bildirgec.org

htc hakkında tüm yazılar

HTC Sensation

Lorilleux | 13 April 2011 08:42

Yeni model gamını geçtiğimiz ay düzenlenen WMC2011’de tanıtan ve an itibariyle pazar değeri bakımından Nokia’yı da geçerek dünyanın en büyük telefon üreticisi olan HTC, Sensation adını verdiği yeni, üst segment telefonunu tanıttı. Sensation aynı zamanda model gamının da en kuvvetli modeli oldu.

HTC’nin Facebook’u çıktı!

Beacool | 21 February 2011 09:21

HTC nin Facebook u çıktı!

HTC Facebook Telefonları
HTC Facebook Telefonları

Sosyal paylaşım siteleri internetin var olmasından beri varlar. Hatta var olmadan da vardılar. Ama bugüne kadar hiçbiri bir sitenin başarabildiğini başaramadı. Evet, facebook’tan bahsediyorum. Başlığa bakmışsanız zaten içerik hakkında da bir bilginiz vardır.
Htc bu aralar kanımca satışlarda geri kalmış olmalı ki değişik şekillerde kendini gündeme getirmeye uğraşıyor. Bunun en canlı örneğinin başındaysa yeni telefonları HTC ChaCha (?!) ve HTC Salsa geliyor. Bu iki modeli diğer telefonlardan ayıran fark ise onların birer “facebook telefonu” olmaları.

mobil işletim sistemlerinde yarış kızışacak

denizkar | 16 February 2011 20:16

Nokia’nın resmi olarak Microsoft ile anlaştığını açıklaması şu an en çok kullanılan fakat hızla popülerite kaybeden mobil işletim sistemlerinden biri olan Symbian’ın sonu olacak gibi görülüyor.

nokia ve microsft ortaklığı geliyor

Yeni nesil telefonlarında Windows Phone 7’ye yer vermeyi planlayan Nokia CEO’su Stephen Elop, “neden Android’i kullanmadınız?” sorusuna ise “Google güçlensin istemedik.” yanıtını vererek mobil işletim sistemleri arasındaki yarışın kızışacağına dair sinyalleri verdi. Peki nedir bu mobil işletim sistemleri?

Android severler buraya

betulunlifleri | 11 February 2011 16:07

androidtelefonlari
androidtelefonlari

androidtelefonlari.com Google’un açık kaynak kodlu işletim sistemi Android ‘li telefonların satışını yapan bir sanal mağaza.Alışveriş sitesine Ukraynalı yazılım şirketi Dynamix New Media destek veriyor.

htc gratia

nazrdogan | 01 February 2011 16:16

htc gratia
HTC gratia

Akıllı telefon üreticilerinden biri olan HTC, Gratia adını taşıyan yeni bir modelini piyasaya sürdü. Gratia çok şık ve kompakt olmasının yanısıra 3.2 inch lik bir ekrana ve artık klasikleşen HTC sense arayüzüne sahip. Friend stream özelligi sayesinde facebook, twitter ve flickr güncellemelerini aynı ekranda görebiliyoruz ve bunlar otamatik olarak güncelleniyor.

Windows 7li Htc HD7 GELiYOR

FAYA85 | 25 December 2010 12:40

Hd7
Hd7

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Htc yeni duyurduğu windows 7 tabanlı cep telefonu Htc Hd7 ile dokunmatik ekranlı cep telefonu piyasasını sarsacağa benziyor.

Hd7
Hd7

Htc hd7nin teknik özellikleri ise şöyle:
Ekran: 4.3 inches @ 800×480
İşlemci: 1GHz Snapdragon
Ram: 512MB RAM
Hafıza: 16GB dahili ayrıca micro sd ile artırabilme
Kamera: 5MP, 720p video.
Ayrıltılı bilgi için buraya Video için buraya bakabilirsiniz.

İPHONE’UN BLACKBERRY E KARŞI BÜYÜK ZAFERİ !!!

eyupcan199 | 28 November 2010 18:14

ChangeWave’nin yaptığı kullanıcı memnuniyeti anketini APPLE İPHONE Blackberry’e büyük fark atarak kazandı. Apple,Motorola,HTC,Samsung ve Blackberry (RİM) in toplam 1. 212 kullanıcısıyla yapılan ankette İphone kullanıcılarının anten ve dış yüzey problemlerine rağmen telefonlarından memnun kaldıkları ,Blackberry kullanıcılarının ise işletim sistemi ve hantallıktan muzdarip oldukları sonucuna ulaşıldı. Motorola ve HTC nin güçlü göründüğü ankette Samsung ve RİM(Blackberry) büyük fark ile sonuncu oldu. kaynak:http://www.macworld.com/article/155894/2010/11/changewave_satisfaction.htm

HTC Tablet Geliyor!

sCoRPionTR | 22 September 2010 15:09

Pegatron Technology Tayvan merkezli bir laptop üreticisi. Firma HTC‘den Android işletim sistemli bir tablet üretmek için sipariş almış. HTC’nin tabletinin özellikleri kesin olmasa da şimdiye kadar duyulmuş özellikleri göz dolduruyor.