bildirgec.org

arçelik hakkında tüm yazılar

Konuşan Poğaça

xosx | 13 October 2010 10:27

Siz hiç konuşan poğaça gördünüz mü?
Arçelik Ankastre Fırın için hazırlanan sitede konuşan bir poğaça var. Bu poğaça yemek tarifleri veriyor, sizin adınıza yazılmış şiir okuyor. Arkadaşınız adına da şiir okutup, şiiri arkadaşınıza yollayabiliyorsunuz. Ayrıca püf noktaları testini çözerek, Arçelik Ankastre Fırın kazanabiliyorsunuz.

Çok eğlenceli ve yaratıcı bir site olmuş.
Siz de konuşan poğaçadan bir ısırık almak isterseniz,
şöyle buyurun.

İnce belli Sunar

witamin | 14 September 2010 14:16

Marifetli, ince belli Sunar yağ kullanarak yaptığınız tariflerinizi bu siteye yükleyerek paylaşın, oylamaya katılın. 1. kazanan tarif, Arçelik fırın, 2.’liği paylaşacak 3 tarif, Korkmaz tencere tava seti, 3.lüğü paylaşacak 6 tarif ise Arçelik fritöz kazanacak. Kampanya 30.09.2010 tarihine kadar devam edecek.

Aşkımın Tarifi

infine | 14 February 2010 11:54

Arçelik‘e aşkınızı tarif edin aşk pastanızı yapsın. Biraz tutku, bir tutam heyecan, bi çimdik özlem 🙂
Malzeme çok, dilediğini seç. Tüm malzemeler karışsın ve pastan ortaya çıksın.
Bak bakalım aşkı senin gibi tarif edenlerin en çok bulunduğu şehir hangisi?

Arçelik’ten Buzdan Heykeller

infine | 30 December 2009 09:42

Arçelik, yeni yıl mesajınızı, kendi yaptığınız buzdan bir heykelle gönderebileceğiniz güzel ve eğlenceli bir site yapmış.

Buzdan Heykeller
Buzdan Heykeller

buzdanheykellersitesinde kendi özel heykelinizi yapıp, mesajınızı ekleyerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz bir galeri oluşturabilir veya sosyal ağınızda paylaşabilirsiniz.

Celik ve Ayben 3g İçin Birarada

mecburkalanlar | 03 October 2009 10:11

arcelikarti3g.com ekran görüntüsü
arcelikarti3g.com ekran görüntüsü

Arçelik firması da 3g furyasını kendi adlarına fırsata dönüştürmek için yeni bir kampanya düzenlediler. Kampanyanın reklam filminde ise Ayben ve Celik başrolde oynuyor. Gerçekten çok hoş bir reklam olmuş. Türkçe rapin en iyilerinden biri olan Ayben bence iyi secim olmuş umarım Ayben ve Celik i yeni reklam filmlerinde görmeye devam ederiz.
Reklamın ve kampanyanın web sitesinde reklam filmi ve kampanya haricinde hiç bişey yok. Tek sayfadan oluşuyor. Keşke biraz daha içerik koysalarmış web sayfasına.
Aynı zaman da arkaplandaki 3g stencilı hoş bir ayrıntı olmuş.

