bildirgec.org

onestep2death

11 yıl önce üye olmuş, 9 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Üç bebek, üç aile, üç gerçek hikaye…

onestep2death | 10 May 2012 09:36

Aileler ve bebekleri arasındaki özel anlara önem veren Prima, bu kez de yeni bebek sahibi olmuş 3 ailenin hikayesini anlatan bir webisode ile karşımızda. 3 ailenin birbirinden çok farklı ama aslında aynı duygularla yaşanan anılarını konu alan yeni projede; uykusuz geceler, mutluluklar, kaygılar, unutulmaz anlar yani ailenin yaşamını tamamen değiştiren bu eşsiz tecrübeye dair her şey tüm içtenliği ile sunuluyor. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk web aile dizisi olma özelliğini taşıyan “Prima Bebeğimle Büyüyorum”a göz atmak için facebook.com/PrimaDunyasiadresini ziyaret edebilirsiniz.

Vivident Senin Maceran

onestep2death | 22 March 2012 17:58

Vivident UP2U “Senin Maceran” sizin seçimlerinizle ilerleyen bir çizgi roman… Yalnız şaşırmaya hazır olun. Çünkü “Senin Maceran”daki 32 farklı son ile her seçim sizi farklı bir sona götürüyor. Üstelik birbirinden güzel ödüller de sizi bekliyor. Daha ne olsun? Maceraya atılmak için şöyle buyrun.

Orkid Yaklaş Bu Anı Paylaş

onestep2death | 21 March 2012 17:46

Bir otomobile kaç kişi sığabilir? 5, 10, 15? Şu anda rekor 20’nin üzerinde. Peki bu kadar insan bunu neden yapıyor? Tabii ki Alfa Romeo Mito kazanma şansı yakalamak için… Yaklaşmaktan korkmayanların yarışması birbirinden eğlenceli videolarla burada yer alıyor. Haydi yaklaşın.

Eğlencenin ferahı nasıl olur?

onestep2death | 18 January 2012 15:05

Mentos’a göre, Uludağ’da her sene düzenlenen WinterFest ile olur. Mentos sizi bu ferah festivale iki arkadaşınızla birlikte VIP ayrıcalıklarla gönderiyor ama bunu yapmadan önce sizden, hazırladığı özel testleri tamamlamanızı istiyor. Test derken sinüs kosinüsten bahsetmiyoruz. Son dakikada bavulunuzu toplayıp otobüse yetişmeye çalışıyor, tıka basa doldurduğunuz bavulunuzu kaldırıyor, en iyi kayak malzemelerini kapmak için yarışıyor, kalabalığın içindeki kızları/erkekleri seçiyor, dönüş yolunda cam kenarına oturmak için şansınızı deniyorsunuz. Bu arada bir de Winterfest’e giderken Mentos’un size sağlayacağı VIP hizmetler var ki dillere destan, kendinizi oyuna kaptırmadan onlara da bir göz atın deriz.

Buradan buyurun.

Braun Silk Epil’le Eteklere Özgürlük!

onestep2death | 05 April 2011 17:13

Genç tasarımcılara müjde! Tasarımları şimdi onlara Zeynep Tosun’la tanışma şansı ve moda dünyasına bir adım atma fırsatı sunuyor. Nasıl mı? Gençler http://www.kizlararasinda.com/silkepil/ adresine giriyor, sitede bulunan uygulama sayesinde eteklerini tasarlıyor ve onları isimlendiriyor. Etekler ziyaretçiler tarafından oylanıyor, sonrasında ise finalde Zeynep Tosun’un karşısına çıkıyor. Üstelik Braun Silk Epil kazanma şansı da bu yarışmada onları bekliyor. Göz atmak için tıklayın.

Çocuklarımız için Bayramda Tertemiz Giysiler

onestep2death | 25 August 2010 11:56

Ariel’in “Çocuklarımız İçin Bayramda Tertemiz Giysiler” kampanyasında, bağışlanan çocuk kıyafetleri toplanıp, Ariel’in Complete 7 ürünü ile yıkanıyor. Daha sonra ütülenen ve paketlenen bağışlar, kıyafet gereksinimi olan küçüklere hediye ediliyor. Sosyal sorumluluk projesi değeri taşıyan bu kampanyaya, SesliHarfler tarafından hazırlanan www.kusursuztemizlik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Prima Bebek Oyunları

onestep2death | 26 July 2010 12:56

Prima’nın, aktif bebekler için özel olarak düzenlediği, “Prima Bebek Oyunları” yarışmasında, anneler bebeklerinin en hareketli anlarını kameraya alıyor. Emekleme, yürüme, toplu oyunlar, serbest stil ve dans kategorilerinde yüklenen videolar izleyiciler tarafından oylanıyor. Her biri iki hafta sürecek olan üç yarışma döneminden oluşan yarışmada, iki hafta içinde izleyicilerden en çok oy alan videoların sahiplerini, bebeklerine özel hediyeler bekliyor. SesliHarfler’in hazırladığı projeye www.primabebekoyunlari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mezeler Efeleniyor!

onestep2death | 01 July 2010 15:47

Efe Yaş Üzüm Rakısı’nın düzenlediği “Mezeler Efeleniyor”da amatör katılımcılar hazırladıkları mezeleri yarışmanın web sitesi üzerinden paylaşarak yarışmaya katılıyor. Mezelerin Yeşil Efe tadı ile uyumu, yeşil malzemeler kullanarak hazırlanmış olması ve mezelerin arkasında yatan hikayelerin de önem taşıması bu yarışmayı diğer meze yarışmalarından farklı kılıyor. Farklı alanlarda, birbirinden başarılı isimlerin jürilik görevini üstlendiği bu yarışmada birinci olan mezenin sahibini ise tam 10.000 TL kazanıyor. SesliHarfler tarafından yürütülen bu lezzetli yarışma hakkında daha fazla bilgi almak için www.mezelerefeleniyor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yaradigi Gençler

onestep2death | 14 April 2010 13:11

Yaradigi Gençler
Yaradigi Gençler

Digiturk’ün bölüm ve proje ayrımı gözetmeksizin tüm yaratıcı gençleri katılmaya çağırdığı yarışması Yaradigi Gençler başladı. Lise ve üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin bireysel ya da 4 kişilik gruplar şeklinde katılabildiği yarışma Digiturk’le ilgili her türlü yaratıcı projeye açık. Siteye üye olup proje dokümanınızı yollayarak katılabileceğiniz yarışmanın sonunda 1. ye 6000, 2. ye 3000, 3. ye 1500 TL para ödülüyle Digiturk’te staj imkanı ve 1 yıllık Digiturk üyeliği hediye. Ayrıntılı bilgi burada.

Kampanya SesliHarfler tarafından hazırlanıyor.