bildirgec.org

query_vars["author_name"]); if($tuser->ID == 0){ // kullanici yoksa 404 $wp_query->set_404(); status_header(404); get_template_part( 404 ); exit(); } ?>

Anestezik PiranA

8 yıl önce üye olmuş, 17 yazı yazmış. yorum yazmış.

Banyonuzu Renklendirin

Anestezik PiranA | 11 April 2008 17:20

Duş kabinindeyken kendinizi dj kabinindeymiş gibi hissetmenize aracı olacak fıskiye aynı zamanda dışardan birinin kapı altından gelen ışıklarla ”acaba zaman makinesini mi keşfetti” diyede bi anlık çelişkide kalması sağlayabilecek nitelikte bi zamazingo. İçindeki derecesi sayesiyle soğuk su akerken mavi, sıcak su akerken de kırmızı ışık çıkarıyor.

Fiyatı 45$ olan ışıklı fiskiyeyi daha ayrıntılı olarak bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Sd Kart Projektörü

Anestezik PiranA | 11 April 2008 15:37

Sd hafıza kartları için tasarlanmış bu projektör, kartınızın hafızasındaki görüntüleri evinizde veya istediginiz her yerde televizyona gereksinim duymadan izleyip, izletebileceğiniz hoş bi zamazingo.4xAA pille çalışan projektör görüntüyü en fazla 40”x33” çözünürlüğünde aktarabiliyor.

Fiyatı 100 euro olan cihazı ayrıntısıyla buradan inceleyebilir veya satın alabilirsiniz..

Usb Televizyon Anteni

Anestezik PiranA | 11 April 2008 14:44

Bilgisayardan yerel tv kanallarını izlemek ve görüntüleri kaydetmek gayesiyle geliştirilmiş bu aparat, tv kartı olmayan kullanıcılar için oldukça kullanışlı bi zamazingo. 4gb hafızaya sahip cihaz veri depolama namına da isteneni veriyor.

Spiderman 4 Yolda

Anestezik PiranA | 09 April 2008 16:22

Geçmişi 1962 yılına dayanan, neredeyse dünyanın en sevilen çizgi romanı olan ”örümcek adam” fenomeninin yazarı Stan Lee bilindiği üzre geçen sene serinin 4,5 ve 6. filmlerinin çekileceğini doğrulamıştı.

Serinin 4. filmi hakkında dedikodular şimdiden etrafta gezinmeye başladı. 2009 yazı ya da 2010 gibi bi tarihte çıkması beklenen filmde kahramanımızın; carnage, lizzard ve akrep üçlüsünden oluşan azılı bir düşman ittifakına karşı mücadele vermesi bekleniyor.

Darağacından Masa Lambası

Anestezik PiranA | 09 April 2008 13:49

Odanızı alışılagelmişin dışında ilginç ve bir o kadar da yaratıcı küçük aksesuarlarla dizayn etmek ilginizi çekiyorsa bu masa lambasına bi bakın derim.. İspanyol Enpieza firmasının dizayn ettiği bu albenisi yüksek derece olan zamazingoyu şahsen satın almak için takip listeme koydum. Fiyatı hakkında henüz bi malumatım yok fakat pek de pahalı bir şeye benzemiyor.

Estetik Gece Görüş Gözlüğü

Anestezik PiranA | 08 April 2008 16:29

TAG Heuer firmasının ürettiği bu gözlük gece vaktinde araba kullanmayı elverişli hale getireceğe benziyor. Gece görüş namına birçok ekipman mevcut elbette ama güneş gözlüğünden ayırt etmekte zorlanılan bu gözlük; titanyum kaplamalı çerçevesi ve esnek yapısıyla ilgiyi üzerine toplayacağa benziyor. Tabii ki her ne kadar sürücüler için tasarlanmış olsa da diğer kesimlerden de talep göreceğine şüphe yok.

Pratik Aşçı

Anestezik PiranA | 25 March 2008 11:15

Back to Basics firmasının ürettiği bu cihaz, öncelikle ev hanımlarına alınabilecek pratik bi hediye olarak gözükebilir fakat bi o kadar bekar erkeklerin de gözde kahvaltı gereci olabilecek bi nitelikte.

Tabii ki tavada yapılan omletin özellikle katılaştıktan sonra havaya fırlatılıp şeklini bozmamaya özen gösterilen akrobasi girişimleri eşliğinde hazırlanıp tüketilmesinin verdiği keyifle boy ölçüşemez.

320gb Kapasiteyle 7200 Rpm

Anestezik PiranA | 24 March 2008 14:00

Fujitsu 7200 Rotasyon hızıyla(rpm) 320 gb kapasiteye sahip olan ilk notebook sabit diskini duyurdu.

2008’in sonuna doğru çıkması beklenen sabit diskin özellikleri şöyle :

Tip: 2.5” SATA HDD
Kapasite: 320 gb
Devir: 7200 rpm
Transfer hızı:3gbps
Erişim süresi: 10.5ms
Yazma hızı: 12.5 ms
önbellek: 16 mb
Kalınlık: 9.5 mm

Kaynak: Fujitsu,Tekjockey

”Anti Stres” LTK-2000 Therapy Station

Anestezik PiranA | 23 March 2008 19:00

Cumartesi gecesi parti çıkışı eve dönen yorgun bir bünye, pazar için ayrılan enerji stokları zaten hortumlanmış ve ardından pazartesi günü haftayla somurtkan bi edayla merhabalaşmak.

Kore’de üretilen LTK-2000 Therapy Station; insanın gözleri, burun ve kulaklarıyla etkileşime geçerek stresi bi nebzede olsa kişiden uzaklara havale edeceğe benziyor.

Nasıl mı ?..Şöyle ki; LTK-2000 öncelikle LED lambalarıyla ortamı aydınlattıktan sonra, bölmesindeki kapsülden hoş bi koku yayıyor ve ruh halinize göre, meditasyon, rahatlama, uyku gibi durumlara uygun frekansta ses dalgalarını ortama enjekte ederek hoş bi aura oluşturuyor.

Aslında LTK insanların rahatlama veya konsantre olma adına yaptıkları; tütsü yakmak, sevilen müzikleri dinlemek yada aydınlatma sistemini ayarlamak gibi eylemleri küçük bi kutu içinde bir araya toplayan bi alet.