bildirgec.org

bluelake

11 yıl önce üye olmuş, 18 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Minik Kâşifler Türkiye’nin Harikaları’nı Keşfediyor

bluelake | 28 September 2011 11:08

Eğlenceli ve eğitici uygulamalarına bir yenisini daha ekleyen Danino, bu kez minik kâşiflerini arıyor. Türkiye’nin Harikaları’nı Keşfet uygulaması sayesinde çocuklar Efes Harabeleri’nden Ağrı Dağı’na, Sümela Manastırı’ndan Manavgat Şelalesi’ne kadar 15 Türkiye harikasını yakından tanıma fırsatı bulurken, diğer yandan da kazandıkları puanlarla ‘en iyi kâşifler” listesine girme şansı yakalıyor.

Çocuklar, Danino ürünlerinden çıkan oyun kartlarındaki şifreleri uygulamaya girdiklerinde Türkiye’nin Harikaları harita üzerinde renkleniyor. Farklı 15 mekânın şifresini çözmeyi başaranlar haritayı tamamlamış oluyorlar. Fakat minik kâşiflerin işi bu kadarla bitmiyor. Daha çok kart toplayarak uygulamaya daha çok şifre girenler, hem mekânlar üzerindeki yıldızlarını hem de puanlarını arttırıyorlar.

Sizin Güzellik Vizyonunuz Nedir?

bluelake | 20 September 2011 12:41

Her kadının içinde ortaya çıkmayı bekleyen saklı bir güzellik vardır… Yıllardır küçük dokunuşlarla bu güzelliği gözler önüne seren Lancôme, bu kez kadınlara soruyor:

Sizin güzellik vizyonunuz nedir?

Lancôme Turkey Facebook sayfasında yayına alınan Güzellik Vizyonları isimli uygulama aracılığıyla kullanıcılar, kendi güzellik vizyonlarını paylaşıyorlar. En fazla oy alan 10 şanslı kişi ise Lancôme’un en yeni ürününün sahibi olacak.

Danino ile Çocuklarınızın Her Anını Ölümsüzleştirin

bluelake | 15 July 2011 19:23

Danino’nun yeni Facebook uygulaması Benim Eserim tüm anne babalara çocuklarının resimli büyüme günlüklerini oluşturabilecekleri online bir ortam sunuyor. Uygulamayı kullanan anne babalar çocuklarına özel bir mikro blog hazırlarken bir yandan da topladıkları puanlarla ödül kazanma şansına sahip oluyor.

Danino’nun bu keyifli uygulamasına katılarak, her ay en çok puan toplayan 20 kullanıcı arasına giren bir kişi Danino jürisi tarafından, Ayın Danino Annesi/Babası seçiliyor ve HepsiBurada.Com’dan 100 TL değerindeki hediye çekinin sahibi oluyor.

Formu Doldur, Formda Kal!

bluelake | 15 July 2011 17:23

Canderel ürünleri yaşamın küçük zevklerinin tadını çıkarmanızı sağlarken, şeker kullanımı sonucu alacağınız kalorilerden de sizi uzak tutuyor. Üstelik ‘formda kalmanın en tatlı yolu’ Canderel artık ince kutusunda. Marka, yeni ürünü Slim Pocket’ı denemek isteyenleri Facebook sayfasına davet ediyor.
Canderel Türkiye Facebok sayfasındaki formu dolduran herkes Canderel Slim Pocket’ın sahibi oluyor. Hediye ürünler katılımcıların adresine gönderilirken, kargo ücreti de marka tarafından karşılanıyor. Facebook sayfasından ayrıca; hem düşük kalorili hem de lezzetli tariflere ve Canderel ürün çeşitlerine ulaşmak da mümkün.
Siz de tıklayın, formda bir vücutla yazın tadını çıkarın!