3g ile ilgili diğer yazılar:
Avea 3g
Turkcell Sihir Dükkanı
Samsung Jet

Arçelik Reklamları ve Semih Saygıner

semazem | 28 August 2009 13:51

Arçelik reklamlarını bu robot devşirmesi “Çelik” yaratığı türediğinden beri iğrenerek seyrediyorum. Semih Saygıner’i alet ettikleri bu son reklamla birlikte mevcut iğrenme dürtüsü “ünlüleri alakasız reklamlarda oynatanlara gıcık olma” güdüsüyle de birleşince yazmadan edemedim artık.
Bilardo masası, topu ya da isteka alacak olsam, tabi ki Semih Saygıner’in görüşlerine çok önem veririm ama beyaz eşya ya da televizyon alırken neden ona danışayım ? Bildiğim kadarıyla kendsinin elektronik, teknoloji ya da beyaz eşya ile ilgili bir eğitimiz, uzmanlığı ya da tecrübesi yok. E peki neden ben onun “Bravo, bükemediğin çeliği öpeceksin.” dediği televizyonu ya da buzdolabını alayım ? Adamın işi çelik bükmek bile değil ki. Derdin çelik bükmekse gel gidelim sanayiye, bak nasıl büküyorlar çeliği de, emayeyi, de…
Arçelik yetkilileri acaba Semih Saygıner’i oynatırken ne hedefliyorlardı ? Semih Saygıner ürünü övünce bütün Türkiye gidip onlarınkini mi alacak sanıyorlardı ? Reklam firması ne dedi de yedirdi bunu firmaya, çok öğrenmek isterim.
Ayrıca bu “Çelik” yaratığı, bana göre, ilk gördüğüm andan beri inanılmaz itici ve hatta tiksindirici bir şey. Ve yıllardır en ufak bir şirinlik dahi yapamadı. Her Arçelik yazısı veya mağazası gördüğümde aklıma geliyor ve ürünlerden özellikle uzak duruyorum. Şu yada bu şekilde beni bilirkişi varsayarak bir şey soranlara da “Arçelik ürünlerini ben kimseye önermiyorum. “ diyerek muadil ürünlerden alternatifler sunuyorum.
Ayrıca bu Çelik yaratığı sanıyorum hala animasyon olarak reklamlarda yer alıyor. Şu ya da bu şekilde 3 boyuta bürünüp reklamlara oynamışlığı yok. Yani teknolojide bu kadar ilerlermiş koskoca Arçelik reklamlarda elini kolunu oynatacak kadar bir maket bile yapamamış henüz. E ben e anladım onların teknolojisinden o halde…

Sadece Bak ve Sevgilini Düşün

nzright | 12 February 2009 12:23

Arçelik, yılın en parlak gecesini; hazırladığı En Parlak Gece isimli websitesi ile; bilgisayarımıza getirmiş. Gökyüzüne bakıp içimizden geçenleri çizmemiz beklenen sitede hazırladığımız görseli sevdiğimize eposta ile gönderme imkanı tanınmış. Dilerseniz sitedeki hazır örneklerden birini de gönderebilirsiniz.

sevdiklerinize mutlu yıllar demenin en yeni yolu!

admin | 29 December 2008 12:20

arçelik 2009
arçelik 2009

yeni yılda sevdiklerimizin yeni yılını tebrik için bugüne kadar kullandığımız yöntemlerin en yenisini arçelik yaptı.arçelik 2009 yılı içina açtığı özel sitede sevdiklerinize çok farklı yeni yıl tebrikleri göndermenizi sağlıyor.siteye girdikten sonra yeni yıl tebriğinizin görüleceği mekanı sonrasında da yeni yıl mesajınızı yazıp sevdiklerinize gönderiyorsunuz.benim baya hoşuma gitti arçelik’in bu uygulaması.siz de girip farklı yeni yıl tebrikleri oluşturup sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız buyrun.

Havai fişek patlat, mesajını göklere yaz!

fingu | 16 December 2008 11:17

Yaklaşan yılbaşını fırsat bilerek, tüketicilerine farklı uygulamalar hazırlayan markaların işleri bir bir kaşımıza çıkmaya başladı. Arçelik de bu yıl erken davranarak, yılbaşının vazgeçilmezlerinden havai fişekleribilgisayarımıza getiren bir site hazırlatmış. www.arcelik2009.com ‘dan ulaşabileceğiniz sitede yapacaklarınız çok basit: Önce havai fişekleriniz için eğlenceli illüstrasyonlarla hazırlanmış mekanlardan birini seçiyorsunuz, ardından yazı alanına mesajınızı yazıp istediğiniz kişi ya da kişilere gönderiyorsunuz, hepsi bu! Gönderdiğiniz kişi yazdığınız mesajı havai fişek gösterisi şeklinde görüyor.
Sevgililer gününde, sevgililere kurabiye yaptıran Arçelik; bu uygulamasında “kartla, SMS’le telefonla mutlu yıllar demekten sıkıldıysanız; sevdikleriniz için havai fişek patlatın” diyor. Siz de yılbaşında sevdikleriniz için havai fişek patlatmak istiyorsanız; www.arcelik2009.com ‘u tıklayın.

Ajans, daha önceki Arçelik projelerinde olduğu gibi, C-Section.