bildirgec.org

motodelisi

10 yıl önce üye olmuş, 12 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Rexona’dan İz Bırakmayan Deodorant Hediye!

motodelisi | 27 April 2011 10:36

Rexona Türkiye Facebook sayfası da kazandırmaya başlıyor! Yıllarca giysilerde iz bırakan deodorantlara son veren Yeni Rexona İz Bırakmayan Deodorant kazanma şansı ve ürünü ilk deneyenlerden olma fırsatı sağlıyor.

Kazanmak için ise bulmaca çözmüş olmak yeterli. Şifreli cümleyi bir ipucuyla birlikte bilen ilk kişi kazanacak! Yarışmak için sayfayı beğenmek ve belirlenen saatte yayınlanacak girişin altına yorumunuzu bırakmanız yeterli.Hem eğlenip, beyin jimnastiği yapmak hem de kazanmak için TIKLA!

Nostalji Uzmanı Testi

motodelisi | 04 April 2011 16:54

Nostalji sevenlere, hafızam fil gibi diyenlere kendilerini test etme şansını Bomonti Nostalji Uzmanı Testi veriyor. On soruyu en kısa sürede cevaplayan kişiler nostalji uzmanlığında profesör mü, doçent mi, doktor mu yoksa tarih bilmezler mi görecekler. İlk 100 kişiye girenler nostaljik cd ve dvd’lerden oluşan Nostaljik Hediye Paketi kazanacak. Eskileri hatırlayıp, eğlenmek için güzel fırsat Bomonti Facebook Hayran sayfasına!

Eti’den Paylaş Bi’ Eti! Facebook Uygulaması

motodelisi | 02 March 2011 10:30

Eti, “Paylaş Bi’ Eti!” adlı uygulamasını facebook kullanıcılarına açtı. Uygulama üzerinden facebook kullanıcıları günde üç arkadaşını seçip, onlara karakterlerine uygun bir eti gönderebiliyor. Günlük bir kez paylaşım yapılabilen ve kazanma şansı paylaştıkça artan bu uygulamanın sonunda ise uygulamayı kullanan kişiler arasında bir çekiliş yapılıp 200 kişiye Eti hediye paketi verilecek.

Siz de arkadaşlarınızla bir Eti paylaşmak isterseniz:
http://apps.facebook.com/paylasbieti/PaylasBiEti.aspx

Garanti Profilmatik

motodelisi | 25 February 2011 10:51

Garanti Bankası, PING Digital ile çalışarak yeni bir Facebook uygulaması yaptı. Facebook’un yeni profil düzeninden esinlenilerek yapılan uygulamada kullanıcılar, profil resimlerini hazırlanmış tasarımlarla oluşturarak eğlenceli profil fotoğrafları yaratabiliyor ve sayfanızda paylaşabiliyor.

Artık profillerimizi Garanti Profilmatik ile renklendirebileceğiz. Facebook profil resminizi oluşturmak için tıklayın.

Hepsiburada.com Sevgilileri Sevindiriyor

motodelisi | 31 January 2011 18:08

Hepsiburada.com Facebook sayfasında Sevgililer Günü’ne özel bir yarışma düzenliyor. 31 Ocak – 4 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek yarışmada şifreli cümleyi ilk çözen kişileri sevgililerini sevindirecek sürpriz hediyeler bekleyecek.

Bulmaca çözmeyi seven kişilerin hoşuna gidecek bu yarışma ile hem eğlenebilir hem de sevgilinizi sevindirebilirsiniz.

Hepsiburada Soruyor: Kutuda Ne Var?

motodelisi | 07 December 2010 11:00

Hepsiburada Facebook uygulaması “Kutuda Ne Var?”

Merak uyandıran bu uygulamada dört hafta sürecek ve hafta içi dört gün bir ipucu videosu yayınlanacak. İpuçlarından sonra her Cuma kutunun açılışı izlenecek ve gizem çözülecek.

Hediyeler ise gerçekten tatmin edici. Dört hafta boyunca kutudaki ürünü ilk doğru tahmin eden kişiye 1500 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki veriliyor.

Uygulamanın güzel yanı tüm tahmin eden kişilerin ödül kazanma şansı olması çünkü her hafta 1., 10., 20., … 2500. olmak üzere doğru tahminde bulunan 250 kişiye 10 TL değerinde Hepsiburada çeki veriliyor. Yani toplam 1000 kişiye de 10 TL’lik hediye çeki verilecek. Tek yapılması gereken sayfayı like/beğen butonuna basmak ve tahminde bulunmak.

Mango’dan Barselona Seyahati

motodelisi | 28 October 2010 10:46

Mango Türkiye, Mango’nun Global Facebook sayfasında ‘Türkiye‘ sekmesinde geliştirdiği uygulamada 6 görünümden birine en yaratıcı yorumu yazan bir kişiye çift kişilik Barselona seyahati kazandırıyor!

Kazananın Mango tanıtım departmanının üyelerinden oluşan jüri tarafından belirleneceği yarışmaya 5 – 31 Ekim tarihlerinde katılınabilecek.

Katılım için

Penti Kızlarının Penti’lerini Kazan!

motodelisi | 27 October 2010 16:37

Penti’nin 5 dizi yıldızıyla çektiği reklam filmindeki Penti’leri kazanma şansı Twitter adresinde!

Reklam filminde oynayan beş ünlü Pelin Karahan, Sedef Avcı, Gökçe Bahadır, Hazal Kaya ve Zeynep Beşerler’in Penti’leri 5 gün boyunca düzenlencek Twitter yarışmalarıyla sahiplerini bulacak. Toplam 50 Penti çorap hediye edilecek yarışmada kazanmak için yayınlanan cümleyi 1. 20. 30. 40. 50. 60. 70. 80. 90. ve 100. Retweet eden olmak yeterli.

Efes Pilsen Forması Kazan!

motodelisi | 31 August 2010 13:01

Efes Pilsen Spor Kulübü Facebook sayfasında Forma Kazan sekmesi açmış ve Twitter’da düzenlediği retweet yarışmasıyla 1., 10., 20., 50., ve 100. retweet edenlere Efes forması veriyor!

Bu süper şans için bir koşul da Facebook sayfasını like etmek, unutmayın!

twitter


facebook