Colgate Sensitive Pro-Relief Ödüllü Slogan Yarışması

bluelake | 27 June 2011 10:58

Colgate, diş hassasiyetine karşı anında ve uzun süreli rahatlama sağlayan ürünü Sensetive Pro-Relief için yayına aldığı Facebook sayfasında ödüllü bir yarışma başlattı.
Yarışmaya katılım çok basit! Katılımcılar önce ürün için yaratıcı ve eğlenceli bir slogan buluyorlar, ardından Colgate Sensetive Pro-Relief ile çekilmiş gülümseyen bir fotoğraflarıyla birlikte yarışmaya gönderiyorlar. En çok beğeniyi toplayan ise ödüllerin sahibi oluyor. İşte hepsi bu! Yarışmaya www.facebook.com/ColgateSensitiveProRelief linkinden ulaşabilirsiniz.

Dino ile Sualtı Dünyasını Keşfet

bluelake | 16 June 2011 12:23

Danino ürünlerinden çıkan sualtı karakterli magnetlerle birlikte Dino ile Sualtı Dünyasını Keşfet uygulamasına giren çocuklar önce sualtı dünyasını keşfediyor, sonra da kendi akvaryumlarını oluşturuyor.

Elindeki magneti web kamerasına gösteren çocukların akvaryumunda, magnetteki obje canlanıyor. Üstelik çocuklar kendi fotoğraflarını yerleştirdikleri denizaltı ile akvaryumda geziniyor; hatta bu denizaltını kamera karşısında kendi elleriyle yönetiyorlar.
Siteye üye olup akvaryumunda 30 sualtı objesini tamamlayan herkese Mıknatıslı Balık Tutma Oyunu ve gerçek bir akvaryum hediye!

Hayat Su Şimdi Facebook’ta!

bluelake | 01 June 2011 09:47

Her gün yeni bir Hayat” sloganıyla yenilenen imajı ve yeni marka yüzü Arzum Onan ile Hayat Su şimdi Facebook’ta. Sayfayı beğenip takip edenler hem Hayat Su kampanya ve yeniliklerinden haberdar oluyor, hem de ödüllü yarışmalardan hediye kazanma şansını yakalıyor.
Siz de beğenin, arkadaşlarınıza önerin, sürpriz hediyeleri kaçırmayın!

Ödüllü Yarışma: “Her Gün Yeni Bir Hayat” sizin için ne anlama geliyor?
– Çektiğiniz fotoğrafı gönderin
– Ne ifade ettiğini paylaşın
– En çok beğeniyi siz toplayın
– Ödülü kazanın!

Tatlıcı Tahir Yılın En Tatlı Ailesini Seçiyor!

bluelake | 28 May 2011 13:22

Tatlıcı Tahir Facebook sayfasında ödüllü yarışmalar hiç bitmiyor. Tatlıcı Tahir şimdi ‘Yılın En Tatlı Ailesi’ni seçiyor. Yarışmaya katılmak çok kolay. Danette’li tatlı tarifinizi yazıyorsunuz, ardından aile fotoğrafınızı yüklüyorsunuz; en çok Like’ı siz toplarsanız, ödülü kazanıyorsunuz. Katılmak için tıklayın…

Lancôme Türkiye Facebook Sayfası

bluelake | 28 May 2011 11:57

Lancôme dünyasına şimdi, Facebook sayfasındanda ulaşabilirsiniz. Sayfaya üye olun, Lancôme’un çok özel fırsatlarını kaçırmayın! Sayfada ayrıca marka, marka elçileri, ürünler, promosyonlar ve güzellik trendleri hakkında bilgi edinebilir; özel Lancôme ürünlerini deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sayfayı beğenip form dolduranlara ‘Gençlik Aktivatörü’ Genefique deneme boyu hediye!

Domino’s Bol Malzemos İçin Bilardoya Var Mısın?

bluelake | 28 May 2011 10:56

Türkiye böyle bolluk görmedi. 12 malzemesiyle Türkiye’nin en cömert pizzası Bol malzemos kazanmak için Burcu Esmersoy ile bilardoya var mısın? Unutma, bedava Bol malzemos için 12 malzemenin 12’sini de hak etmelisin. Bunun için yapman gereken, tüm bilardo toplarını deliklere arka arkaya hatasız sokmak. Bol malzemos Bilardosu‘nda başarılı olanlara Domino’s Pizza lezzetleri anında hediye!