüden seçerek oyuna ait sunucu bilgilerini alın.

sunucular
sunucular

3. adım: sunuculara ulaşmak için tarayıcınızdan activex denetimine izin vermeniz gerekiyor.
4. adım: oyunları oynamak için klan oluşturmanız gerekiyor. o nedenle ayarlarım menüsünden profilinize iyi bir ayar çekin. çünkü buradaki bilgileriniz forum yazılarınızda görülecek.
5. adım: bu sitede oyun oynamanın yanında oyun dünyasındaki gelişmelerle ilgili güncel haberleri ve incelmeleri de bulabilirsiniz.
popüler yazılarım:
2010’un en iyi bedava 10 programıen popüler 20 forum sitesien iyi 10 medya oynatıcı7 site keşfedelim