bildirgec.org

para kazanmak hakkında tüm yazılar

Sorularla Goomass Eğitim Kiti

MuzHur | 09 December 2011 11:32

İnternetten para kazanmak isteyen arkadaşlar şöyle bir araştırma yaptıklarında bu konuda eğitim veren ve diğerlerin öne çıkan 2 eğitim seti göreceklerdir.Bunlardan biri Goomass Eğitim Kitidiğeri ise Kazanç Sistemi Kitabı‘dır.Bu yazıda sizler için Goomass Eğitim Kitini sorularla anlatmaya çalışacağım.

Goomass Eğitim Kiti Nedir?
Goomass Eğitim Kiti internetten para kazanmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim setidir.İçeriğindeki bilgiler bu konuda hiçbir bilgisi olmayan kişilerin bile kolaylıkla uygulayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Diğer birçok eğitimin aksine bir pdf ya da kitap şeklinde değil, tamamen dijital sistem üzerine hazırlanmış online kitap şeklindedir.

Kazanç Sistemi Kitabı Gerçekten Para Kazandırıyor mu?

MuzHur | 21 November 2011 11:40

İnternetten para kazanmak isteyen kişiler gün geçtikçe artarken, insanların bu istekleri üzerinden para kazanan kişiler de hızla artmakta. İnternet ortamında bir arama yaptığınızda sizde göreceksiniz ki internetten para kazanmayla ilgili her kafadan bir ses çıkmakta. Ancak bunlardan hangisi daha başarılı, yoksa hepsi bir safsata üzerine kurulmuş sistemler mi?

internetten para kazan

Evde Para Kazandıran İşler

MuzHur | 31 October 2011 16:33

Farkettiniz mi bilmiyorum ama esnaflarla biraz iç içeyseniz ya da siz de bir esnafsanız “para kazanmak” konulu epeyce dertli sohbetlere şahit olmuşsunuzdur. Hal böyle olunca kişiler çareyi ek işler aramakta buldu. Hatırlar mısınız bilmiyorum ama Kemal SUNAL’ın öğretmen olduğu bir film vardı. Öğrencisi okul çıkışı simit satardı ve derslerde uyrudu. Geçim sıkıntısı onu da vurduğunda Kemal Hoca’mız da çareyi ek iş yapmakta bulmuştu. Bir zamanlar öğretmenlerin geçim sıkıntısını anlatan bu film ne yazıkki artık birçok kişi için geçerli duruma geldi. Bu yazı dizisine başlamamdaki amaç atanamayan bir öğretmen olan kendimin evimde internet üzerinde kendime sağladığım gelir yöntemlerinden sizlerinde faydalanmasını istememdir.
Şimdi sizlere evinizden para kazanabileceğiniz sistemleri söyleyeceğim ve bu sistemleri ilerleyen yazılarımda teker teker detaylı bir şekilde açıklayacağım.

para kazanmak
para kazan

bilgisayarınızda gizli 142.000 lira

Devrim44 | 30 May 2011 21:42

bazı internet sitelerinin köşesinde “arkadaşını getir 5 lira verelim” yazar ve genelde “o-hoo kim uğraşır şimdi bu işle” diye burun kıvırırız ya… şimdi o burun kıvırdığımız parayı birlikte hesap edelim ister misiniz?

istatistiki olarak her birimizin ortalama 200 arkadaşı varmış. google’ı biraz kurcalayınca da aşağıdaki sitelerin toplamda 710 lira verdiğini bulmak mümkün. o halde hesap basit: 200 arkadaş çarpı her arkadaş başına 710 lira eşittir 142.000 lira…

Kusursuz Düzenin Zavallı Canlılarıyız

admin | 21 March 2011 10:41

Bırakalım Dünya Nefes Alsın
Bırakalım Dünya Nefes Alsın

Ne kadar zavallıyız, insanoğlu aslında ne kadar zavallı. Neler için mücadele etmemiz gerektiğini ve aslında ne için dünyada olduğumuzun farkında bile olmadan yaşıyoruz. Dünyanın kusursuz düzenini bile bozmayı başaran biz insanlar, zenginlik hayalleri kuranken kazandığımz serveti nasıl bir dünyada harcamayı planlıyoruz acaba? Bir daha ki sefere Dünya servetlerin olsa sana servetini harcama fırsatı verecek kadar cömert olacak mı? Herşeyin insanlık ve insanlığın rahat yaşaması için hazırlandığı bu dünyanın kıymetini acaba kaybettiğimizdemi anlayacağız? Tıpkı aslında çok sevdiğiniz birini kaybettiğimizde aslında ne kadar sevdiğinizi anladığımız gibi. Bu para, mal, mülk hırsını anlamıyorum.

