bildirgec.org

kartvizit hakkında tüm yazılar

231 Adet Vektörel Formatta Dansçı Kız ve Erkek Grafikleri

kerimsarigul | 03 May 2011 10:51

Bilet, afiş, banner, logo, poster, katalog, kartvizit, site, ikon vb. çalışmalarınızda kullanabileceğiniz her biri birbirinden güzel vektörel grafikleri sizin için derledim.

*115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri
115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

80 tane ilgi çekici ve eşsiz kartvizit tasarımı

TegMenTM | 25 April 2011 16:50

daha önce burada da bir çok örneğini gördüğüm ve ilgimi çeken bu tür kolleksiyonlardan bir tanesine başka bir platformda rastladım ve paylaşmak istedim.

kartvizitlerin ne kadar önemli bir reklam aracı olduğunun herkes farkındadır ki bu yüzden reklamda ilk adımdır kartvizitler. fakat sıradan kartvizitler çok kısa sürede ortadan kaybolacağından genelde amacına ulaşamaz. ama sıradışı örnekler ilgi çekerek sıradan örneklerine göre görevini daha başarılı bir şekilde yerine getirebilir. lafı daha fazla uzatmadan sizi çoğu eşsiz bir listeyle başbaşa bırakıyorum:
(“devamı ve daha fazlası şurada” deyip 3 örnekten sonra başka siteye link vermedim. listenin tamamı burada.)

1-

2-

işe özel yaratıcı kart tasarımları

maxhoper | 02 February 2011 11:58

İş hayatında oldukça yaygın biçimde kullanılan kartvizitler için hazırlanan sıradışı tasarımları dzineblog ve 2expertsdesing bi araya getirmiş.

Kartvizitler için artık klasik kağıt türevleri yerine plastik , ahşap , yün ve metal gibi malzemelerden de yararlanılıyor.

şirket departmanları için
şirket departmanları için

Türkiye’nin hazır kartvizit tasarım ve baskı merkezi sitesi açıldı.

kartvizitcomtr | 09 July 2010 18:35

Türkiye’nin hazırkartvizit tasarım ve baskı merkezi sitesi açıldı.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Kartvizit.com.tr adlı internet sitesi tüm kartvizit tasarım ihtiyaçlarının tek bir platformda hızlı ve çok uygun fiyatlarla gidermeyi amaçlıyor.

Türkiye’nin kartvizit sektöründeki hazır kartvizit tasarım ve baskı E- ticaret sitesi olma özelliğini taşıyan platformda kartvizit tasarımında kullanılabilecek özelleştirilebilir yüksek kaliteli hazır şablonlar satışa sunuluyor. Üyelik sistemiyle hizmet veren kartvizit.com.tr’de kartvizit tasarımların binlerce çeşidi hazır halde bulunuyor ve seçeceğiniz tasarımı kolayca bastırmanıza imkan sağlıyor.

70 vektörel kartvizit tasarımı

metalforever | 06 July 2010 17:30

günümüzde neredeyse her meslek alanında kartvizit çok önemli bir yer tutuyor. aşağıda, yapacağınız kartvizit tasarımları için ilham kaynağı olabilecek 70 adet vektörel kartvizit tasarımı yer alıyor. gerçekten de güzel düşünmüşler. günümüzde etrafa dağıtılan çoğu kartvizit hemen çöpü boyluyor. fakat ilginç tasarımlar belki kenara koyulmayı hakedebilir.

dirty addiction | tdh studio

kensey lu | tunnelbravo

brohouse | brohouse

Ilhamsal Kartvizit Tasarimlari

canertong | 29 June 2010 13:43

Kartvizit is dunyasinda ne kadar buyuk bir yere sahip oldugunu hepimiz bilmekteyiz. Ne kadar ilgi cekici ve orjinal tasarimlar kullanilirsa, musterinin ilgisini o kadar cekcektir. Karsinizda ilham alabileceginiz kartvizit tasarimlari.

Online Kartvizitiniz için 6 Servis

wrz | 12 April 2010 17:19

Tasarımcı Tim Van Damme tarafından başlatılan kişisel kartvizit trendi şu an sayısız defa kopyalanmış, uyarlanmış halde. Tabii ki trendin etkisiyle bu konuda hizmet veren çeşitli siteler de açıldı. bildiride bu servisleri tanıtmayı ve olabildiğince farklılıklarını ön plana çıkarmayı hedefliyorum.

