bildirgec.org

MuzHur

11 yıl önce üye olmuş, 5 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Sorularla Goomass Eğitim Kiti

MuzHur | 09 December 2011 11:32

İnternetten para kazanmak isteyen arkadaşlar şöyle bir araştırma yaptıklarında bu konuda eğitim veren ve diğerlerin öne çıkan 2 eğitim seti göreceklerdir.Bunlardan biri Goomass Eğitim Kitidiğeri ise Kazanç Sistemi Kitabı‘dır.Bu yazıda sizler için Goomass Eğitim Kitini sorularla anlatmaya çalışacağım.

Goomass Eğitim Kiti Nedir?
Goomass Eğitim Kiti internetten para kazanmak isteyen kişiler için hazırlanmış bir eğitim setidir.İçeriğindeki bilgiler bu konuda hiçbir bilgisi olmayan kişilerin bile kolaylıkla uygulayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Diğer birçok eğitimin aksine bir pdf ya da kitap şeklinde değil, tamamen dijital sistem üzerine hazırlanmış online kitap şeklindedir.

Kazanç Sistemi Kitabı Gerçekten Para Kazandırıyor mu?

MuzHur | 21 November 2011 11:40

İnternetten para kazanmak isteyen kişiler gün geçtikçe artarken, insanların bu istekleri üzerinden para kazanan kişiler de hızla artmakta. İnternet ortamında bir arama yaptığınızda sizde göreceksiniz ki internetten para kazanmayla ilgili her kafadan bir ses çıkmakta. Ancak bunlardan hangisi daha başarılı, yoksa hepsi bir safsata üzerine kurulmuş sistemler mi?

internetten para kazan

İnternetin zirvesi olun

MuzHur | 14 November 2011 16:54

Merhabalar; web masterların gözde sitesi alexa.com dan bahsedeceğim bugün sizlere. Alexa nedir sorusunun cevabı olarak dünya üzerindeki tüm internet sitelerini sıralamaya sokan bir site diyebiliriz. O sitede ne kadar yukarılarda çıkarsanız bilin ki google da da o kadar yukarılarda çıkarsınız. Google alexa.com sitesini çok sever, o kadar severki birlikte çalışırlar. Peki bu site neden bu kadar önemli dersiniz? Aslında siteyi önemli yapan google ın onu kendine referans olarak alması. Web masterlar arama sonuçlarında google da ilk sırada çıkma yarışındadır. Hal böle olunca alexada da önce çıkmak için yarışıyorlar. İnternetten para kazanmak isteyen kişiler için google da ön sıralarda çıkmak demek daha çok müşteri demektir. Alexa sitenizin internet sıralamasını, ne kadar kullanıcı geldiğini gösterdiğine göre, reklam vermek isteyen kişilerin de uğrak yeridir. Kimse günde 15 ziyaretçiye sahip bir siteye ücretli reklam vermek istemez. Durum böle olunca reklam üzerinden sitelerinden para kazanmak isteyen kişiler özellikle alexa da yükselmek için çalışmalıdırlar. Görüldüğü gibi alexa da zirveye çıkmak özellikle internetten para kazanmak isteyenler için çok önemli bir hale gelmiştir.

Tek Tıklamanız ile 10$ Kazanın

MuzHur | 10 November 2011 10:14

İnternetten para kazanmak isteyen kişiler aslında bunun nasıl yapılacağını bildikten sonra gayet de bu işte başarılı olabilirler. Ancak bunun için internetten para kazanmak istiyorum demenin yanında biraz daha özverili çalışmalar yapılması daha iyi olacaktır. Çünkü simit satmak isteyen bir kişi bile evde oturup ben simit satmak istiyorum derse ne kadar simit satabilir. Simit satmak için fırından simit alması gerekir ve dışarıda dolaşarak simitlerini satmak için insanlara ulaştırması gerekir. Her işin belirli bir yöntemi olduğuna göre internetten para kazanma yollarının da belirli bir yolu yordamı vardır.Bu yazımda tıklama başına para kazanma yönteminden bahsedeceğim. Bu tip kazanç yönteminin çalışma mantığı genel itibari ile şöyledir. Reklama tıklarsınız ve bunun sonunda size 0,1 $ gibi bir ödeme yaparlar. Ne kadar çok reklama tıklarsanız o kadar fazla ödeme alırsınız. Bu paralar sizin hesabınızda birikir ve sonunda belirli bir kademeye geldikten sonra size ödeme yaparlar.Sistemin işleyişini öğrendikten sonra farklı bir sistem ile kazanç sağlayacağınız bir site önereceğim.

Evde Para Kazandıran İşler

MuzHur | 31 October 2011 16:33

Farkettiniz mi bilmiyorum ama esnaflarla biraz iç içeyseniz ya da siz de bir esnafsanız “para kazanmak” konulu epeyce dertli sohbetlere şahit olmuşsunuzdur. Hal böyle olunca kişiler çareyi ek işler aramakta buldu. Hatırlar mısınız bilmiyorum ama Kemal SUNAL’ın öğretmen olduğu bir film vardı. Öğrencisi okul çıkışı simit satardı ve derslerde uyrudu. Geçim sıkıntısı onu da vurduğunda Kemal Hoca’mız da çareyi ek iş yapmakta bulmuştu. Bir zamanlar öğretmenlerin geçim sıkıntısını anlatan bu film ne yazıkki artık birçok kişi için geçerli duruma geldi. Bu yazı dizisine başlamamdaki amaç atanamayan bir öğretmen olan kendimin evimde internet üzerinde kendime sağladığım gelir yöntemlerinden sizlerinde faydalanmasını istememdir.
Şimdi sizlere evinizden para kazanabileceğiniz sistemleri söyleyeceğim ve bu sistemleri ilerleyen yazılarımda teker teker detaylı bir şekilde açıklayacağım.

para kazanmak
para kazan