“İddaa”dan para kazanma

ErdalGozum | 31 January 2011 13:29

İddaa dan para kazanmak başlığını okuyan konuyla ilgili bütün arkadaşların başlıkla ilişkili olarak iddaa dan para kazanma konusunda yeni tüyolar ve bilgiler alabilmek adına heyecanla bu sayfaya yönlendiğine eminim. Evet kazanmaktan bahsedeceğim hemde çok kazanmaktan. Öyleki belki yılda en az 8 – 10 bin lira kazanmış olacaksınız. Nasıl mı?. Çok basit. Evet çok basit. Hemen açıklayayım. Her gün yada en az her Cumartesi Pazar günleri iddaa dan para kazanmak için iddaa bayilerinin önündeki kupon yatırma sırasına giriyorsunuz değil mi?.

PARA VE BAŞARI

burakbakacak | 26 January 2011 19:21

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan “Para” ve “Başarı” kavramları arasında nasıl bir ilişki var?
Hayatta hep parası olan insanlar mı başarılı olur diye sormadan edemiyoruz kendi kendimize. Paranın her şeye etki ettiği bu dönemlerde insanın başarılı olması gerçekten kolay bir iş değil.
Basında Başarılı olarak gösterilen insanların belli bir seviyenin üstünde yaşam standartlarının olması yani zengin olması insanları “Parası olan başarılı olur” çıkarımına yöneltiyor.

ParaLink ile url kısalt para kazan!

oquzhan20 | 14 January 2011 10:36

paralink.tk kısa url servisi:

– kolayca kısa url oluştur;
– url hitlerin ile para kazan!;
– paypal ile para kazan;
– kolay reklam: ziyaretçilere ülke ve bölgelerine göre reklam;
– özel link adresleri için güvenlik şifresi oluşturabilme;
– daha birçok özellik paralink’te.
10.000 hit = 4$ ~ tbk: 0,00040$ min. paypal ödeme: 8$ (20.000 hit) olarak sizlere ödenecektir. ödeme şeklimiz paypal. lütfen üyelik mail adresinizi paypal ile aynı adres veriniz.
neden üye olmalıyım?
eğer her gün onlarca link adresi paylaşıyorsanız bu paylaşımlarınızdan hiç yorulmadan para kazanmak için üye olmalısınız.

Site: http://www.paralink.tk

Netten para kazanma sistemleri

ayzeff | 17 November 2010 23:06

Merhaba arkadaşlar size affiliate marketing hakkında bilgi vermek istiyorum. İnternette çok yüksek oranda kirlilik oluşmaya başladı.Gereksiz sitelerin olması yanında ama gerçekten işe yarayan siteler mevcut ve herkeze kazandırıyor.

Affiliate marketing sistem nedir.?
Affiliate marketing (satış ortaklığı) anlamına gelen online pazarlama tekniğidir.Mantık olarak siz bir üreticisiniz ve elinizde bir ürün var bunu pazarlamak istiyorsunuz diyorsunuz ki size şu oranda komisyon vereceğim. bu ürünü pazarlaman karşılığında bende bu ürünü satmaya çalışıyorum. Ve ürünü satarsam komisyonumu almış olacağım..
Tabi bu komisyonlar %50 ‘den % 60’lara kadar oluyor.
Mesala bu işi yapan güzel bir site benim genelde beslendiğim ve ilham aldığım bir sitedir.

yuksek-kazanc.com
yuksek-kazanc.com

Bu site aynı zamanda affiliate marketing sistemi ile meşgul oluyor.siteye buradanulaşabilirsiniz.

Turbobit ile Para kazanmak

ewrenjfm | 23 July 2010 14:05

Merhaba Arkadaşlar , internet üzerinden yüklü miktarda para kazanmak istermisiniz, eğer cevabınız evet ise, tam size göre bir konu, upload yaparak para kazanacaksınız, ve sonradan oluşan bu linkleri sitelerde forumlarda paylaşarak indirilmesini sağlayacaksınız, ve gelsin paralar 😉 internetin en çok kazandıran sistemlerinden birtanesi…

ödemeler anında yapılıyor, ve 10 dolara ulaştıgında paypal hesabınıza yatıyor, (paypalden banka hesabınıza çekmek ücretsiz ve çok kolay)