1. card.ly
Muhtemelen en fazla bilinen ve yayın olarak kullanılan kişisel kartvizit sitesi. Bunun çeşitli nedenleri var. Kartvizit servisi olarak ilk açılan site olması, çeşitli şablonlar seçerek adım adım hesabınızı oluşturabilmeniz sitenin artılarından. $24.99 vererek premium şablonlardan faydalanabildiğiniz gibi reklamları ve şablon kaynak linklerini kaldırarak ayrı bir alan adı üzerinden de hizmet alabilirsiniz. [örnek profil]

2.magntize
card.ly gibi fakat daha fazla tasarımcılara yönelik ‘super easy’ (oldukça basit) sloganıyla yola çıkan site, premium özelliklerle aylık 9 $’a da kullanılabilir. Fiyat olarak oldukça pahalı olsa da iphone & ipad sürümü, cv hazırlayabilmeniz ayrıca indirilme, görüntülenme ve çeşitli anahtar kelime analizlerinin yanına ciddi anlamda UI tasarımcılara hitap edecek temalarıyla bu fiyatı haklı çıkartabilir. [örnek profil]

PLASTİK KARTLARIN HAYATIMIZDAKİ YERİ

resolete123 | 29 March 2010 13:35

Plastik kart nedir?
plastik kart yırtılma ve eskime olmayan kartondan veya kağıttan yapılma kartlara göre daha kullanma alanı daha geniş ve daha cok iş yarayan bir kart türüdür,
Plastik kartlar nerelerde kullanılır?
Genellikle bankalar, alırveriş marketleri ve petrol ofislerinde kullanılır.

Plastik kart örnekleri

Plastik kart örnekleri

Bu kartlar ne işimize yarar?
Banka kartları nakit para yerine kullanılır. Bu kartlar hayatımıza iki şeye neden olurlar.
1.si ; Ya hayatımızı karartır
2.si ; yada hayatımızı kurtarır.
Hayatımızı kurtarırsa sorun yok, önemli olan karartmaması. 🙂 Bilindiği gibi çoğu kişinin kabusudur keredi kartları. Çoğu ocağa alev düşürmüş,çoğu ocağı yıkmış, kimilerini hapse düşürmüş, kimilerine haciz gelmiştir. Aslında bu nedenlerin çoğu bireysel hatalar ve yalnış kullanılmalar sonucu meydana gelmiştir. Günümüzde uzmanlar, yalnış kart kullanımı nedeni ile milyon kişileri bulan borclanmalar ve davaların oldugunu bunun sonucunun ise yukarıda belirttiğim gibi yalnız kullanmadan kaynaklandığını belirtmişlerdir.Şöyle bi düşündümde, cebimize ve cüzdanımıza sığacak kadar kücük olan bir madde, nasıl oluyorda birkaç hata yüzünden hayatımızı mahvedecek düzeyde tehlikeli oluyor?

Plastik kart örnekleri
Plastik kart örnekleri

yepyeni 21 yaratıcı kartvizit tasarım örneği

xerre | 10 March 2010 19:22

kartvizitler, karşınızdaki kişide iyi bir ilk izlenim bırakmanız için size sunulmuş olan mükemmel bir fırsattır. daha önce kartvizit tasarımlarınızda size az da olsa ilham oması adına bunların 1001 çeşit örneğine yer vermiştik.

kendinize özgü tasarımlarınızla farklı kartvizitler oluşturmanız ve bu tasarımlarınızda size az da olsa ilham olması adına bu bildiride, yeni kartvizit tasarım örneklerine değineceğiz.

DJ Mohit Business Card

Bolt Barbers

Muhteşem tasarlanmış kartvizitler

rhymes | 04 January 2010 22:55

Öncelikle kartvizit işinizle ilgili sizi lanse eden en önemli araçlardan bir tanesi olduğunu artık herkes biliyordur. Ama bu yazıdaki örnekler sizi iyi lanse etmenin yanı sıra hayretler içerisine düşerebilcek örnekler bulunmaktadır. Bir kısmı ilk başta sıradan gibi görünsede içinde yatan sırlar ile muhteşemliğin eşiğinde görülmektedir. Buyrun hep birlikte görelim: