bildirgec.org

facebook uygulaması hakkında tüm yazılar

“Issız Ada” Yolcusu Kalmasın!

queen writer | 25 September 2012 17:10

Issız Ada’ya düşseniz yanınıza kimi alırdınız? Robinson? Cuma? Kararınızı bir an evvel verseniz iyi olur çünkü DenizBank herkesi kendi adasını yaratmaya davet ediyor!

DenizBank’ın yeni sosyal oyunu Adanı Yarat’a katılanlar; Robinson veya Cuma’dan birini adada kendisine yardımcı olması için seçtikten sonra kendi sebze -meyvesini yetiştiriyor, satıyor, para kazanıyor. Kazandığı parayla da hem adasını dilediği gibi dekore ediyor hem de daha çok ürün yetiştirip daha çok para kazanıyor. Üstelik DenizBank’ın her gün sunacağı özel fırsatlardan da
yararlanıyor. Buyrun.

Anneler Günü İçin Kaçırılmayacak Fırsat

nebookyn | 10 May 2012 13:14

İş dünyası ihtiyaçları içeriğine uygun olarak düzenlenmiş İngilizce Lisan Gelişim Programı 5 Günde İngilizce Anneler Günü yaklaşırken anne olmanın ne ifade ettiğini anlatan bir Facebook uygulaması yapmış. Anne olmanın sizin için ne ifade ettiğini paylaşıyorsunuz sonra da en çok oy alan ilk 20 içine girmeyi bekliyorsunuz. Jürinin seçtiği kişi olursanız da Boyner’den 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyorsunuz.

Anneler gününde güzel bir hediye almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Yarışma için: http://j.mp/AnnelerimizHerSeyimiz

Vivident Senin Maceran

onestep2death | 22 March 2012 17:58

Vivident UP2U “Senin Maceran” sizin seçimlerinizle ilerleyen bir çizgi roman… Yalnız şaşırmaya hazır olun. Çünkü “Senin Maceran”daki 32 farklı son ile her seçim sizi farklı bir sona götürüyor. Üstelik birbirinden güzel ödüller de sizi bekliyor. Daha ne olsun? Maceraya atılmak için şöyle buyrun.

Eğlencenin ferahı nasıl olur?

onestep2death | 18 January 2012 15:05

Mentos’a göre, Uludağ’da her sene düzenlenen WinterFest ile olur. Mentos sizi bu ferah festivale iki arkadaşınızla birlikte VIP ayrıcalıklarla gönderiyor ama bunu yapmadan önce sizden, hazırladığı özel testleri tamamlamanızı istiyor. Test derken sinüs kosinüsten bahsetmiyoruz. Son dakikada bavulunuzu toplayıp otobüse yetişmeye çalışıyor, tıka basa doldurduğunuz bavulunuzu kaldırıyor, en iyi kayak malzemelerini kapmak için yarışıyor, kalabalığın içindeki kızları/erkekleri seçiyor, dönüş yolunda cam kenarına oturmak için şansınızı deniyorsunuz. Bu arada bir de Winterfest’e giderken Mentos’un size sağlayacağı VIP hizmetler var ki dillere destan, kendinizi oyuna kaptırmadan onlara da bir göz atın deriz.

Buradan buyurun.

Atlasjet’le Tatile Uçak Bileti Kazan!

Hanimdudu | 17 August 2011 13:26

Havacılık sektörünün bilinen isimlerinden Atlasjet, Facebook sayfasını bir uygulama ile hayata geçiriyor. Uçuyoruz Atlasjet’le uygulamasına katılıp gitmek istediğiniz tatil yerini seçerek o yer için sloganınızı yazıyorsunuz. En iyi tatil sloganını yazanlar çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanma şansını yakalıyor. Uygulama 23.08.2011 tarihine kadar geçerli.

En iyi sloganı yazarım herkesi de uçağıma toplarım diyorsanız buraya tıklayın.

İdeal Karışımı oluştur, Lenovo kazan!

NexumBogazici | 03 August 2011 13:53

Lenovo All-in-One (hepsi bir arada bilgisayar) kazanmak ister misin? Cevabın evet ise, seni Facebook’a bekliyoruz.

Kampanyaya katılmak oldukça kolay: Arkadaşlarını en iyi özelliklerine göre seçerek en az Lenovo All-in-one kadar ideal bir karışım yarat, en çok desteği sen topla, Lenovo’yu kap!

Uygulamaya ulaşmak için hemen tıkla!

İdeal Karışımı oluştur, Lenovo kazan!
İdeal Karışımı oluştur, Lenovo kazan!

Eti’den Paylaş Bi’ Eti! Facebook Uygulaması

motodelisi | 02 March 2011 10:30

Eti, “Paylaş Bi’ Eti!” adlı uygulamasını facebook kullanıcılarına açtı. Uygulama üzerinden facebook kullanıcıları günde üç arkadaşını seçip, onlara karakterlerine uygun bir eti gönderebiliyor. Günlük bir kez paylaşım yapılabilen ve kazanma şansı paylaştıkça artan bu uygulamanın sonunda ise uygulamayı kullanan kişiler arasında bir çekiliş yapılıp 200 kişiye Eti hediye paketi verilecek.

Siz de arkadaşlarınızla bir Eti paylaşmak isterseniz:
http://apps.facebook.com/paylasbieti/PaylasBiEti.aspx

Garanti Profilmatik

motodelisi | 25 February 2011 10:51

Garanti Bankası, PING Digital ile çalışarak yeni bir Facebook uygulaması yaptı. Facebook’un yeni profil düzeninden esinlenilerek yapılan uygulamada kullanıcılar, profil resimlerini hazırlanmış tasarımlarla oluşturarak eğlenceli profil fotoğrafları yaratabiliyor ve sayfanızda paylaşabiliyor.

Artık profillerimizi Garanti Profilmatik ile renklendirebileceğiz. Facebook profil resminizi oluşturmak için tıklayın.

GittiGidiyor Seyahat İle Bedava Uçuşlar Başladı!

xosx | 31 January 2011 15:08

GittiGidiyor Seyahat ile dilediğin yere bedava uçmak ister misin
GittiGidiyor Seyahat Facebook uygulamasındaki yarışmaya katılmak için kullanıcılar öncelikle gitmek istedikleri yer için buradan arama yapıyorlar. Arama sonuçlarına göre Facebook uygulamasında neden oraya gitmek istediklerini yazıyorlar. En çok oyu toplayanlar arasında juri tarafından seçilecek olan haftanın 1’incisi bedava uçak bileti kazanıyor. Ayrıca 2’inci, 3’üncü, 4’üncü ve 5’inci olan katılımcılar, 100 TL değerinde GittiGidiyor Hediye Çeki kazanıyorlar.

41-29 Sunuyor: Ben&Jerry’s IceVillage

gezgingun | 08 November 2010 09:50

Genelde eğlenceli işlere imza atan 41-29 ekibi bu sefer de Ben&Jerry’s için kolları sıvamışlar ve ünlü Facebook uygulaması Farmville’i andıran sevimli bir oyun hazırlamışlar.

IceVillage
IceVillage

Oyun inek sağma, meyve yetiştirme ve dondurma üretme üzerine kurulmuş.
Farmville’e göre en büyük avantajı ise bu oyunun ödüllü olması olsa gerek. En kısa sürede 50. seviyeye ulaşıp oyunu bitiren ilk iki kişiye iPad veriyorlar.

IceVillage
IceVillage

Yarışma için tabi ki facebook üyeliği gerekiyor. Katılmak için bu linke, 41-29 blogundan okumak için de bu linke tıklayabilirsiniz.