Farkettiniz mi bilmiyorum ama esnaflarla biraz iç içeyseniz ya da siz de bir esnafsanız “para kazanmak” konulu epeyce dertli sohbetlere şahit olmuşsunuzdur. Hal böyle olunca kişiler çareyi ek işler aramakta buldu. Hatırlar mısınız bilmiyorum ama Kemal SUNAL’ın öğretmen olduğu bir film vardı. Öğrencisi okul çıkışı simit satardı ve derslerde uyrudu. Geçim sıkıntısı onu da vurduğunda Kemal Hoca’mız da çareyi ek iş yapmakta bulmuştu. Bir zamanlar öğretmenlerin geçim sıkıntısını anlatan bu film ne yazıkki artık birçok kişi için geçerli duruma geldi. Bu yazı dizisine başlamamdaki amaç atanamayan bir öğretmen olan kendimin evimde internet üzerinde kendime sağladığım gelir yöntemlerinden sizlerinde faydalanmasını istememdir.Şimdi sizlere evinizden para kazanabileceğiniz sistemleri söyleyeceğim ve bu sistemleri ilerleyen yazılarımda teker teker detaylı bir şekilde açıklayacağım.

para kazanmak
para kazan

En çok tercih edilen yöntemlerden ilk sıradaki kazanç yolumuz anket doldurarak para kazanmak. Bu yöntemi daha sonra tekrar ele alacağım ama damlaya damlaya göl olsun beni fazla uğraştırmasın diyen arkadaşlar için en etkili yöntemdir.

para kazanmak
para kazanmak

Kişilerin çalışma performanslarına göre değişse de genelde 1 aydan sonra para kazandırmaya başlayan ve sürekli devam eden,en çok para kazanabileceğiniz yöntem satış ortaklığı sistemi ile para kazanmaktır.

para kazanmak
para kazanmak

Google ile birlikte çalışarak, belirli standartların dışına çıkmadığınız taktirde güzel paralar kazanabileceğiniz Adsens ve Adwords sistemleri mevcuttur.Yukarıda yazmış olduğum sistemler sayesinde ek iş yapma ihtiyacınız olsa bile bunu; evinizden yaparak, yorulmadan, ailenizden ayrı kalmadan, sevdiklerinize vakit ayırarak yapabilirsiniz. Sistemli bir şekilde, işlerin püf noktalarını atlamadığınız taktirde bu işlerden elde edeceğiniz gelirler kendi maaşınızı bile geçebilir. Bu sistemler sayesinde para kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey internet ve bilgisayar. Sıfır sermaye ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.Bir sonraki yazımda tekrar görüşmek ümidiyle hoşça kalın.