bildirgec.org

salon hakkında tüm yazılar

Farklı mobilya tasarımları arayanlar için

Vformumya | 15 March 2011 14:43

Evlilik hazırlıkları yapmaktayım,internetten mobilya bakınıyordum karşıma birden fazla web sitesi çıktı,farklı desenler ve tasarımlar bekliyorum. Bu sebeple aradığım tarzda mobilya çeşidi bulmak zor oldu. Fakat uzun uğraşlar sonucu milano mobilya‘yı buldum. İtalyan tarzı tasarımları ile ilgimi çekmeyi başardı,özellikle bu oturma odası,çok farklı konseptleri olan bu mağazayı araştırdım buldum istanbul‘da mağazası var,fiyatlar biraz pahalı ama farklılık arayanlar için ideal.

Sürücü Belgesi Ehliyet Sınavı Giriş yeri sorgu

NLPMaster | 19 August 2010 14:43

MOTORLU TAşıt SÜRÜCÜ ADAYLARı sınavıyakında yine yapıalcak. Ehliyet sınavı SıNAV YERi BiLGiLERiarayanlar için mebtarafından açıklandı.
ehliyet sürücü belgesi sınavı sınav giriş yerlerisorgulama sayfasına bakarak siz de 21 ağustos 2010 ehliyet sınavı giriş yerinizi öğrenebilirsiniz. burada ehliyet

XBOX 360 Kinect Duyuruldu

lazaronnie | 16 June 2010 12:24

Microsoftun Kinect adını verdiği bu game-changer sistemi nedir? Bunu tam olarak söylemek için elbette henüz erken, ama geleceğin potansiyelini taşıyan bu yeni xbox 360 hakkında önümüzdeki aylarda daha da çok şey biliyor olacağız. şimdilik bunun gibi videolar yeterli olacaktır.

Eğer xbox 360 E3 basın toplantısından net bir bilgi aktarmak gerekirse, Microsoft’un ferah bir oyun deneyimi sunan Kinect isimli hareket kontrol sistemine sahip yeni cihazının, eski tip yöntemlerle oyun oynamaya alışık oyuncuları biraz ürküttüğünü söyleyebiliriz.

Aklınıza gelen odanıza geldi: Mobile Cinema DVD Projector

geceyazankedi | 29 January 2010 15:50

Hepimizin aklına gelen ama “nasıl olur ki?” deyip bıraktığımız bir fikrin gerçek hayata yansıyan şekli Mobile Cinema DVD Projector. Şirin görünümünün altında bir dvd oynatıcıdan beklediğimizden çok çok daha fazlası var. Kendisi aynı zamanda kolay taşınabilen ve kullanıcı dostu bir projektör çünkü.

Yansıtıldığı yerde 127cm2 ‘lik net bir görüntü oluşturabilen bu cihazın desteklediği türler arasında divx dahi var. Tüm fonksiyonları ve butonları kolay kullanım özelliğiyle donatılmış bu cihazın güncel fiyatı 159.99€ ve satışın yapıldığı site dünya çapına kargolayabiliyor.

tiyatro zamanı-ocak ayı çocuk tiyatro etkinlikleri

nazokiraze | 12 January 2010 20:04

i̇bb şehir tiyatroları ümraniye sahnesi 9 Ocaktan 31 Ocaga kadar karagöz geri döndüadlı çocuk oyunu ile çocukların karşısına çıkacak.(Bilet ücretleri tam 7,5-indirimli 5 lira)

Bir çocuk oyunu da kocamustafapaşa çevre tiyatrosu’nda.
paki ve sevgi çiçekleri adlı oyun 31 Ocaga kadar her pazar saat 12:00 da izleyicileriyle buluşacak.

i̇bb şehir tiyatroları kağıthane sadabat sahnesi Ocak ayı boyunca 3 liraya küçük çocuklarla buluşacak.Oyunun adı:boya benek, yönetmeni ise :ece okay

sinema seanslarını gösterecek program

esoes | 07 January 2009 16:55

Arkadaşlar kendi web siteme (sinema ile alakalı) haftalık gösterimde olan filmleri, seansları yayınlamak istiyorum fakat bu seansları elde elebileceğim üzretli veya bedava bir program arıyorum.
Bilgisi olan lütfen yorumlarını esirgemesin, veya fikri olanlar LÜTFEN..

Satılık Küçük Daireler

Asturias | 23 March 2008 16:32

Yazımın esin kaynağı otobüs durağında beklerken hemen yanımızda inşaatının tamamlanması yakın olan bir binanın üstündeki büyük branda reklamdı : Satılık Küçük Daireler.

Sonra içeriğini arastırayım dedim ve arkadaşlarıma sordum. Meğer “satılık küçük daireler” 1 oda + 1 salondan olusuyormus.

Hayatımda ilk defa 1 oda ve 1 salondan ( tabiki mutfagı banyosu var. ) olusan bir dairenin varlığından haberdar oldum arkadaslarım sözleriyle. Ancak kafamda söyle bir soru belirdi bir anda. “kim sığar bu kutucuk kadar evlere ?”

Sanrı

proksima[pilli_silinen_hesap] | 01 December 2007 16:35

Günboyu binmeye tereddüt ettikten sonra buradaydı işte. Kursak derdi ağır basıp, içine işlemiş deniz korkusunu yenmiş, feribotun Harem’den kalkan son seferlerinden birisine binmeye cesaret etmişti.
Trenlerin tempolu süratine alışmış yorgun ayakları, daha attığı ilk adımda devasa ataletiyle bu yekun metal gövdeyi yadırgayıverdi. Soğuk rüzgar denizin yüzünü buruşturup, küpeşteden birkaç aracın olduğu geminin kıç tarafında doğru esti. Hissettiği ürpertiye aldırmadan, hızlı adımlarla feribotun sol kenarından ilerleyip, dar ve paslı merdivenleri takip ederek yukarıya çıktı ve yolcuların olduğu bölüme doğru yürüdü. İçeridekiler, sadece oradaki kalorifer petekleri çalıştığı için yolcu salonunun sağ tarafında toplanmışlardı. Göz göze gelmemek için farklı yönlere dönmüş çay içen iki kişi, ayakta dikilen bir delikanlı, bir anneyle çocuğu, koltuğa gömülmüş yorgun bir kadın, hepsi topu iki elin parmakları adedinceydi tüm yolcular. Çocuğunu uyutan anne, gözlerini karşı koltukta yatan oğlundan kaldırıp, ona elindeki iğne setlerinin fiyatını sordu. Bir diğeri bir örnek aldı. İnceleyip geri verdi .