bildirgec.org

endop

11 yıl önce üye olmuş, 49 yazı yazmış. 228 yorum yazmış.

İnternet sansüründen kurtulun !

endop | 16 June 2011 23:21

Günümüzde internet yasaklarına maruz kalmış durumdayız. Sadece erotik siteler için değil, en basitinden ansiklopedi demek bile yasak. Biz her ne kadar karşı çıksakta bu yasaklar oldukça kısa bir süre içerisinde yürürlüğe girecek ve hayatımızı karartacaklar. Bulduğum bir site ( tabi engellenmezse) sayesinde yasaklanan her türlü siteye girebiliyoruz. Hemde kimliğimizi saklayarak. Arkamı kolla sloganıyla yola çıkan bu siteye ulaşmak için tıklayın.

Sınav için gerekli şeyler

endop | 16 June 2011 22:21

Sınav geldi, bir çok öğrrenci için koskoca bir maraton biti. Fakat bazı öğrenciler içinde yeni bir maraton başlıyor. Önümüzdeki sene için hazırlanan arkadaşlar için önlerinde pek de uzun olmayan bir zaman dilimi var ve bu zamanı oldukça iyi değerlendirmeleri gerekiyor. Ders çalışmak şart sınavı kazanmak için. Ders çalışmanında bir sürü alternatifi var. Birçok öğrenci dersaneleri tercih ederkende bir kısım öğrenci buna imkan bulamıyor. İşte linkini vereceğim bu site imkan bulamayan öğrenciler için veya evde hazırlananlar için olddukça faydalı olacak. Bende sınava hazırlanırken bolca kullandım bu siteyi. Hatta bazı günler dersaneye gitmedim ve buradan takip ettim dersleri.
Sitede matematikten ingilizceye kadar her türlü ders içeriğine ulaşabilirsiniz. Üstelik bu site sizden üyelik falan da istemiyor, oldukça basit grafiklere sahip olan siteye girebilmek için tıklayınız.

Fahişe Hapı

endop | 16 June 2011 21:01

Evden kaçmıştım, gidecek yerim yoktu. Hayat vurabileceği son gücüyle okkalı bir tokat indirmişti alnıma. Yanına yerleştiğim erkek arkadaşım bana defalarca tecavüz etmişti ve beni kadın ticareti yapan bir kadına para karşılığı verdi. Her ne kadar uçlarda yaşayan biri olsamda , para karşılığı ilişkiye girmeyi kabul etmedim, edemedim.

İngilizce öğretiyor bu site

endop | 14 June 2011 12:12

İngilizce günümüzde oldukça gerekli bir dildir. Artık ingilizce bilmeyenler işe alınmamaktadır. Buna rağmen okullarda verilen eğitim yetersizdir. Ezbere dayalı olan bu eğitim sistemi çoğu zaman yeterli olmaz ve inanlar şanslarını dersanelerde , dil okullarında denerler. Üç, dört ay kurs aldıktan ve paraları buralara saçtıktan sonra birkaç kelime ezberleyip evlerine geri dönerler.

İş seni buluyor , tıkla

endop | 14 June 2011 11:42

İş bulmak özellikle Türkiye’de oldukça zor. Tıp okumadıysanız veya iyi bir mühendislik dalında diplomanız yoksa iyi bir iş bulmakda hayal olmuş oluyor. Halbüki ne ümitlerle okumuştunuz siz, bitti bitecek diye sabretmiştiniz. Şimdi ise eğitiminizle alakası olmayan bir işte çalışıyorsunuz, tabi şanslıysanız.

Mıknatıs shop

endop | 13 June 2011 20:19

Bundan bir kaç yıl önce bir proje ödevim vardı. Mıknatıslı tren üzerine olan projem müsvedde üzerinde oldukça başarılıydı. En iyi proje ödülünü aldı . Fakat bir sorunumuz vardı. Projenin maketini yapacak kadar mıknatısı hiç bulamadık. Ve projem hiç hayata geçemedi.

Zeka ve Zeka

endop | 13 June 2011 17:16

İnternet üzerinde zeka geliştirmeyle ilgili milyonlarca belge var. Bunların çoğu dişinizi sol elle fırçalayın, sözcükleri tersinden okuyun gibi abidik şeyler. Bütün bu bilgiler bize bir yarar sağlamadığı gibi zamanımızı boşa harcamamıza neden oluyor. Geçenlerde internette dolaşırken bulduğum site ise bütün bu sahtekarlıktan uzak ve mantıklı şeler söylüyordu. Bende sizinle paylaşmak istedim. Birbirinden etkileyici bilgiler veren site size günlük hayattakı problemlerinizi çözmenizde yardım edecek. Tek yapmanız gereken tıklamak.

Başarılı olmak için

endop | 13 June 2011 16:35

İnsanların genel kanısı cebir derslerinin zor olduğudur. Bu doğru değildir ve tamamen bizimle alakalıdır. Link’te vereceğim sitede size matematikte nasıl başarılı olunacağını anlatacaklar. Tek yapmanız gereken okumak ve inanmak. Üstelik bu site sizden üyelik , reklamlara tıklama gibi şeylerde istemiyor tek yapmanız gereken linke tıklayıp , anlatılanları okumak , tamamen sizin yararınız için. Sadece matematik deyip geçmeyin bu problemleri çözebiliyor olmanız günlük sorunlarlada başa çıkabildiğiniz anlamına gelir. Matematiğiniz iyi değilse çoğu zaman sorunlarınızla baş edemezsiniz adeta boğulursunuz. Bu link size çok yardımcı olacak.

Freddie Mercury

endop | 13 June 2011 15:44

Çoğumuz tanımıyoruz onu . Onu tanımıyoruz belki ama bir çok şarkısını ezbere biliyoruz . Yok canım ben bilmem bu herifin şarkılarını dediğinizi duyar gibiyim , işte sıralıyorum o şarkılardan birkaçını ; We will rock you! , Show must go on !, We are the champions !… ve sayamadığım dünya çapında hit olan şarkılara sahip Queen topluluğu 1971 de , Brian May , Freddie Mercury, John Deacon ve Roger Taylor tarafından kuruldu . Klasik rock gruplarından farklı olarak oldukça güçlü bir vokale sahip olan Freddie Mercury grubun beyniydi diyebiliriz . Freddie’nin zekası Brian May’in gitar dehasıyla birleşti ve kraliçeyi taçlandırdı.