bildirgec.org

ErdalGozum

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

“İddaa”dan para kazanma

ErdalGozum | 31 January 2011 13:29

İddaa dan para kazanmak başlığını okuyan konuyla ilgili bütün arkadaşların başlıkla ilişkili olarak iddaa dan para kazanma konusunda yeni tüyolar ve bilgiler alabilmek adına heyecanla bu sayfaya yönlendiğine eminim. Evet kazanmaktan bahsedeceğim hemde çok kazanmaktan. Öyleki belki yılda en az 8 – 10 bin lira kazanmış olacaksınız. Nasıl mı?. Çok basit. Evet çok basit. Hemen açıklayayım. Her gün yada en az her Cumartesi Pazar günleri iddaa dan para kazanmak için iddaa bayilerinin önündeki kupon yatırma sırasına giriyorsunuz değil mi?.

2011 erzurum kış olimpiyatları

ErdalGozum | 28 January 2011 11:48

Erzurum 2011 kış olimpiyatları için evsahipliğine adaydı istenen oldu ve Erzurum 2011 erzurum kış olimpiyatları için sahnedeki yerini aldı. Hep söylenen şuydu; “2011 erzurum kış olimpiyatları için çok büyük bir yatırım yapıldı, organizasyon dev gibi bir organizasyon.” Evet bizlerde gittik gördük. Belliydi çok büyük bir yatırım olduğu. Hiç bir masraftan kaçınılmamıştı. Belkide 2011 erzurum kış olimpiyatları olimpiyatlar alanında yani kendi alanında şimdiye kadar dünyada ilk defa böyle bir organizasyonla sahne alıyor, dünyada ilk defa böyle büyük bir spor müsabakası gerçekleşiyordu. Belki çok daha güzel şeyler olabilir çok daha farklı şeyler yapılabilirdi.

Reklam ve Para Kazanma Stratejisi

ErdalGozum | 24 November 2009 17:00

Şimdi düşünün ki siz çok ünlü bir diş hekimisiniz ve yaptığınız işi mükemmel yapıyorsunuz Şimdiye kadar size gelen hastalarınızın hiç birisi sizin hakkınızda tek bir şikayette bulunmadığı gibi aynı zamanda çevrelerinde övüyorlar.’’Harika bir diş hekimi’’ diyorlar.Fakat sadece o kadar.Sadece size gelen hastalarınız ve onların çevreleri kadar varsınız.Başka hiç kimsenin haberi yok sizden. Veya siz reklam konusunda profesyonel bir reklam ajansınız.Sadece size özel harika reklam metinleri yazıyor harika tasarımlar çıkarıyorsunuz ortaya.Ofisinizde oturmuş hayaller kuruyor para kazanma hesapları yapıyorsunuz.Belkide alanınızda teksiniz fakat kimsenin haberi yok.Yada siz çok yetenekli bir webmastersiniz.Veya bir doktor,avukat,yazar, muhasebeci, mühendis, inşaat firması sahibi, yada küçük bir tostçu dükkanısınız veya herhangi bir konuda uzman herhangi bir kişisiniz.Ama sizden yada projelerinizden kimsenin haberi yok.

Freelance Çalışarak Para Kazanma Yolları

ErdalGozum | 12 November 2009 19:00

Freelance çalışma en kısa tanımıyla herhangi bir firmaya bağlı kalmadan bağımsız ve serbest olarak evinizden çalışma şeklidir.Eğer web teknolojileri alanında iyiseniz bu şekilde hatırı sayılır derecede paralar kazanmanız içten bile değil.Hatta bir ömür boyu böyle çalışarak işlerinizi home ofis yapmak mükemmel olacaktır.Hem ev ortamında rahat çalışmak hemde iyi para kazanmak gerçekten harika olacaktır.

Baştada belirttiğim gibi eğer web teknolojileri alanında bilgi ve tecrübe sahibiyseniz tabanlarınızı iş aramak için yormayın.Freelance işler yaparak para kazanmaya çalışın.Göreceksiniz ki sigortalı bir işte çalışanlardan daha fazla aylık geliriniz olmakla birlikte daha rahat bir çalışma ortamında iş yapmış olacaksınız.