bildirgec.org

Hanimdudu

11 yıl önce üye olmuş, 8 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Pınar’dan ada vapuru yolcularını şaşırtan sürpriz!

Hanimdudu | 08 June 2012 10:59

Güneşli bir günde, ada vapuru yolcuları güzel bir sürprizle karşılaştı. “A capella” sanatçılarının söylediği “Bana Bana” şarkısı eşliğinde dağıtılan Pınar Krem Peynir ve simitleri tüm yolcular afiyetle yedi. Vapurdaki bu müzikli kahvaltının lezzetli görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en hafif Facebook uygulaması: Kalorimetrem!

Hanimdudu | 28 May 2012 17:50

Pınar Light’ın desteğiyle hazırlanan light yaşamın sırları Facebook sayfasının yepyeni uygulaması Kalorimetrem, Facebook kullanıcılarının düzenli beslenme ve kilo kontrolünde yardımcısı olacak!

Uygulama sayesinde kullanıcıları gün içerisinde yedikleri tüm yemeklerin kalorisini hesaplayıp, yaptıkları egzersizlerle kaç kalori yaktıklarını öğrenebilecekler ve kayıtlarını grafikler üzerinden gün be gün takip edebilecekler. Ayrıca her gün Diyetisyen Aysen Arıcan tarafından hazırlanan çok özel bir beslenme tüyosu da uygulamadaki yerini alıyor.
Hayatı light yaşamaya hemen başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bebek Gülücükleri Pınar Çocuk Sütü Kutularında!

Hanimdudu | 23 May 2012 11:33

Facebook’ta Pınar Çocuk Sütü sponsorluğunda hazırlanan “Annenin Günlüğü” sayfasının yepyeni uygulaması “Bebeğin Neşesi Annenin Neşesi“nde anneler ve çocuklarını harika hediyeler bekliyor!
Yarışmaya katılmak isteyen Facebook kullanıcısı anneler, bebeklerinin neşeli anlarının yer aldığı fotoğraf ya da videoları uygulamaya yüklüyor.
Her hafta jüri tarafından belirlenen bir katılımcı Sony dijital kamera kazanıyor ve çocuğunun fotoğrafı Pınar Çocuk Sütü paketlerinde yer alma hakkı kazanıyor.

Baba Oğul El Clasico macerasına hazır mısınız?

Hanimdudu | 20 March 2012 10:26

Baba Oğul El Clasico macerasına hazır mısınız?
Pınar sponsorluğunda hazırlanan Babalarla Oğulları Facebook sayfasında yer alan
‘Babam Ne Derdi?’uygulamasıyla El Clasico heyecanına ortak olma fırsatı sizleri bekliyor.
Uygulamada babalarının kendilerine söylediği ‘en baba’ sözü paylaşan oğullar, 22 Nisan 2012’de oynanacak Barcelona – Real Madrid derbisini Barcelona’nın Nou-Camp Stadı’nda baba-oğul izleme şansı için yarışıyor.
Barcelona-Real Madrid maçının heyecanını canlı canlı yaşamak isteyenler, detaylara buradan ulaşabilirler.

Pınar Çocuk Sütü’den unutulmaz bir anı: 3 Neslin Hikayesi

Hanimdudu | 20 February 2012 10:02

Facebook’ta Pınar Çocuk Sütü sponsorluğunda hazırlanan
Annenin Günlüğü” sayfası için hazırlanan 3 Neslin Hikayesi uygulamasıyla
Pınar Çocuk Sütü’nün bir sonraki reklam filminde yer alma şansı sizi bekliyor!

Anneler, çocuklarıyla ve kendi çocukluklarında anneleriyle birlikte çekilmiş fotoğraflarını uygulamaya yüklüyor ve sonuna kendi mesajını ekliyor. Sertab Erener’in Pınar Çocuk Sütü için seslendirdiği duygusal şarkı eşliğinde ortaya unutulmaz bir hatıra videosu çıkıyor.
Oluşturulan videolar arasından en beğenilen 2 videonun sahibi, bir sonraki Pınar Çocuk Sütü reklamında yer alma şansı yakalayacak.

Pınar Labne ile Manşetler Senin!

Hanimdudu | 08 February 2012 16:17

Siz Pınar Labne’yi meşhur ettiniz, şimdi de Pınar Labne sizleri manşetlere taşıyor.
Pınar Labne Facebook sayfasında kullanıcılarını da meşhur etmek için bir uygulama başlattı. Kullanıcılar, “Tarih Yazanlar”, “Süper Yetenekler”, “Magazin, Mutfağın Hakimleri” ve “Ne Giyse Yakışanlar” başlıklarından oluşan kategorilerden hangisinde meşhur olmak istediklerini seçiyorlar. Ardından ister hazır metinleri ve görselleri kullanarak ister kendi metin ve görsellerini oluşturarak, CNN Türk web sitesinde kendilerine ayrılan sayfada haberlerini yayınlıyor ve arkadaşlarını şaşırtıyorlar.

www.facebook.com/PinarLabne

Pınar, Annelerin Bir Tanesi’ni seçiyor!

Hanimdudu | 25 January 2012 10:51

Pınar, “2011’de çok çalıştım, en pratik çözümleri ben buldum” diyen anneler için Pratik Anneler sayfasında bir uygulama başlattı. “Mükemmel bir anneyim, hem işte hem de evde başarılıyım” diyorsanız siz de bu yarışmaya katılabilirsiniz.
Bu uygulamada anneler, 2011’in en pratik annesi seçilebilmek için, geçtiğimiz yıl buldukları en pratik çözümü, fotoğraf ve hikayeleriyle birlikte paylaşacak ve ‘en beğenilenler’ arasına girebilmek için arkadaşlarından destek toplayacaklar.

Pratik çözümleriyle en beğenilenler arasına girenler içerisinden, jürinin seçeceği 3 kişi mutfak işlerini daha da kolaylaştıracak ‘Pratik Annenin Mutfak Seti’ni kazanacak. Uygulama 16.02.2012 tarihine kadar devam edecek.
En pratik anne seçilmek için buraya.

Atlasjet’le Tatile Uçak Bileti Kazan!

Hanimdudu | 17 August 2011 13:26

Havacılık sektörünün bilinen isimlerinden Atlasjet, Facebook sayfasını bir uygulama ile hayata geçiriyor. Uçuyoruz Atlasjet’le uygulamasına katılıp gitmek istediğiniz tatil yerini seçerek o yer için sloganınızı yazıyorsunuz. En iyi tatil sloganını yazanlar çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanma şansını yakalıyor. Uygulama 23.08.2011 tarihine kadar geçerli.

En iyi sloganı yazarım herkesi de uçağıma toplarım diyorsanız buraya tıklayın.