bildirgec.org

NexumBogazici

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

DO Tour başladı!

NexumBogazici | 08 September 2011 17:12

Lenovo’nun yeni global mottosu: For those who do!
Pekiyi, kimdir bu “DOer” denen insanlar? Sadece hayal etmekle kalmayıp hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçen, tek bir adım atmanın hiçbir şey yapmamaktan iyi olduğuna inanan, başarmak için yaratılmış olanlar.
İşte Lenovo’uın global olarak yürüttüğü DO Tour projesi tam da bu kişileri desteklemek için ortaya çıkan harika bir proje.

İdeal Karışımı oluştur, Lenovo kazan!

NexumBogazici | 03 August 2011 13:53

Lenovo All-in-One (hepsi bir arada bilgisayar) kazanmak ister misin? Cevabın evet ise, seni Facebook’a bekliyoruz.

Kampanyaya katılmak oldukça kolay: Arkadaşlarını en iyi özelliklerine göre seçerek en az Lenovo All-in-one kadar ideal bir karışım yarat, en çok desteği sen topla, Lenovo’yu kap!

Uygulamaya ulaşmak için hemen tıkla!

İdeal Karışımı oluştur, Lenovo kazan!
İdeal Karışımı oluştur, Lenovo kazan!

Doğadan Bardak Poşet Çay Kampanyası

NexumBogazici | 16 October 2009 09:39

Doğadan Bardak Poşet Çayı denemek isteyen ilk 5000 kişi, ücretsiz olarak adresine gönderilen demleme çayın keyfine varıyor. Tek yapmanız gereken www.dogadan.com.tr internet sitesine girerek Doğadan Bardak Poşet Çayı denemek istiyorum linkine tıklamak. Formu doldururken Doğadan’ın birbirinden eğlenceli reklamlarını izlemeyi unutmayın. Hem eğlenin, hem kazanın!

Audi Driving Experience ’09

NexumBogazici | 08 October 2009 09:54

Audi Türkiye, 9-11 Ekim 2009 tarihleri arasında İstanbul Park’da Driving Experience organizasyonu düzenliyor. Driving Experience katılımcıları hem Audi’nin en hızlı spor modeli olan R8 5,2 FSI quattro (525hp) modelini test etme imkanı bulabilecek, hem de Alman pilotlardan ani şerit değiştirme, panik frenle engelden kaçma ve slalom eğitimleri alabilecek. Bu aktiviteyi duyurma amaçlı olarak Nexum Creative tarafından hazırlanan http://www.audi.com.tr/drivingexperience/ adresindeki mikrositede Audi ile ilgili 8 soruyu en kısa sürede doğru cevaplayanlar arasında 1 ve 2’inci olanlar Audi Driving Experience’ta ünlü pilotlar Stefan Eichhorner, Florian Gruber, Harald Büttner ve Josef Venc yanında gösteri turuna katılacak ve araçları kullanacak.Bu organizasyonla birlikte bir Twitter (http://twitter.com/auditurkiye) , bir de Friendfeed (http://friendfeed.com/auditurkiye) hesabı açan Audi Türkiye, hedef kitleye sosyal medya aracılığı ile de ulaşarak kampanyayı duyuruyor.