bildirgec.org

nebookyn

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Anneler Günü İçin Kaçırılmayacak Fırsat

nebookyn | 10 May 2012 13:14

İş dünyası ihtiyaçları içeriğine uygun olarak düzenlenmiş İngilizce Lisan Gelişim Programı 5 Günde İngilizce Anneler Günü yaklaşırken anne olmanın ne ifade ettiğini anlatan bir Facebook uygulaması yapmış. Anne olmanın sizin için ne ifade ettiğini paylaşıyorsunuz sonra da en çok oy alan ilk 20 içine girmeyi bekliyorsunuz. Jürinin seçtiği kişi olursanız da Boyner’den 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyorsunuz.

Anneler gününde güzel bir hediye almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Yarışma için: http://j.mp/AnnelerimizHerSeyimiz

5 Günde İngilizce “Sevgini Gönder” ile Boyner’den 100 TL’lik Hediye Çeki Kazan

nebookyn | 06 February 2012 15:22

Hızlandırılmış dil eğitim kursu “5 Günde İngilizce”, Sevgililer Günü yaklaşırken Facebook sayfasından bir e-kart kampanyası yapmış. Kampanya dahilinde sevdiği kişiye uygulama ile e-kart gönderilebileceği gibi en beğenilen aşk mesajına da Boyner’den 100 TL’lik bir hediye çeki kazanma imkanı sunuyor. Özellikle sevgilisine Sevgililer Gününde güzel bir hediye almak isteyenler için çok güzel bir fırsat.

Katılmak için: http://bit.ly/SevginiGonder

Delimano Özgür Şef ile birlikte en iyi tarifleri arıyor

nebookyn | 18 January 2012 10:01

Delimano Türkiye, Facebook sayfasından “Yemek yapmakta üstüme tanımam” diyenleri bekleyen bir kampanya yapıyor. Bu kampanya dahilinde Show Tv’de yayınlananÖzgür Şef programı ile paralel olarak Delimano Facebook sayfasında 13 Hafta 13 Menü isimli bir uygulama bulunuyor. Kullanıcıların yemek tariflerini gönderebileceği bu uygulamada Özgür Şef her hafta en beğendiği tarifi seçerek tarifin sahibine Delimano’dan çeşitli hediyeler kazandırıyor.

Kampanya adresi

“taskbar shuffle” görev çubuğunu sıralamak

nebookyn | 03 September 2009 16:19

taskbar shuffle adından da anlaşılacağı gibi bir görev yöneticisi düzenleme programı. aslına bakılırsa bu minik program boyutundan büyük bir işlevi var. söz gelimi onlarca dosya, program, sayfa ve benzeri şeyler açtınız ve görev çubuğuna hepsi dizildi. ancak bu dizimi yeniden yapmanıza windows ne yazıkki olanak sağlamıyor (windows 7‘ de bu sorun ortadan kalkmış). ancak taskbar shuffle da sürükle bırak yaparak (aynı google chrome da sekmeleri sıralayabildiğimiz gibi) görev çubugunu istediğiniz sıraya dizebilirsiniz. bu arada program freeware. bu da linki