bildirgec.org

rahatlamak hakkında tüm yazılar

Patlat Küfrü İçinde Kalmasın!

atalay ahmet | 29 July 2011 23:45

S2yim.com
S2yim.com

s2yim.com | alternatif rahatlama mecrası

Herkes günlük hayatta bir çok şeye sinirlenir ve bunu bazen saygıdan bazen öyle olması gerektiğinden yani bir sebepten ötürü içinde saklı tutar ve bu sinir daha sonra daha acı bir şekilde çıkar.

Bu site hiç bir şeyi içine atmak zorunda olmadığın, sinir olduğun herşeye rahatça sövebildiğin ve esprili gözüken bir rahatlama mecrası.

Sen sinir olduğun şeyi yaz onlar s2yim damgasını yapıştırsın.

santral taklidi

astral | 20 February 2010 17:22

Ne zaman bu şehirde iki üç kalsa patlıyor, elektrik santrali taklidi yapıyordu.

Oysa yapmasına gerek yoktu. Zaten yapısı oldukça mesafe koruyucu bir çember içeriyordu. Dedim ki, bu adam bu kadına katlanamıyor. Bir adam şehir dışından geldiğinde, çok yorgun olsa da, bal börekse ve buradayken sinirli oluyorsa bu kadının yüzüne katlanamıyordur.

Şu gitse de kimle birlikte oluyorsa olsa diye geçiriyorum içimden. Var bunda bir şey. Banane. Banane olur mu? Bunun tavrı siniri aynen yansıyor.

Koruyucu kalkan mıyım ben? Şu kadınlar, rahatlatıcı nice kadınlar ne kutsal varlıklarmış onlar. Bal oluyormuş kimi insanlar. Töreler de pek iş görmüyormuş, insanın ruhuna hizmet eden gerekliymiş. Kimilerinin ruhu neresinde bilinmez ama bilen biliyor demek ki. Bu şehirde bu ruh eror veriyor, olan bu.

corbis.com
corbis.com

Adam her zaman tertemiz ve karizmatik, hoş kokulu, çok hoş. Sanki kokuya tav olunurmuş gibi kimi zaman. Ki, kimileri de oluyor demek ki. Adamın sinirleri alındığına göre ince ince. İnce ince olan diğer hususları bilemesem de tahmin ediyorum. Kimileri çalışmayı pek sever. Kaçıştır. Evden. Kafadan, düşüncelerden, düşlerden, kurmamak için yoldur. Yollar dahi iyidir. Başka yollara çıksa da ruhun ilaç gelir yorgunluk. Yorgunluk da ilaç mıdır? Öyledir. Tamamiyle. Bunu da anladım ya, başka bir yerdeyim anladım.

Hadi Yazı Yazalım!

ozanTi | 14 February 2009 12:18

Hadi yazı yazalım.Ama sadece yazı olmasın bu.Hem yazalım hem yazmayalım aslında.Yani yazalım da yazmış olmak için,yani bir mesajımız olmasın.

İçimizden geldiği gibi doğal.Süslenmemiş sözlerle…Bizim cümlelerimizle…Sade ve anlaşılır.Ama çok anlaşılır da değil.

Sesimizin çıktığı kadar gür ama bir o kadar da kısık sesle yazalım.

Rahatlamak için yazalım.Rahatlatmak için yazalım.
Kendimiz için yazalım.Vatan için yazalım.Dünya için yazalım.İnsanlık için yazalım.

Yazalım,ne yazarsak yazalım…Ama önce kendimiz ve bizi okuyanlar için yazalım.Gösteriş olsun diye değil rahatlmak için yazalım…

NEDEN?

BodrumSibel | 28 November 2008 17:19

Neden insanlar birbirine çamur atmakdan hoşlanır?

Neden laf yetiştirme çabası vardır herkes de?

Neden kimsenin kimseye saygısı yokdur?

Neden herşeye burnumuzu sokarız?

Neden kimse kimseyi çekemez?

Neden ahkam kesmeyi severiz?

Neden hep başaklarının yaptıklarını kıskanırız?

Neden içimizdeki kıskançlık duygusunu yenmekden aciziz?

Neden içimizdeki fesatlık duygusu her daim ortaya çıkarma gereği duyarız?

Neden insanları hep yargılarız?

PARANOYA

teacher07 | 17 November 2008 12:23

Sabahın ilk kızıllığında gözlerini ovuşturup, pencereye kendini atacasına yaslandı. Hoyrat balta darbeleriyle, yana yatan bir ağaç gibiydi. Ağır gövdesi komşu ağaç dallarına yaslanmış, odun mu, kereste mi olacağı belli olmayan, ama yıkılmış bir ağaç… Pencerenin pervazına dayanan elleri taşıyamaz durumdaydı koca bedenini. Kolları kırılıp, camdan fırlayacak gibi hissetti kendini. Ürkerek geri çekildi, yedinci kattan yere çakılmak hiç de hoş değildi.Yığılırcasına attı kendini koltuğa. Tavanda avizeye takıldı gözleri bir süre. O da ne? Avize, bir o yana bir buyana sallanmaya başladı. Keskin kılıçların parıltısı fışkırdı ampullerden. Sağından, solundan, başının üstünden tiz bir ıslık çalarak savruluyordu kılıçlar. Televizyondan mermiler yağmaya başladı sağına, soluna. Başını bir o yana bir bu yana eğerek korunmaya çalıştı. O kadar çoktu ki, bunaldı olanlardan. Elleriyle kapattı gözlerini, dizlerini karnına çekti, kıvrıldı koltuğun üzerine.

Ses ile Meditasyon

maskapsiz | 25 June 2008 17:06

Simdi biraz rahatlamak mi istiyorsunuz? Assagidaki site tam size gore. Siteye girin medyayi calistirin ve istediklerini yapin.

”Anti Stres” LTK-2000 Therapy Station

Anestezik PiranA | 23 March 2008 19:00

Cumartesi gecesi parti çıkışı eve dönen yorgun bir bünye, pazar için ayrılan enerji stokları zaten hortumlanmış ve ardından pazartesi günü haftayla somurtkan bi edayla merhabalaşmak.

Kore’de üretilen LTK-2000 Therapy Station; insanın gözleri, burun ve kulaklarıyla etkileşime geçerek stresi bi nebzede olsa kişiden uzaklara havale edeceğe benziyor.

Nasıl mı ?..Şöyle ki; LTK-2000 öncelikle LED lambalarıyla ortamı aydınlattıktan sonra, bölmesindeki kapsülden hoş bi koku yayıyor ve ruh halinize göre, meditasyon, rahatlama, uyku gibi durumlara uygun frekansta ses dalgalarını ortama enjekte ederek hoş bi aura oluşturuyor.

Aslında LTK insanların rahatlama veya konsantre olma adına yaptıkları; tütsü yakmak, sevilen müzikleri dinlemek yada aydınlatma sistemini ayarlamak gibi eylemleri küçük bi kutu içinde bir araya toplayan bi alet.