bildirgec.org

sCoRPionTR

11 yıl önce üye olmuş, 221 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Book Rest Lamp

sCoRPionTR | 01 June 2011 11:16

Geceleri yatakta kitap okumayı sevenlerdenseniz Book Rest Lamp tam size göre!

Geceleri baş ucunuza koyacağınız bu lamba ile yatakta kitap okumak daha zevkli bir hale geliyor. Buzlu camdan üretilen ürün kitaplarınızı ışık gözünüzü almadan rahat bir şekilde okumanıza olanak sağlıyor.

Money Shredding Alarm Clock

sCoRPionTR | 31 May 2011 11:07

Sabahları bir türlü yataktan çıkamayanlardan mısınız? Saatin alarmı çalsa da aldırmayıp uyumaya devam mı ediyorsunuz? O zaman bu çalar saat tam size göre!

Money Shredding Alarm Clock’un içine belli bir miktarda para koyuyor ve alarmını kuruyorsunuz. Eğer alarm çalmaya başladıktan bir süre sonra alarmı kapatmazsanız saat paranızı parçalara ayırmaya başlıyor.

Elektrikli bisikletinize tüm zeminlerde binin

sCoRPionTR | 30 May 2011 13:45

Bisiklet, kimileri için bir spor aracı, kimileri için ise bir ulaşım aracı. Fakat herkes için ortak sorun bisikletlerin değişik zemin koşullarında gidemiyor olması.
Şehir içinde binmek için aldığınız bir bisiklete, arazi koşullarında binmek oldukça zorlayıcı. Mühendisler bu sorunu görmüş olacaklar ki tüm zemin türlerinde gidebilen All Terrain Electric Bicycle ‘ı icat etmişler. Üstelik bu bisiklet adından da anlaşılabileceği gibi elektrikli.

Güneş panelli yollar

sCoRPionTR | 28 September 2010 09:45

Her gün üzerinden milyonlarca araba geçen asfalt yolların birer solar panel olması durumunda bunlardan ne kadar fazla enerji sağlanabileceğini hiç düşündünüz mü? Siz düşünmeseniz de GE’nin Ecomagination yarışmasına giren bir grup bu projeyi düşünmüş. Proje 3 parçadan oluşuyor ve bu parçalar şu anda yarışmada 4, 7 ve 8. sıradalar.

HiSaver ile elektrik sarfiyatını önleyin

sCoRPionTR | 27 September 2010 19:29

Ne kadar dikkat edersek edelim istemeden de olsa bir şekilde elektrik sarfiyatı yaparız. HiSaver Energy Saving Powerbar bilgisayar başında yokken elektrik sarfiyatı yapmanızı engelleyen bir ürün.

AVADirect’den yeni oyun laptopu X7200

sCoRPionTR | 27 September 2010 11:06

AVADirect kullanıcıların isteğine göre toplama bilgisayarlar üreten Amerika’lı bir bilgisayar firması. Firmanın özellikle üzerinde durduğu sistemler ise oyun sistemleri. AVADirect X7200 Gaming Notebook’da bu aileye yeni dahil olan bir laptop. Ürün SLI gibi iyi donanımı ile dikkat çekiyor.

Sony’den Google TV

sCoRPionTR | 27 September 2010 09:34

Google TV’nin önümüzdeki ay çıkabileceği söylentileri dolaşırken dünyanın ilk Google TV destekli televizyon duyurusu Sony‘den geldi. Şimdiye kadar duyurulan tüm Google TV ürünleri set top box şeklindeki ürünlerdi.

Carepeutic Health Monitor yüzüğü

sCoRPionTR | 26 September 2010 18:27

Carepeutic Health Monitor Ring yüzük şeklinde tasarlanmış bir ürün. Fakat asıl işlevi kalp atış hızınızı takip etmek. Ama yüzüğün işlevleri bununla da bitmiyor.